Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65043) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok,szép napot Mindenkinek!Egy másik fórumtopicból jöttenm át ide,mert pár helyen azt olvastam,hogy a MS januári,és februári összevont biztonsági frissítései még nagyobb gebaszt okoztak esetenként Meltdown/Spectre ügyben, és a márciusi már "tuti"... :W Visszaolvastam itt is,és voltak páran,akiknek beakasztott a márciusi RollUp... :W
Egy régi konfiggal Win7 x64 alatt, Intel Core2Duoval (E7600), ASUS P5QL-PRO alaplap.
Az összegző egybegyúrt Security Rollup-okból, a januári nincs fenn,a februári fenn van, a márciusi nincs fenn.
A rosszindulatú Windows szoftverek eltávolitására szolgáló eszközökből,a februári van csak fenn.

A márciusi "havi összegző minőségi frissités ELŐZETESE"(KB4088881-236,8MB),
a márciusi "frissités Windows 7 rendszerekhez x64 alapú rendszerek esetén"(KB4099950-29kB mérettel! ez a kis mérete miatt lehet a proci mikrokód frissítése? - ehhez KELL e BIOS-t frissítenem? Gyártói oldalon nincs frissebb a most fenn lévőnél)),és mégegy márciusi biztonsági frissítés(KB4100480-22MB - elvileg ez a legujjabb patch ?))van most felkínálva.

Ezeket feltehetem?Vagy ezek közül valamelyik megreccsenti ezt a régi konfigot?
Van még márciusi Security RollUp a .NET Framework-ökhöz,azokat értelemszerűen felteszem (ajánlottként van).

Bocsánat az értetlenkedésért,védeném a gépet ahogy tudom,de nem szeretném ha valamelyik update tönkreverje ezt a már amúgyis döcögős konfigot,mostanában nagyon nem szeretnék rendszert újrahúzni.

Eléggé basic user vagyok,semmi kardinális fontosságú nincs a gépen, pusztán "csak" nagyfokú látássérült vagyok,és ezért útálom mindig újrahúzni a Win-t... inkább vigyázok,és ésszel használom,de ha van mód,még elkerülném...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.