Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64002) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Tartományból kiléptettünk egy win7 es gépet. Létezik hogy a windows nem hagy egy helyi rendszergazda felhasználót sem?
Beépített rendszergazda valszeg le van tiltva. Az egy szem aktiv felhasználó meg nem rendszergazda.
Hogy varázsoljak rá újra rendszergazda fiókot? Tartományba gondoltam visszaléptetem de nem tudok addig a menüig eljutni hogy beléptessem tartományba mert már ahhoz is rendszergazda jog kéne. Inteligens kártyát kér. Azzal meg nem tudok szolgálni.
A HDD titkosítva van tehát Külön egy hirendsboottal bebootolva cmd.exe átnevezéses trükköt sem tudom megcsinálni mert nem látszik a titkosított winyó tartalma(Truecrypt miatt).

Valami ötletetek van hogy tudok egy élő rendszergazda fiókot csinálni a gépre vagy nem rendszergazdaként eljutni odáig hogy beléptessem tartományba a képet? Parancssorból esetleg be lehet léptetni ami csak a tartományi rendszergazda jelszót kéri el a belépéshez?

net user rendszergazda /active:yes sem megy mert nincs jog hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.