Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6348) Hunork válasza Fire/SOUL/CD (#6337) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Én csak meg szerettem volna jegyezni egy régi történést: évekkel ezelőtt a fiam nyert egy Lenovo laptopot egy magazin játékában. Mindenki tök hepi volt és toltuk a szmájlit, aztán gari lejárta előtt megadta magát a HDD. Eredeti Vista volt rajta. Kuka lett, ez rendben is van, végül is ingyen van. Mikor elhozta apám a szervizből (sajna nem voltam vele), otthon láttam csak, hogy egy szépséges XP van az új vinyón. Hívom őket, hogy ez most mi a rák, erre a válasz az volt, hogy a garancia csak a hardverre vonatkozik, ha eltávozik a Win a HDD-vel együtt, akkor ők nem tehetnek semmit, de nyugodjak meg, egy "tökéletes" XP-t kaptam. De semmi matrica meg egyebek...
Már a múlté a sztori, csak érdekességképp említettem meg...Pont nyáron volt, nyaralás, táborok, meg miegymás, ősszel nekiestem hivatalos úton, hogy hátha tehetek valamit, de mindenhol falakba ütköztem, mert miért nem akkor szóltam. (ebben azért igazuk volt, csak épp nagy rohanás volt) Mondjuk azóta már eladtuk a lapost, de érdekes volt a dolog, az tuti.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.