Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59439) jozsi252 válasza westlake (#59431) üzenetére


jozsi252
veterán

Csupán azért fontos mert telepítés után, bárhova dugtam pendrive-ot nem ismerte fel a gép. És ha nem lett volna itthon dvd íróm, akkor halvány lila fogalmam sem lett volna hogy rakjam fel az usb 3.0 drivert. A lapon csak usb 3.0 portok vannak, a ház előlapján van 2.0 port, de oda is hiába dugtam a pendrive-okat nem ismerte fel egyiket sem a gép.
Amikor felraktam az usb 3.0 drivert, utána már szépen felismert minden. Szóval ezért fontos, lenne fontos.. legalábbis számomra.

(#59433) rokafiu77

Én nem azért telepítettem USB 3.0-ról mert reménykedtem hogy gyorsabban felmegy a Win 7, hanem azért mert CSAK USB 3.0 portok vannak a lapon (Z170 Pro 4).

Szóval itt a fő problémám megmaradt, hogy Win 7 install után egy USB-s eszközt sem ismer fel a gép, csak ha már a driver fent van. Szóval egyelőre dvd író nélkül elég cinkes..

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.