Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#541) Muci81


Muci81
csendes tag

Sziasztok!
A következő problémám lenne:
Van egy vadiúj, számlás és minden szempontból gyári cuccokkal felszerelt hp pavilion dv6 laptopom, amire win 7 home premium (64 bit) lett feltéve, de ez is eredeti. Még a telepítés után rögtön az első bekapcsolásnál nem volt gond, de kikapcsolásnál a frissítések telepítésekor megállt a 8. frissítésnél és egy nap alatt sem sikerült továbblépnie, hát kikapcsoltam. Újraindítás után látszólag nem vette zokon, de azóta időnként random újraindulgat. Tekintve, hogy munkához használom leginkább, elég kellemetlen, hogy 2 percenként kell mentegetnem a doksikat word-ben hogy biztosan ne dolgozzak feleslegesen. De ha éppen netezek vagy outlookot nézek, tökmindegy, akkor is csak simán újraindul. Láttam korábbi topikokban, hogy valakinek asztali gépen volt hasonló kékhalál, de itt nincs ilyen, csak kedves halk sípolás, fekete halott képernyő és fél perc alatt újraindulás. Megnéztem és nincsen bejelölve automatikus újraindítás sem a rendszerbeállításoknál, szóval meg kéne tudnom nézni mi baja, de nem írja hogy baja lenne. Miután újraindult viszont például nem tudja automatikusan elindítani internetkapcsolatot, rá kell menni és csatlakoztatnom kell újra.
Számomra az az érdekes, hogy tőlem teljesen függetlenül egy kollégámnál ugyanez a probléma merült fel egy sony vaio gépen. Szintén 8. frissítésnél elakadt frissítés a telepítés után és azóta néha ugyanígy újraindul.
Ha valakinek lenne használható ötlete, megköszönném, mert a munkámhoz szükségem lenne egy olyan gépre ami nem kapcsolgat ki random.

“A világ egyetlen főiskolája és egyeteme sem tehet érted többet, mint hogy segít neked segiteni önmagadon.” (Frank Bettger)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.