Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49022) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Nem vitaindítónak szánom, pusztán kíváncsi vagyok, van valami előnye a 8.1-nek a 7-hez képest?

A mai napig megelégedéssel használom a 7-et, de mindenki mondja körülöttem, hogy tegyek 8.1-et, az jobb. A kérdésemre hogy miért az szokott lenni a válasz, hogy gyorsabb. Páran mondták, hogy jobban kezeli a több magos processzorokat (ilyet még sosem hallottam, ebből igaz lehet valami?), és hogy a játékok is jobban futnak alatta. Nem vagyok nagy játékos, így nem azt tartom elsődleges szempontnak, hogy a játékok jól fussanak, sokkal fontosabb, hogy minden programot tudjak használni, amire szükségem van.

8.1-et személy szerint még nem használtam, 8-ast tettem fel megjelenés után, kb 2 hónapig bírtam, és ment vissza a win7, nem tudom azóta mennyit fejlődött.

Újratelepítés előtt állok, ma délután szeretném megejteni, ezért érdeklődöm. SSD-m van, így a win7 is tempós szvsz.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.