Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#417) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Tegnap valami oknál fogva vagy általam (kicsúszott az ölemből a billentyűzet utánakaptam és valami kombináció hatására sok internetes oldalon vastagon szedett lett a betű) Firefox-on és Internet Exploler-en belül átváltott vastagon szedett betűre jó pár internetes oldal... Utánanéztem a neten, hogyan lehetne ezt a problémát megoldani, találtam egy megoldást kipróbáltam, de most amellett hogy vastagon szedettek lettek a betűk van ahol dőlt is lett...

Ha minden igaz ez a Windows "hibája" mert valami arial font betűtípus elállítódott vagy mifene...
Minden esetre a segítségeteket szeretném kérni, hogy van-e valamilyen megoldás az újratelepítésen kívül... rendszer-visszaállítást nem tudok csinálni, mert nincs mentési pontom.

Firefox:

Steam:

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.