Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36005) Piftuka válasza Mercutio_ (#35989) üzenetére


Piftuka
veterán

"Kötelesség, ezt hol olvastad?"

A Pókember képregényekben. :) Ben Parker mondta: "A nagy erő, nagy felelősséggel jár."

Komolyra fordítva... "jóérzésű emberekről" beszéltem fentebb. És igen... valóban úgy gondolom, hogy ha lehetőséged van rá (mert erősebb, szerencsésebb, jobb helyzetben lévő, bölcsebb, stb. vagy) segíteni mindazokon, akiknek szüksége van rá, nem lehetőség, és nem érdem, hanem kötelesség számodra azt megtenni.

"Az pedig - nem a te konkrét esetedre írom - a Ph alapelvek közöttis ott van, hogy mielőtt kérdez valaki az adott téma topicjában használja a keresőt."

Ezt én soha nem vitattam, és egyet is értek vele.

Mindazonáltal úgy vélem, hogy tapasztalatlannak, vagy nem elég körültekintőnek lenni, ne adj' Isten információ hiányban szenvedni nem kifejezetten nagy bűn. Arrogánsnak, otrombának lenni, másokat megalázni viszont egyértelműen az.

Azt gondolom, hogy erről még hosszasan lehetne beszélgetni, én a magam részéről viszont elmondtam mindazt, amit fontosnak tartottam. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.