Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Orionk válasza Sub-ZeRo (#348) üzenetére


Orionk
senior tag

Erre a Lenovo Laptop-ra telepítettem fel Win7et.

Nagyjából ezeket tettem fel:
- Win7 Ultimate-eng-32bites
- Driverek, mindegyik driver a lenovo honlapjáról van, és mindent felismert. A Device Manager nem jelez ismeretlen eszközt.
- Microsoft Security Essentials, a vírusírtónak, és minden alapbeállításon van
- Ms office 2007, ez hun
- Adobe Reader
- Netezéshez Flash
- Böngészőben videonézéshez MS Silverlight
- Mozilla Firefox, az 5-ös verzió, két addon: DownloadHelper, EasyVideoYouTube Downloader, és még pár darab bookmark.
- Winrar
- Skype
- MPC-HC és ehhez még a legújabb DirectX
- Nero 9-es, angol
- Winamp
- Total Commander

Ami a systray-ben az elején beindul:
- A Microsoft Security Essentials vírusírtó
- Bluetooth
- A Lenovonak van egy programja, a Power Management. Ezt kérte Device Manager is, és egyébként is ezzel jól lehet az energiaellátást szabályozni szerintem.
- Meg van a win7nek az Actions Center, vagy mi a neve. Egy ilyen kis zászlószerűség a jele. Ez figyeli a rendszert, hogy kell-e valami újdonság, vagy nem tom. :)

Meg van az asztalon két gadget, azok közül az egyik időjárás, ahhoz biztosan kér le adatot a bootoláskor.

Más ötletem nincs. Nagyjából ez az, amit feltettem eddig.

MSn, Steam, és Skype sem indul automatikusan. Ezek közül csak Skype van fent, de az csak akkor indul, amikor én elindítom.

Mit értesz azalatt, hogy nálam az indexelés is megy, és előtöltés?

Akkor szerinted az update et kellene kikapcsolni?, vagy van más ötleted?

köszi

(#352) Sub-ZeRo válasza Orionk (#351) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ami lassú az a vinyó, mert 5400-es csak. Az szerintem a 7200-es után lassú lehet.
A driverekkel is lehet gubanc. Ha a win alapból felismeri és működik is, akkor nem kell driver.
Új rendszernél indexeli a fájlokat, hogy gyorsabban tudj keresni.
Az előtöltés meg az, hogy megjegyzi, hogy miket használsz gyakrabban és azokat a ramba tárolja el. De mivel neked 2 napos még csak most végzi ezeket.
Amúgy a frissítésekhez ennek semmi köze. Persze frissíteni kell a rendszert mert az nem árt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#353) Orionk válasza Sub-ZeRo (#352) üzenetére


Orionk
senior tag

Oké, akkor majd barátkozik a rendszer saját magával. :)

Viszont ATYAÚRISTEN, eldobom az agyam.
Pár perce újraindítottam a win7est. Megnyomtam, hogy ujraindítás, és éppen akkor kiirt valamit, az update ekről. Ezután meg már kiugrott a kijelentkezési windows képernyőre, és elkezdte letölteni, és hozzáadni a rendszerhez a frissítéseket. nem csinálhattam semmit, mert kiiírta, hogy nehogy kikapcsoljam,vagy hasonló. Befejezte, újraindult, betöltötte a bejelentekzési képernyőn is a frissítéseket, és

BA***A meg az angol Win7 esem MAGYAR lett.

Mi a francot tegyek most?, nem akarom már újratelepíteni még egyszer. wáá :W

Amikor 2 napja újratelepítettem, akkor csak annyi magyart raktam bele, hogy magyar 101 gombos billentyűzet legyen, és magyar környezet, a pénz miatt, meg az ilyen szarság, de angol volt a rendszer.

Most megy magyarok a menü meg minden, meg a control panel minden magyar. Még életemben nem volt magyar Win-em, azt sem tudom, hogy hol vagyok.

Mit tehetek most?

köszi szépen

Szerkeszte, lentebb:

Ráadásul most ahogyan újraindult, már megint talált 14 fontos frissítést, és 58 választhatót. Hát bassza már meg, most frissített, mi a francot akar még? Tuti kikapcsolom ezt a frissitést, csak állítsuk valahogy vissza angolra.

VAlami update visszaállító nincs?

[ Szerkesztve ]

(#354) Воланд válasza Orionk (#353) üzenetére


Воланд
titán

Vezérlőpult --> óra, nyelv, régiók (asszem így van a magyar w7-ben).

Nem kell kikapcsolni a frissítéseket. Az 58 választhatót rejtsd el, azok a nyelvi csomagok lesznek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#355) Orionk válasza Воланд (#354) üzenetére


Orionk
senior tag

hogy kell elrejteni, az 58 frissitést?

Most visszaállítható angolra?, hogyan?

köszi

(#356) cigam válasza Orionk (#353) üzenetére


cigam
félisten

Hát az ultimate már csak ilyen... (Tényleg kell neked olyan?) Amúgy tedd vissza a nyelvet angolra.
A soluto-val csekkolhatod mi mennyit lassít induláskor, de csak óvatosan, ne piszkáld, ha nemtudod mit művelsz.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#357) Воланд válasza Orionk (#355) üzenetére


Воланд
titán

Frissítésnél meg kijelölöd a nyelvi csomagokat és jobb klikk frissítés elrejtése.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#358) Tamás88 válasza aszti93 (#333) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

No ez azért van, mert amikor felteszed a Windows 7-et, akkor csak annyit tesz fel a DirectX-ből, hogy minimálisan ki tudja használni a Windows. No már most, ha letöltöd a DirectX letöltős telepítőt, akkor ő szépen leszedi nem csak a legfrisebbet, hanem a régebbieket is leszedi, így pl. a telöltésnél láthatsz 2008/2009/2010-es frissítéseket is. Ha mindent leszedett, és felrakta, akkor már nem fognak problémázni a játékok.

(#359) Orionk válasza cigam (#356) üzenetére


Orionk
senior tag

Ez alatt mit értesz, hogy Ultimate az ilyen?

Én nem használtam eddig win7est, 2 napja tettem fel először. A neten egy Win7 Ultimate-et találtam.
A keresésekor csak annyit vettem figyelembe, hogy angol legyen és 32 bites.

Előtte a Vista rendszert használtam 2 évig a Business Edition vátozatban.

Te mit ajánlanál?

Eddig nekem mindig az volt a fontos, hogy nem HOME edition legyen, hanem valami professional féle.

Szerkesztés ez alatt:

woland_y2k:
köszi, megtaláltam, és már angol is. Nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű angolra vissza. akkor mi volt ez a sok frissítés?, azt hittem, hogy mindent átírt angolra.

[ Szerkesztve ]

(#360) cigam válasza Orionk (#359) üzenetére


cigam
félisten

Hát a W7-et meg úgy általában az MSoprencereket nem "találni" szokták a neten.
Kérdésedből ítélve mezei home user vagy. Az ultimate melyik funkcióját használod ki? Miért nem jó a home verzió?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#361) sfdrakex válasza Orionk (#359) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mindent átirt angolról magyarra, illetve lehet tenni bele nyelvi csomagokat, így minden olyan nyelvű lesz amilyet akarsz. A többi frissítésben más volt, de tegyél fel szépen mindent. Persze az összes nyelvi csomagot nem szükséges, ha csak nem kell neked az arab, kínai nyelv is :D

Egyébként a WAREZ tilos ! Azaz nem beszélünk crackelésről, szoftver lopásról, másolásról, letöltésről.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#362) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Gondolkoztam rajta hogy dvd-s telepítésről, átállok pendrive-os telepítésre, van úgymond valami veszélyes vagy bármi ilyesmi ha pendrive-ról telepítek win7-et? Illetve pendrive-os telepítést régebbi gépnél is meglehet csinálni, vagy kell hogy az alaplap támogasson valamit hogy lehessen telepíteni pendrive-ról?

Valamint annyi lenne a kérdésem, hogy melyik a legbiztosabb módja pendrive-ra iso létrehozásának hogy biztosan bootoljon? mert gondolom annyi nem elég hogy kicsomagolva átmásolom, aztán bootol!?

iPhone 13 Pro Max

(#363) sfdrakex válasza jozsi252 (#362) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt kell megnézni az alaplap leírásában, hogy tud e USB eszközről bootolni. W7-et gondolom túl régi gépre nem akarsz tenni, az utóbbi pár évben meg szerintem már minden alaplap képes rá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#364) kranazoli


kranazoli
senior tag

Na, ide is. Hátha...

Sziasztok!

Kicsit OFF a kérdésem, de tudom itt van jó pár okos emberke. :)
Használja innen vki ezt a kis gadget alkalmazást?!

7 Sidebar emulates the sidebar of Vista in Windows 7.

Ha jól emléxem még Fatal adta a tippet erre a jó kis alkalmazásra. Ami valóban nagyon baba, de az utóbbi időkben (már több hónapja is), csak eddig annyira nem mozgatott a dolog.

Következő apró kis hiba van a működésében:

Ha az Aero felület engedélyezve van a sidebar gadget-en, akkor szinte restart alkalmával ad-hoc módon bizonyos gadget-ek a az Aero felület mögött jelennek meg. (háttérben, nem a sidebar aero felületén) Ezt csak úgy tudom kiküszöbölni, ha letiltom az Aero funkcióját ennek a Sidebar7 nevű gadget-nek. (de az meg bizonyos háttérképeknél elég zavaró, hogy nincs aero - elmosás funkció a gadget-en)

Esetleg másnál hasonló működés? Vagy vmi tipp, hogyan lehetne ezt orvosolni? (esetleg van-é más ilyen Vista Sidebar Windows 7-re,...)

Köszi!

Az első képen tiltva van az Aero, a másodikon nincs.

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#365) fatal` válasza kranazoli (#364) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem reboot után szokta, hanem néha random. Rákattintasz a gadgetre és már előtérbe is kerül. Nem kell semmit sem tiltogatni.

(#366) jozsi252 válasza sfdrakex (#363) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen így van max 2-3 éves gépekről lenne szó, és a 2.ik kérdésembe tudnál segíteni hogy, mivel érdemes rámásolni vagy létrehozni a pendrive-ra a win7-et hogy bootoljon is rendesen?

iPhone 13 Pro Max

(#367) sfdrakex válasza jozsi252 (#366) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezzel tudsz w7 dvd ből usb-s telepítőt készíteni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#368) jozsi252 válasza sfdrakex (#367) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#369) kranazoli válasza fatal` (#365) üzenetére


kranazoli
senior tag

Tudom, hogy nem kell tiltani, csak szemléltetni akartam, hogy milyen Aero nélkül. Aero nélküli skin-el ez a probléma nem jelentkezhet. Viszont élénk háttérkép esetén ott rikít a kép. Csak Aero skin esetén fordulhat elő. Nekem szerencsére random nem csinálja, de 99%, hogy minden restart esetén ad-hoc vmelyik gadget a háttérbe kerül. :(

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#370) fatal` válasza kranazoli (#369) üzenetére


fatal`
titán

Nyílván csak aero skin esetén fordul elő, mivel a bug lényege az, hogy az aero layert elé rakja valamiért. Egyet rákattintasz aztán kész, szerintem nem akkora probléma.

(#371) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

szerintetek mitöl lehet ez a kékhalál? húzva van a konfig de eddig semmi probléma nem volt vele kb 1 éve most hogy megvettem az új ssd-ét és ujra raktam a rendszert azota csinálja de csak ha alvó állapotból jövök vissza de persze akkor se mindig mondjuk 20ból 2x köszi a választ.:R

(#372) kranazoli válasza fatal` (#370) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ezért nem is vetettem fel sehol több hónapok keresztül. Mind1. Nyomtam egy feedback-et a hibárol, visszaraktam az 1.5-öst, azzal eddig OK.

Ugyanis úgy emléxem, hogy ez a bug csak az 1.6-os verziótól van. (persze simán lefrissülhet a háttérben Magától 1.6-ra)

Eddig tartott, le is frissült 1.6-ra. Mind1, akkor marad így ahogy van. :R

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#373) fatal` válasza kranazoli (#372) üzenetére


fatal`
titán

Igen, a korábbi verziókban én sem találkoztam evvel. Nekem nagyon ritkán jön elő szerencsére, úgyhogy nem is szarakodok a downgrade-del.

(#374) cigam válasza lajosx (#371) üzenetére


cigam
félisten

szerintetek mitöl lehet ez a kékhalál? húzva van a konfig

Ez ugye most komoly? Mert viccnek durva lenne. Miért kérded, mikor rögtön meg is válaszolod a kérdésed. Mivel a fájrendszerkezelő akad ki, és most cseréltél háttértárat, sanszos, hogy az ssd-d nem szereti a(z ekkora) tuningot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#375) lajosx válasza cigam (#374) üzenetére


lajosx
őstag

Pont ez az hogy ssd miatt lehet kékhalál mert nem alapon megy a gép? nem gondoltam hogy köze van hozzá hhd-vel 1 éve használom ezeket a beállitásokat tesztelve van és soha nem volt baj.Egyébként a hibaüzenet mit jelent az tudod esetleg pontosan?Köszi hogy irtál:R

(#376) Lenry válasza lajosx (#375) üzenetére


Lenry
félisten

nem biztos, hogy az SSD miatt.
nekem 3 évet ment 1600-ról 3200-ra húzva a gépem. aztán egyszercsak megunta, elkezdett fagyogatni, kékhalálozni. visszavettem alapra, azóta semmi baja. van ilyen

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#377) lajosx válasza Lenry (#376) üzenetére


lajosx
őstag

lehet igazad van de azért mégi furcsa hogy ssd bekerül a gépbe friss win és 1 nap múlva kékhalál..én inkább arra gondolok hogy az ssd miatti beállitások kavarnak be valamit.Eesetleg tényleg a tuning nem tetszik az ssd-nek,na de holnap megint win re és majd kiderül,,köszi a választ.

(#378) PiciKenny válasza Sub-ZeRo (#337) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Mphc-hez használom is, de nekem rendszerszintű kellene, de azért köszönöm szépen! :R

(#379) Lenry válasza lajosx (#377) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem fölösleges ezért újratelepíteni a Windowst. a kékhalálok nagy része (főleg a frissen telepített Windowsok esetében) hardveres eredetű. azon nem fog segíteni, ha megint újrarakod, mert ugyanúgy elő fog jönni.

inkább a hiba okát próbáld kideríteni. első körben állítsd vissza alapórajelre a procidat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#380) Sub-ZeRo válasza PiciKenny (#378) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Rendszer szinten is letudja szerintem, mert a media player is tudja utána, meg minden. Mivel ha ezt rakod fel, a gyárit elfelejti és az ac3 lesz az alapértelmezett.
De ha nem jó, akkor a hangkri beállításoknál megadod neki, hogy a mélyet vágja le. Mondjuk oda az alaplapi hulladék nem lesz elég szerintem. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#381) Gorneck válasza lajosx (#377) üzenetére


Gorneck
titán

Ha tényleg tuning van, akkor inkább alapra kéne visszállítani...ahogy javasolták már többen...

Gorneck#1239

(#382) dokken


dokken
tag

A mostani Windows 7 Enterprise sp1-es,ha nem bele lehet integrálni a javítócsomagot?

[ Szerkesztve ]

(#383) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

azt hol tudom kikapcsolni, hogy ne kapcsoljon ki a monitor ha nem csinálok semmit gépen, vagy hogy átállítsam az időt?

(#384) Lenry válasza kungzi (#383) üzenetére


Lenry
félisten

vezérlőpult - energiagazdálkodás - bal oldalon ott lesz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#385) kungzi válasza Lenry (#384) üzenetére


kungzi
veterán

köszi a gyors választ :R

(#386) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Win7 32bit alól ugye nem tudom elkezdeni a 64bit telepítését.
De ha CD-ről felrakom az XP 64bit-et, akkor ez alól már elindul a 64bit-es win7 telepítő?
(nem kell belém kötni, hogy miért nincs DVD lejátszóm, ez van)
Köszi

(#387) polonic válasza RAiN91 (#386) üzenetére


polonic
félisten

Félreolvastam. :)

[ Szerkesztve ]

(#388) Lenry válasza RAiN91 (#386) üzenetére


Lenry
félisten

egyik sem fog működni,
előbbi a 32 - 64 bit miatt, utóbbi meg azért nem, mert az XP nem frissíthető Win7-re

de ha van egy pendriveod, akkor javaslom ezen módszert, én is így telepítettem az utóbbi pár gépet az irodában.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#389) kranazoli válasza RAiN91 (#386) üzenetére


kranazoli
senior tag

Hát szerintem az még annyira nem fog menni. Vegyél DVD olvasót egy csak olvasó ára szerint semmi, vagy kellene készíteni egy legalább 4GB-os pendrive-a egy boot 64 bit-es OS-t.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#390) RAiN91 válasza Lenry (#388) üzenetére


RAiN91
őstag

én XP alól szoktam telepíteni a win7-et (iso-t berakom egy olvasóba).
Legutóbb 32bit-es XP-t raktam fel, csak hogy le tudjam formázni a lemezeket, aztán onnan Win7 32.

Sajnos a pendrive-s megoldás nem megy, nem tud USB bootot az alaplapom :(

(#391) kranazoli válasza RAiN91 (#390) üzenetére


kranazoli
senior tag

Tudom írtad, de had kérdezzem már meg, miért nem veszel egy olcsó DVD olvasót?

Ill. amit nem értek ebben, hogy honnan rakod fel a 32 bit-es és 64 bit-es XP-t?! (Csak CD-ROM olvasód van, vagy vmi?) Semmi offense, csak érdekel...

Nem tudom. Lehet ha felrakod az x64-es Windows XP-t akkor el fog indulni a 64 bit-es Seven telepítése (ekkor elmenti egy mappába a régi Windows tartalmat - ha jól tudom) de minek Neked a 64 bit-es?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#392) F34R válasza RAiN91 (#390) üzenetére


F34R
nagyúr

unetbootin és formázott fat32-s pendrive kell , nem igaz hogy nem tud bootolni az én előző gépem Socket-A volt és még is tud.

(#391) kranazoli

nem fog, főleg nem ajánlom már a x64-s XP-t , nagyon bajos a hardwer támogatésa.

(#393) RAiN91 válasza F34R (#392) üzenetére


RAiN91
őstag

Ok, akkor meg sem próbálom. Pedig nem tud, hiába keresem a boot eszközöknél... Legfrissebb BIOS.

kranazoli: Igen, CD ROM van.

(#394) kranazoli válasza F34R (#392) üzenetére


kranazoli
senior tag

Én sem ajánlom a x64-es XP-t, csak ha arról el tudja indítani a 64 bit-es Win7 telepítőt. De adatlapján asszem 2GB RAM-os gépe van - ezért is kérdeztem Tőle, hogy mire kell Neki a 64 bit-es Seven.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#395) David89


David89
tag

hello!

újra telepítettem a windowst az ssdre, mire egy nagyon fontos partíció a merevlemezről eltűnt, sehogy sem találom. Ha lehúzom a winchestert, akkor nem hajlandó bebootolni a gép, lehet, h rátett vmit a winfoss a partíció helyére? hogyan tudnám visszanyerni az adatokat?

(#396) F34R válasza David89 (#395) üzenetére


F34R
nagyúr

lemezkezelő mit mond?

(#397) David89 válasza F34R (#396) üzenetére


David89
tag

nah végül meglett, csak nem volt felcímkézve, elérhetővé kellett tenni

de két dolgot nem értek, miért tüntette el a win a címkét, és miért nem indul a rendszer a wincsi nélkül?

(#398) Gorneck válasza David89 (#397) üzenetére


Gorneck
titán

Mert a rendszerindítás nem az ssdn van...

Gorneck#1239

(#399) David89 válasza Gorneck (#398) üzenetére


David89
tag

és ez természetes vagy baj? vagy nem lehetne-e függetleníteni a rendszert?

(#400) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem mondani,hogy hol lehet beállítani,illetve megszüntetni azt,hogy ha az egér mutatót az asztalon egy ikon felé mozdítom,akkor az ikonnak háttere(árnyéka?) ne jelenjen meg?Kattints a képre bekarikáztam mire gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.