Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30734) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Win7 64 friss telepítésem van, a frissítéseket letöltötte a rendszer a Microsoft honlapjáról...
Volt egy olyan problémám, hogy flash videók lejátszásakor (pl Youtube) teljes képernyőre téve a tálca nem tűnt el. Mozillát használok, és erre megtaláltam a megoldást. Jobb klikk a Mozilla ikonra, Tulajdonságok, kompatibilitás, majd tettem egy pipát a "képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén"-hez.
Ez után viszont minden újraindításkor összevissza-állapotban vannak rendezve az asztalon az ikonok, hiába rendezem őket jobb klikkel, újraindításkor megint ezt csinálja a win7. Erre esetleg van megoldás? (Mozilla mindenképp marad).

Megoldódott. Kivettem a pipát, újra beraktam, újraindítottam; jók a flash videó megjelenítések és az asztal is. :R

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.