Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30602) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Lenne egy elég nyakatekert problémám..
Van 2 gép az egyik besz@rt egyszerűen nem indul el a bios képének megjelenítése után csak kiírja, hogy baja van valami windows loaderes cuccal…. :F
amit nem is igazán értek…mert egyik napról a másikra siklott félre a kicsike…alvó állapotból indítottam el és onnantól kezdve nyix ugribugri….
Majd felvittem a rossz merevlemezt a másik géphez megnézni hogy mi a baja ott egy ssd-n van az op. rendszer miután összedugdostam ott egyikkel se indult el csak egy fekete képernyő fogadott és semmilyen billentyűre nem reagált.
Majd lehoztam az ssd-t a lenti gépre és lám csodt itt elindult…a fenti gépbe pedig nem…de ezt úgy kell elképzelni hogy a fenti még 4-5 órája ment az ssd-vel…miután felvittem a rossz merevlemezt oda és összeeszkábáltam már nem.
Így most ezen fogós kérdést a fenti gép ssd-jével hajtom végre a lenti gépen… :DDD
A kérdés az hogy: Mi okozhatta hogy ezt csinálta ?
Miért nem működik az ssd a „saját gépében” ?
Mi lehet a fenti problémákra a megoldás ?

Bárminemű segítséget, fotót, videót, stb. tudok adni…de életbevágóan fontos lenne ezt megoldani ! :R

A kérdés még itt is szerepel: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.