Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30040) s3toraph válasza s3toraph (#30037) üzenetére


s3toraph
senior tag

Próbáltam kaspersky rescue disk-el bootolható pendriveként, betölt de nem látja a vinyót, mert nem jelentek meg a meghajtók. Szóval hagytam a fenébe.
Win7 lemezzel semmire sem mentem, se hibajavítás, se rendszer visszaállítási pont korábbira (tegnap reggel), egyik sem csinál semmit csak tölt-tölt... se chkdsk hibajavítás (a C-n kb. a közepén megkísérelt javítani egy indexet a 2./3. lépésben, vagy 4x, aztán semmi, nem tudott mit kezdeni vele). Aztán mondom recovery paragonal a CD-jéröl. Erre a folyamat kb. 45%-ánál valami i/o hibát dobott, gondlom nem tudott ráírni a partícióra. Remek... :W :W .. Most leformásztam win7 telepítővel gyorsan a C-t és a 100Mb-ot, megint megy a recovery, hát ha.... Már eléggé kivagyok tőle... :O :O

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.