Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29783) #40351744


#40351744
törölt tag

Sziasztok! Egy kisebb, igazából esztétikai gond miatt néztem be ebbe a Topikba, hátha kapok választ! :)

A PC-n, amint megnyitom a Start Menüt, ugye ott található ez a " Minden program " rész. Ebben a részlegben, a képen nyilakkal jelölt programok fel voltak telepítve, de már nincsenek a gépen. Próbáltam ezeket a mappákat manuálisan ( tehát jobb egér gomb, eltávolítás a listáról, ha jól emlékszem ez a neve az opciónak ) törölni, de a Start menü ezen részében nem reagál a jobb egérgombra, még azoknál a programoknál sem, amik jelenleg is fel vannak telepítve a gépre. Erre kérnék tehát valami okosságot, hogy ugyan tényleg csak egy kicsi apróság, de engem zavar, és hogy mit lehetne tenni hogy azt a pár üres mappát eltüntethessem onnan! :K Előre is köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.