Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29142) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Egy korabbi hozzaszolasban mar irtam arrol, hogy a jatekok telepitese alatt a kov. hibauzenetet kapom: "An error occurred while unpacking: archive corrupted! Unarc.dll returned an error code: -7 Error: archive data corrupted (decompression fails)" Gugliban utananeztem es valahol irtak, hogy ezt memoria problema is okozhatja. Mivel ezt a Memteszt nevu programot nem sikerult hasznalnom, ezert a wondows 7 sajat memoria diagnosztikajat zavartam ra, ami eredmenykent azt irta ki hogy hibas a memoria. Most itt melyik memoriara gondol, a rendszermemoriara? De egyebkent hasit a gep, latja mind a 8 Gb memoriat, nem ertem. De az teny, hogy akrmelyik verziot szedem az adott jatekbol, mindegyik telepites, az adott hibauzenettel szal el.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.