Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29130) zitromz válasza PumpkinSeed (#28861) üzenetére


zitromz
tag

hali
kicsit késve de próbálok vmi okosságot hozzáfűzni én is a témához :)
én is megjavítottam a sajátomat/máshogyan mint ahogy te írtad,de kíváncsi vagyok neked is működne e/,ill hátha ez is segítő poszt lehet másoknak
na szal TV tuneres monitorral rendelkezem aminek az ébresztőjére(tv) szoktam is reggelente felkelni ami lehetett itt nálam a baj forrása több fronton is..
1. nem tudtam ténylegesen bejelentkezni mer vmelyik szakaszában mindig lefagyott a rendszer(a kép igazából) legtöbbször a jelszóbeírás után..
2. már egy ideje észrevettem de nem tudtam minek tulajdonítani h lassú a gépem/netem kb mint egy régen takarított/telepített win xp /pedig 7esem van, rendszeresen takarítom és nem mellesleg most raktam újra nemrég/
megoldás kulcsa nálam az volt h miután ébreszt a tv-m nem úgy nyomom be a gépet h a monitoron még a tv megy hanem szépen átváltok bootolás idejére a gépemre és voilaa zavartalan a bejelntkezés és villámgyors a gép :C
remélem vkinek segíthettem :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.