Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28983) krisztofer55


krisztofer55
tag

Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy jó helyre írok e, de azért megpróbálom, hátha tudtok segíteni, illetve írok egy kis tapasztalatot is.

Szóval adott egy új Dell Inspiron 3521-es gép, melyen Win7 64bit van. Friss driverek, frissítések, szinte semmi plusz program.

Az a gondom vele, hogy válogat router, illetve wifi kapcsolat terén. Eddig úgy gondoltam, hogy egyik TP-Link-el sem megy. Most sikerült kipróbálni 4 fajtával is (740,741,841,1043) ebből csak a 841-el van gond nálam (friss firmware, ugyanaz a beállítás), illetve az ügyfélnek egy 740-el.

"Nem azonosított hálózat" ezt írja ki. Csatlakozik a routerhez, de internet nincs rajta. Jobb alsó sarokban a wifi jelnél sárga felkiáltójel, és ennyi. Néha kap IP címet és átjárót, néha nem. Wifin nem tudom elérni a routert.

Más eszközzel működik minden router, illetve más márkájú routerrel működik a noti.

Beszéltem a Dell-el. "Hát mi még ezzel a problémával nem találkoztunk", de azért cseréltek wifi kártyát, persze ugyanazt a típust ( ((Atheros)) Dell Wireless 1703) tették bele...
TP-Link supportnál rendesek voltak, próbáltak segíteni, viszont ott sem jártam sikerrel.

Próbáltam teljesen "szűz" windows-on, illetve fullra frissítetten is.

Remélem tudtok segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.