Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28692) Kezdő Balázs válasza vlevi (#28689) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Szia! Próbálkoztam Windows8 topicban ugyan ezzel az általam itt feltett kérdéssel ,de sajna nem kaptam választ senkitől sem,ne haragudj vlevi de amit említesz nem tudom mit jelent "VHD boot-ot hogyan lehet megoldani" én csak kiszeretném próbálni az újabb Windows rendszert,mert osztálytársaim is mondogatják,hogy ők már használják és nem rossz ,ezért a majd leszeretném tölteni a Win8.1-et ,de ha nem tetszik akkor vissza akarom rakni a Win 7-emet és ha ez utóbbi következne be,akkor nem szeretném újból újra letöltögetni a Win up date-et mert ,az nekem nagyon sok idő (pl: anno ha jól emlékszem 7-8 óráig kellett up datelgetnem és ezért szeretnék felkészülni az esetleges jó öreg Win7-em újra telepítésére,és nem oly rég felraktam ,az itt kapott (segítség)információ alapján a Reflect programot,amivel elméletileg letudom menteni külső vinyómra anno már letöltött és telepített update-et,de most ki próbálom ezt az új Win8.1-et és most neki álok és letöltöm.
még 1x bocs,hogy offoltam az-az itt hoztam fel a Win 8.1-et.
További szép napot mindenkinek.

Üdv:Balázs

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.