Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28247) drr


drr
őstag

Sziasztok!

Harmatfriss konfigurációm az adatlapomban olvasható. És ez a friss, alig egynapos konfig 64bites Home Premiummal egyszer csak kidobott egy ablakot, ami arról tájékoztatott, hogy a windows a számítógép gyenge teljesítménye miatt kikapcsolta az aerot, meg egy csomó lomot. Három lehetőség közül én azt választottam, hogy maradjon minden úgy, ahogy volt, de előtte már azt láttam, hogy az ablakokat ha át akarom helyezni, akkor csak a keretük megy, meg ilyesmi. Ezek után a Teljesítménybeállításoknál ráböktem a "Legjobb megjelenítés"-re, biztos ami biztos. Minden driver a helyén és friss. Mi a fene okozhat ilyesmit egy korszerű négymagos gépen? A régi, core2-es gépemen az életben nem láttam ilyesmit? :W
Akinek van tippje, szivesen várom az ötleteket :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.