Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Thunderzolee válasza Sub-ZeRo (#22245) üzenetére

2 perc SSD-vel?
Az meg hogy? :F

Fire/SOUL/CD:
Mi ez a tesztprogram?
A Vertex3 tesztadatai ismertek, vagy ez valami mást csinál?
Majd kipróbálom, de a notimban nincs SSD, ki is írta a program, h nincs SSD a gépemben.. :D

vlevi:
Ez így van, ahogy mondtad. :K
Érdemesebb lett volna Vertex4-es SSD-t venni, annak valamivel magasabb IOPS értékei vannak.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22252) Fire/SOUL/CD válasza Thunderzolee (#22251) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"SSD-lett egy notebookba rakva a HDD helyére."
Ezért gondoltam, hogy abban a notiban kellene kipróbálni. A progi egy információs alkalmazás, minden olyan infót kijelez, ami egy SSD helyes üzembe helyezéséhez szükséges. Jelenleg semmit nem csinál, csak infót közöl. Számtalanszor a alapvető dolgok hiánya/hibája okoz lassú/helytelen működést, ebben tud segíteni a progi.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22253) Thunderzolee válasza Fire/SOUL/CD (#22252) üzenetére

Hát, töredezettségmentesítést amúgy is kikapcsoltam, lapozófájt is le szoktam, ha ennyi ram van, hibernációt is.. meg úgy általában emlékszem a Logouton ami volt SSD-optimalizáló írás még anno, az abban leírtakat SSD nélkül is meg szoktam csinálni, mondjuk ilyen Trim, meg Alignment nem ellenőriztem, Trim gondolom fut, Alignálás nem nem lényeg, jelen esetben újratelepitésről van szó, nem tükrözésről.
De majd megnézzük azért. :K

SSD firmware ügyben amúgy sem vagyok tájékozott, azt még Googliznom kell kicsit.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22254) Fire/SOUL/CD válasza Thunderzolee (#22253) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Alignálás nem nem lényeg"
HDD-nél tényleg nem, SSD-nél meg alapvető fontosságú.
TRIM sem "árt" ha megy (ha már 1x az OS támogatja, az SSD is támogatja, akkor nem kell elxarni olyan AHCI/IDE driverrel, ami meg nem továbbítja a TRIM parancsot)
Szóval erősen javaslom megnézni mit ír ki a progim, hátha akkor nem 37sec lesz a boot. ;]

Nem kell google, inkább itt kérdezz és pontos választ fogsz kapni: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22255) Thunderzolee válasza Fire/SOUL/CD (#22254) üzenetére

Így van, alapvető fontosságú.
Ezért se próbálkoztam a régi oprendszert átmenteni a HDD-ről az SSD-re. A "nem lényeg"-et úgy értettem, h mivel nem, tükröztem az oprendszert, hanem újratelepítettem, ezért nem tartottam szükségesnek ellenőrizni, ha jól tudom, szűz telepítésnél a partíció nem "tolódik el".

A Trimre is azt gondoltam "megy magától", de majd úgyis megnézem akkor mi a helyzet pontosan.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22256) Fire/SOUL/CD válasza Thunderzolee (#22255) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, az más, akkor bocsesz...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22257) jozsi252


jozsi252
veterán

Mi a francért van hogyha rányomok arra hogy újraindítás akkor 20 másodpercnek kell eltelnie hogy ez meg is történjen. Sata 3-as SSD-m van, 8 giga rammal, 64 bites win7-el. A háttérben fut 1-2 program, szerintetek a win újraindítását ez lassítja le ennyire?

Steam - Skype - AllShare - HD Sentinel - Logmein - logitech gaming software 2x - eset - apc

Ezeknek a bezárása vesz ennyi időt igénybe? vagy valami más lehet a háttérben?

Illetve a leállítás is ugyanilyen lassú.

Rendszervisszaállítás pagefile hibernálás off.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22258) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!

A Windows 7 Starter támogatja a 15,6-os kijelzőt? Tehát tud 1366*768-as felbontásban működni?
Vagy ez egy hülye kérdés? :DDD
Csak mert egyik ismerősöm elbizonytalanított most, azért kérdezem

(#22259) rayoliviero


rayoliviero
veterán

UAC pajzsot, hogy tudom eltávolítani egy asztalon lévő program ikonjáról? Már kikapcsoltam az UAC-ot és letöröltem a programot is. De ha újból felteszem a programot a pajzs ismét rajta van.

(#22260) cocska


cocska
tag

Jó estét mindenkinek!
A nagybátyám felhívott telefonon, hogy valamit "bekapott" a notija. (Win7 op.rendszer)
Felugrott neki egy "Windows áltlal kiadott" (álcázott) progi, hogy óhajtja -e biztonságossá tenni a rendszerét.
Igen-re kattintott.
Azóta amióta bebootol a noti az alábbi képernyőt látja. Próbálkozott már csökkentett móddal is, de ugyanez lett az eredmény.

http://kepfeltoltes.hu/121228/IMG_20121228_172636_mod_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mivel hemzseg a képernyő a fogalmazási és helyesírási hibáktól, ezért abban sem vagyok biztos, hogy magyarok csinálták ezt a kis "progit".

Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni?
Előre is köszönöm a válaszaitokat.

[ Szerkesztve ]

(#22261) jozsi252 válasza rayoliviero (#22259) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt én is szeretném megtudni mert pl ha Skype-ot vagy HD Sentinelt akarom elindítani, akkor előjön a felhasználói fiók felügyelete, majd ha csak leokézom akkor nyílik csak meg. Ezt valahogy testre lehetne szabni hogy van amelyik proginál ne jöjjön ez elő?

iPhone 13 Pro Max

(#22262) Thunderzolee válasza rayoliviero (#22259) üzenetére

Na ez engem is érdekelne, egyáltalán, miért kerül oda?

Azt nem lehet kikapcsolni, h bizonyos programok indításakor ne ugorjon fel UAC ablak?
Ha leveszem a szülői... beállításoknál a csúszkát, akkor teljesen lekapcsolja az UAC-ot, úgyhogy ezt nem akartam, csak egy-két naponta használt programnál zavaró, h minek ugrik fel?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22263) qqcqqc válasza cocska (#22260) üzenetére


qqcqqc
őstag

egy vagy két oldallal ezelőtt volt szó a rendőrvirusról.

(#22264) #19617792 válasza Thunderzolee (#22262) üzenetére


#19617792
törölt tag

alkalmazásonként megoldható: How to Create a Elevated Program Shortcut without a UAC Prompt, a pajzs is eltűnik, mert egy linket is hozol létre, aminek saját ikont adhatsz.

(#22261) jozsi252: Skype? ott pont nem kéne, maximum installkor/updatekor. HD Sentinel viszont mélyen kotorászik a rendszerben, így kell neki az admin jog. ha azt rendszerrel együtt indítod, akkor megkapja az admin jogot asszem.

[ Szerkesztve ]

(#22265) jozsi252 válasza #19617792 (#22264) üzenetére


jozsi252
veterán

És tudod mi a legfurább hogy a Skype-nál nincs is ott a pajzs ikon :U . Ha a tálcára rakom le a skype-ot akkor megnyitásnál nem jön elő a felhasználói fiók felügyelete. Viszont ha x-re megyek, ugye a Skype-ot nem zárja be csak háttérbe rakja, tehát a rendszertálcán ottvan, és úgy nyitom meg az asztalról akkor meg előjön.

iPhone 13 Pro Max

(#22266) DS39 válasza jozsi252 (#22265) üzenetére


DS39
nagyúr

persze mert akkor meg fut a program, a talcarol kell jobb klikkel rendesen bezarni.

(#22267) jozsi252 válasza DS39 (#22266) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezzel én tisztában vagyok, csak azzal nem hogy a Skype-nak minek kell UAC

iPhone 13 Pro Max

(#22268) DS39 válasza jozsi252 (#22267) üzenetére


DS39
nagyúr

ja azt én sem, minden masodik programot engedelyeznem kellett fel nap utan ki is kapcsoltam a ..csaba, azota nyugodt az életem :D

(#22269) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy mikor indítom a win-t, bejön az asztal és egy ideig nagyon lassú, mindenre gondolkodik, kell neki egy kis idő míg rendesen beindul. Az automatikusan induló progiknál csak az mbam, roboscan, adobe reader, meg evga precision van. Ezek fognák meg a rendszert? Lemezkarbantartót futtatam.

A másik, hogy feltettem a samsung kiest, mert kell az usb driver a telefonok használatához. Utánna az usb driveren kívűl a kiest leszedtem és újraindításnál bejött egy uacos ablak, hogy vmi markany nevű program (macleanersetup, vagy vmi ilyesmi nevű) futni akar, az uac szerint syswow64 meg programfiles x86-ban van. Nem engedtem futni, azóta nem jött elő. A syswow-ban egyébként megtaláltam. Mi lehet ez a program? Mert csak a kiesnél van ez. Lehet törölni, vagy ne foglalkozzak vele?

És még annyi, hogy a ccleaner regisztrációs adatbázis tisztítóját érdemes hadználni?

Boccs, hogy hosszúra sikeredett, előre is kössz a segítséget.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#22270) PumpkinSeed válasza cocska (#22260) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem, dobj fel egy linuxot, mentsd le az adatokat és tedd újra. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#22271) Thunderzolee válasza jozsi252 (#22265) üzenetére

Ha úgy akarod használni a Skype/MSN programokat, mint régen (nem foglal a tálcán helyet, csak az értesítési ikonok közt az óra mellett), akkor a kompatibilitási módot állítsd át XP SP3-ra.

Én is így használom, így ha lecsukom, a tálcán nem foglal helyet, az óra mellett pedig továbbra is elérem a kis ikonját a régi, megszokott, hagyományos módon.

Ez nem az UAC-al kapcsolatos kérdésedre volt válasz, csak úgy írtam.

EarL 007:
Köszi, kipróbálom.
Csoda, h erről még nem volt szó Logouton, ahogy elnézem pedig szép kis tutorialt lehetne csinálni belőle.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22272) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok, sos help kéne, mert lassan felgyújtom a gépet SSDvel együtt...
Egésznap azzal *****odtam,h ogy SSD-re windows 7et telepitsek. Végül sikerült feltelepitenem a windowst, de most elég érdekes dolgot produkál..
telepités után rendben megnyilt, ilyen 640x480as felbontásban. Egyből letöltöttem a CCC-t, hogy tudjak felbontást állitani. Ez már érdekes volt, mivel a telepítésnél csak az ablakok felső része látszott, igy tabulatorral lépegetve és véletlenszerűen entert nyomogatva kellett végigmennem a telepítésen. Telepítés után természetesen újraindítást kért. Nah, és a lényeg: windows betöltés után megjelenik az "üdvözöljük " HANG, de a kép nem, csak egy baromi nagy windows 7 logo a kirstályos kék háttérrel kiegészitve. És ennyi, kép innen se balra se jobbra, semerre. Ha USB-t bedugok hanggal jelezz, ha ctrl+alt+del-t nyomok elsötétül a kép(!!!!) és nem is lehet többé visszahozni
Csökkentett módban elindul a winfos...

Mi a fenét tudok vele csinálni? Pls segitsetek mert egésznap az SSDvel szenvedtem és már attól kivoltam...most meg ez is szivat. :((
köszi előre is

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22273) brd válasza Vismajor01 (#22272) üzenetére


brd
nagyúr

Mit kellett vele szenvedni azon kívül, hogy az optikai meghajtóról (esetleg pendrive-ról) indított telepítővel kijelölöd az AHCI módba kapcsolt alaplapi vezérlő 0-ás (esetleg 1-es, ha az a legkisebb) sorszámú portra kötött SSD-t?
Egy mai VGA-val driver nélkül is tudnod kell 1024*768-ig felbontást állítani.
Milyen gépről/VGA-ról van szó?

The only real valuable thing is intuition.

(#22274) Vismajor01 válasza brd (#22273) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát én nem az elsőre dugtam, hanem a másodikra, mert az elsőre rálóg a VGA-m (6950).
Ez lenne a probléma ?A w7/w8 ssd-re cikkben olvastam ezt, de a bios not to bios(v mi) cikkben nem, csak különböző sata-vezérlőkről(az enyémben meg nem tudom milyen van Asus m4n78 se)
Szóval a lényeg az, hogy végigfut a telepítés, majd a telepítés lezárásánál kidob egy olyat, hogy " a w7 nem konfigurálható össze az adott hardverrel"v vmi ilyesmi. Csomó módszert kipróbáltam, aztán egy nemzetközi honlapon irták megoldásnak, hogy az első ujrainditásnál kihuzta a pd-t majd a 2. előtt vissza. Na legutobb igy csináltam, jobb ötletem nem révén(flash ssd topikba már vagy 3 órája irtam, semmi reakcio) megcsináltam ezt, és fel is települt. Lehet, hogy a bootfileok sérültek? Mert microsoft oldalon megtaláltam a problémámat, de ott azt irja, hogy távolitsam el a frissen telepített hardvert... DE az SSD-t nehezen tudom eltávolítani, ha 1x arra telepítettem a windowst....

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#22275) VásRló


VásRló
tag

Miért olyan pixelesek a képek windows 7-ben, ha nagyítom őket a beépített képnézegetőben?

(#22276) #19617792 válasza Thunderzolee (#22271) üzenetére


#19617792
törölt tag

jó ott a tutorial, nem kell még egy belőle. :DDD

(#22277) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Ma vettem egy új laptopot és feltelepítettem rá a WINDOWS 7 PROF. 64bit-s MSDNAA-s rendszert, de az aktiválásnál hibát dob,hogy a DMAK.....azaz már többször aktiváltam ezzel a kóddal.

Újra megpróbáltam, de már nem ad be másik lehetőséget,hogy esetleg telefonon aktiváljam. Mit tudok csinálni?Hogy tudok új licensz kódot megadni? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#22278) #19617792 válasza atti1848 (#22277) üzenetére


#19617792
törölt tag

gondolom egyetemista vagy így az MSDNAA-t intéző emberekkel vedd fel a kapcsolatot, tőlük kérhetsz új kulcsot.

(#22279) atti1848 válasza #19617792 (#22278) üzenetére


atti1848
senior tag

Igen.

Köszi.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#22280) CsumiRudi


CsumiRudi
csendes tag

Sziasztok!

A Windows 7 Home Prémium indulása után fekete képernyő fogad és csak az egér kurzor látszódik.
Vírusírtóval átnéztem egy másik gépen a hdd-t, nem talált semmit.
Csökkentett módban elindul.
Laptop típusa: Dell Inspiron M5010

Előre is köszönöm!

(#22281) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

W7-ben van az a funkció, hogy amikor bezáródna egy program (magától), akkor feldob egy ablakot, hogy "XY működése leállt. 1.: Keressen megoldást az interneten, 2.: Zárja be a programot".

Ezt hogy lehet kikapcsolni?
Történjen aminek történni kell, záródjon be a program, de ne hagyja függőbe a folyamatot amíg én nem választok valamit (a nyilvánvalót, hogy zárja be a programot).

Gondolom regeditben van valamilyen kapcsoló.

Köszi!

free your mind

(#22282) Jazz válasza VásRló (#22275) üzenetére


Jazz
veterán

Mert nem hajt végre automatikus interpolációt. Using Interpolation Mode to Control Image Quality During Scaling (Windows)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#22283) Aarpok válasza Jazz (#22281) üzenetére


Aarpok
őstag

Szia
Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/Műveletközpont/Karbantartás lenyit és beállítások/Problémajelentési beállítások itt nézz körül.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#22284) Steelmanus válasza nednez (#22221) üzenetére


Steelmanus
addikt

(#22285) tdodo95


tdodo95
csendes tag

Hali

olyan problémám lenne hogy úgy döntöttem újratelepítem a windows 7-et a gépemen. elindítottam a lemezről a telepítést megformázta a merevlemezt elindult a telepítés de a kibontásnál 3%-on megáll. soha nem volt még itt probléma. újraindítom de most már a telepítési beállításokig sem jut el kiadja a "starting windows" képet és megáll. a korábbi windowsot meg már letörölte. gyanítom valami probléma van a BIOS-ban de ahhoz meg nagyon nem értek. alaplapom asus p8z68-v lx. visszajelzéseteket előre is köszönöm

(#22286) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Hibernált állapotból a gépem magától bekapcsol. Nem mutat semmit, hogy mitől.Egyszer volt már ilyen, akkor jelezte, hogy az egér miatt. Mondjuk ezt nem értem, mert a Biosban le van tiltva. Azért kikapcsoltam az ébresztést az egérnél, billentyűzetnél még a hálózati kártyánál is. Mi lehet a gond?

(#22287) Jazz válasza Aarpok (#22283) üzenetére


Jazz
veterán

Meg van, köszi.:)

W7-hez egyébként nincs egy olyan adv. user támogató non-home user program, amivel egy helyen állíthatod az összes fontos beállításokat a windowsban, anélkül hogy végiglépkednél az útvesztőben a célig? (Aminek a főoldalon lenne a helye, csak a home-usereketől elkellett ugye dugni.)

free your mind

(#22288) Fire/SOUL/CD válasza tdodo95 (#22285) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szánj rá kis időt és alaposan (ne pedig felületesen) olvasd át ezt és azokat betartva telepíts. Az alaplapod BIOS beállításában a leírásban segítségedre lehet, hasonló Asus deszkák beállítása is.
Természetesen ha valamit ezután sem értesz, nem egyértelmű a számodra stb stb, akkor keress meg privátban, szívesen segítek.

pinnacle
Derítsd ki, mi ébresztheti és mi ébresztette utoljára fel a gépet: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22289) Aarpok válasza Jazz (#22287) üzenetére


Aarpok
őstag

[Isten mód] Ezt a linket tanulmányozd.

Аарпок

(#22290) Jazz válasza Aarpok (#22283) üzenetére


Jazz
veterán

Ahh. Még sem jó. :(

Továbbra is feldobja az ablakot "XY működése leállt. Kattintson a "zárja be a programot" gombra a bezárásához"" :W

Csak annyi különbséggel, hogy most nincs ott a választható "keressen megoldást az interneten a problémára" opció.

free your mind

(#22291) Jazz válasza Aarpok (#22289) üzenetére


Jazz
veterán

Hát ez istenkirály. Erre vágytam. Thx. :R Csúcs ez a W7 hogy ilyen is van benne. De miért rejtik el ennyire a világ leghasznosabb, alap opcióját??

free your mind

(#22292) Aarpok válasza Jazz (#22290) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor ezt benéztem azt gondoltam azzal van gond,hogy megoldást keres automatikusan.
(#22291) Jazz Biztos meg van rá az okuk :D Óvatosan kell bánni ezzel,mert ki lehet fektetni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#22293) Jazz válasza Aarpok (#22292) üzenetére


Jazz
veterán

Azzal is, az a probléma már kiszűrve. Most már csak az kéne hogy hagyja is bezáródni azt ami beakar zárulni.

free your mind

(#22294) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok!Egyik haverom ezzel a problémával fordult hozzám:a gépemen minden fájl media hangfájl lett és nem tudok semmit sem csinálni, még a vírus irtó is!!! Ha tudja valaki mit kell csinálni akkor szóljon pls !! Ha egyáltalán lehet!!Szerintetek mi lehet ez vírus?Köszi előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#22295) pinnacle válasza Fire/SOUL/CD (#22288) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ezeket a parancsokat linkeltem be korábban. Azt jelzi, hogy valami felébresztette, de nem derül ki, mi volt az. Ráadásul ezek szerint semmi sem ébreszthetné fel a gépet. Lehet, hogy zárlatos az alaplapom, tápom?

(#22296) Fire/SOUL/CD válasza pinnacle (#22295) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Persze hogy nem jelzi, mivel nem rendszergazda joggal indítottad a parancssort(linkben pedig írva vagyon) ;]
Ha úgy indítottad volna, akkor az c:\windows\system32 útvonal mellett biluxolna a kurzor :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22297) pinnacle válasza Fire/SOUL/CD (#22296) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Megnéztem úgyis, de semmi. :(

(#22298) Thunderzolee

Win7 alatt használom a latop wi-fijét, de most átvittem a gépet egy másik lakásba, és szeretnék ott rejtett wi-fihez csatlakozni, akkor hogyan kell beállítanom, h a rejtett wi-fi is működjön?
Nem találom.
Emlékszek, mikor telepítés után konfigurálom a gépet, akkor mindjárt fel is ajánlja, h rejtett SSID-hez akarok-e csatlakozni.

Na most ezt a rejtett SSID-t ezt hogy kell megint előhozni?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22299) pinnacle válasza Thunderzolee (#22298) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A wifi hálózatoknál nincs egyéb hálózat? Az lesz. Illetve Hálózati és megosztási központ megnyitása, Új kapcsolat vagy hálózat beállítása.

[ Szerkesztve ]

(#22300) Thunderzolee válasza pinnacle (#22299) üzenetére

Hmm.. az előbb mintha nem ez lett volna ideírva, de mindenesetre az akkori tanács alapján megtaláltam ezt:

Na oda kellett beírni.
Köszi. :K

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.