Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2022) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!

Új gép vásárlása előtt állok (ha valakit érdekel, én pakolom majd össze, ilyet még nem csináltam :B), a következők lennének a paraméterei:

Processzor: AMD Athlon II X2 250
Alaplap: AsRock880GMH-U3S3
RAM: 2GB DDR3 Kingston
És egy 1TB-os HDD...

Na most, nem tudom mitől függ, de nekem milyen verziójú Windows 7 kéne? :B (x64 vagy x86)

A megjelenése óta XP-t használok, most úgy gondoltam, hogy az új géppel együtt új Op. Rendszer-t is dobnék rá...

Valamint, egy másik kérdés, hogy a régi gépemen (NEC PowerMate VL6 2, 93 Ghz-es procival 1GB RAMmal...)mindig is XP volt, most odaadnám másik családtagnak, és a lényegi kérdés, hogy a Win7-tel gyorsabb/stabilabb lesz a gépem, vagy érdemes-e egyáltalán lecserélni a jelenlegi XP-t rajta?

Bocsánat, ha láma kérdés, válaszotokat nagyon köszönöm! :R

(#2023) woland_y2k : Köszi a választ, de jelenleg örülök, hogy össze tudom dobni ezt a gépet, szóval most maradna a 2GB :(

Akkor így x86? :F

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.