Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#197) L4$CO


L4$CO
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Volna egy kis problémám és hozzátok szeretnék fordulni a segítségért mivel Windows 7-em van é s máshol nem találtam semmit.A Windows Doctor nevű programmal lenne problémám a 2.7 verzió van fönt most.Szóval 1 hete kb rendbe akartam tenni a gépet vírusírtás,fölösleges dolgok törlése,töredezett mentesítés meg stb. Mikor a Windows Doctorhoz értem azon belül a System security fülnél lefutattam a ellenőrzést és mikor a View Details re kattintotam bejön az ablak ahol kiválaszthatom a veszélyes dolgokat. De mikor rá kantintok hogy lássam azokat egyszerűen nem akar lenyílni az a rész hogy : See more Hiába katintok semmi és igy nem tudom bejelölni a dolgokat.... Meg a végén mikor kilépek a Winddows Doctorból ezt íja ki :

Próbálkoztam sok mindennel próbáltam valamit keresni a hibára az interneten de semmi gondoltam talán itt tudnak segíteni. Köszönöm előre is a segítséget.

"Ha állat lennék, nem tartanék embert a lakásban, mert egyből a kashmir kárpitra kakálna...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.