Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10588) BigBear


BigBear
senior tag

Sziasztok!
A vírusirtós topicban már érdeklődtem, de hátha.
Ma a számítógépem bekapcsolása után tűnt fel, hogy az egyik meghajtóról gyakorlatilag az összes file eltűnt. Tegnap másolgattam, rendezgettem az adataimat, hagytam dolgozni, majd kikapcsoltam a gépet. Ma pedig, ahogy írtam, a fenti jelenség fogadott. Az érdekes a dologban az, hogy a teljes könyvtárszerkezet megvan, de egyetlen file sem maradt az adott meghajtón.
Találkozott már valaki hasonlóval? Vírus lehet vagy a windows kedveskedik így? (Win 7 64bit)
Restore pontok is eltűntek, csak egy ma reggeli van meg. Getdataback nem lát semmit sima alap futtatással, most fut teljes kereséssel.
Vírusirtani próbáltam, de Malwarebytes, a MS vírusirtója, Nod32, Avira nem talált semmit.
Nem rendszerpartíció, nem "C" meghajtó amúgy. 3 fizikai winchester van a gépben, a másik 2, köztük a rendszer érintetlen.
Sok mindent láttam már, de ilyet még soha.
Köszi előre is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.