Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10587) Wolfskin válasza DS39 (#10585) üzenetére


Wolfskin
őstag

sok könyvjelzőm is van, sok könyvtár meg alkönyvtár tele van velük.
sajna még az operának se olyan fejlett azonban a könyvjelzőkezelése, hogy pl. dátumot mentsen hozzá, ha lementem és pl dátum szerint rendezze. ha tudom, hogy tegnap hozzászóltam valamihez, inkább nyitva hagyom. ha egy témához sok oldalam van (mondjuk keresek valamit, körbejárom), akkor inkább az egész böngészési folyamatot mentem dátummal, de csak miután kiveséztem. ha mindent lementenék könyvjelzőnek, ami csak ideiglenesen kell, elborítanának...
a böngészési folyamatok azért is jobbak, mert ezeket aztán tcm-bn külön lehet managelni. régen avant browsert használtam, az az IE könyvjelzőit használta, sokkal áttekinthetőbb volt, mert azt is lehetett tcm-ben kezelni. most minden egy fájlban van, csak a böngészőn belül lehet rendezni egy egyablakos (ie explorer szerű) felülettel.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.