Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  WINDOWS 10 NVME SSD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) xeon forever


xeon forever
addikt

Egy eleg erdekes temat szeretnek megnyitni.
A minap vettem egy harmadik NVME SSD-t a gepbe. Adapterbe raktam beillesztettem, minden cool. Gep bekapcsol, bios latja, windows boot, disk managmentbe lepeskor latom, hogy sehol semmi. Gondoltam valami hw hiba, adapter csere nvme mixing party. Semmi.
Itt elkezdtem aggodni picit, nehogy megismetlodjon* a fel evvel ezelotti, ugyhogy mindent visszaraktam az eredeti allapotba, szerverre lementettem minden adatot.
Adatmentes utan tovabb probalkoztam es az egyik adapterrel latta is viszont az az alaplapi 2.0x4 slot. Itt mar kicsit batrabb voltam es kicsdereltem video kartya alatti 3.0x4 slotba. semmi, pedig itt csucsul telepites ota egy plextor ssd alapbol.
Mondom tok jo nagyon ugy nez ki windows szoftver problema.
Irtam is a szupportnak. Axel megerositett abban, hogy ujra kell raknom a windowst..
Gondoltam azert meg ranezek, hogyha a regi ssd-t felteszem a videokartya allati foglaltba mitortenik. *Hat jol elkezdte inicializalni a lemezt es torolt minden adatot.

Most ott tart a tortenet, hogy felgozzel van egy 1TB-os ssd-m@2.0x4.
Es az ujratelepitesen gondolkozom, amit szeretnek kihagyni mert jo sok macera mindent hibatlanul atmasolni@appdata...

Ha valaki esetleg tudja, manualisan hogyan lehet kitakaritani az oprendszeren kivuli ssd-ket a windowsbol, hogy se hire se hamva ne legyen az nyugodtan megoszthatja velem.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  WINDOWS 10 NVME SSD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.