Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winchester de melyik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20) Darkness...


Darkness...
csendes tag

ok Evola :) csatabard elasva igaz ki sem kerult a foldbol :) ez a forum arra van hogy a bizonytalansaggal fuszerezett szamitastechnika vilagat kicsit az altlagos felhasznalok szamara simabba tegyuk a terepet... En csak azert szolok hozza mert szurta a szememet 1-2 dolog nem feltetlenul ezzel a kerdessel kapcsolatban csak ugy altalanosan... Sajnos gyakran olyanok is hozzaszolnak dolgokhoz akiknek realis hozzaertesuk egyaltalan nincsen eleg szomoru ha ezt ugy teszik hogy sajat szavukat szentirasnak tekintik! Mivel most van egy kis idom es enegiam igy megprobalok kizarolag olyan dologhoz hozzaszolni amirol van valami fogalmam tapasztalatom gyakorlatom... Sajnos en sem ertek mindenhez ezt belatom de ahoz nem is szolok hozza:) Ertheto ha valaki tevesen hozzaszolasban erettnek erzi a feladathoz magat addig ezzel nincs baj ha olyan ember aki meggyozheto kijelentese helytelensegerol. Amugy sok olyan ember van itt aki lelkesen segitokeszen joakaroan probal segiteni sajat tapasztalatai alapjan bizonyos temakban. Nem lennek szivesen egy kezdo helyeben tudom milyen nehez en is megeltem ezt...
Hozzateszem ezeket a sorokat nem Evolara gondolva irtam hanem azokra aki akarva akaratlan felreinformaljak szegeny usereket...


Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winchester de melyik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.