Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lomos


Lomos
aktív tag

Tehat, alaplapcsere, uj XP install masik vinyora, mert nem akart a regi menni, de a regi XP alatt vannak doksik amik igen fontosak lennenek. Azonban van 1 apro bokkeno, hogy az uj XP szerint nincs jogom megnezni ennek a mappanak a tartalmat, sot mitobb meg nem is masolhatom...

Kene valami amivel belemaszhatok, nagyon fontos lenne, es surgos is, mert nem akarok napokig ideiglenes XP-n dolgozni.


thx

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#2) Lomos


Lomos
aktív tag

jah, es NTFS filerendszeren van a dolog, ugyanolyan felhasznalo letrehozasaval mar probalkoztam. Mas nem jutott eszembe meg...

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#3) tomcs válasza Lomos (#1) üzenetére


tomcs
őstag

valahogy ''improtalni'' kene a jogokat de nem tudom hogy kene egesz pontosan mert nem hasznalom a windows beepitett cuccait ilyesmire. ha nem tud valaki konkretan segiteni ajanlom a help nezegeteset

(#4) Lomos válasza tomcs (#3) üzenetére


Lomos
aktív tag

ahaaaa, telleg van valami importalos
megnezem, koszonom

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#5) Lomos


Lomos
aktív tag

megvan a varazslo, de ahhoz ossze kellett volna gyujteni a fileokat elotte. Szoval meg mindig keresek valami progit, vagy barmit amivel mondjuk par percen belul megmenthetnem az adataimat...

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#6) tomcs válasza Lomos (#5) üzenetére


tomcs
őstag

safe modban sem tudod beinditani a masik xp-t? talan az eleg lenne hogy kiexportald amit kell...

(#7) Lomos válasza tomcs (#6) üzenetére


Lomos
aktív tag

sehogy nem indul a regi XP, amdagp.sys dolognal rebootol. Megprobalok egy recovery console-t, de ott meg nem tudom mi a teendo :(

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#8) csabika25 válasza Lomos (#7) üzenetére


csabika25
aktív tag

Indítsd el az Intézőt. Utána Eszközök -> Mappa beállításI -> Nézet -> Egyszerű fájlmegosztás (ajánlott). Na ezt kapcsold ki. Utána egy egészen más fájlmegosztás lesz. Rámész az adott mappára, jobb kilkk, megosztás. Ott be tudod állítani, hogy a mappa tulajdonosa te legyél. Ez csak Professional Editionben működik. Ha nagyon nem igazodsz ki azon, amit írtam, megkeresem neked a Microsoft Knowledge Database-ben a megoldást.:D

''Isten fut Windows alatt''

(#9) csabika25 válasza csabika25 (#8) üzenetére


csabika25
aktív tag

Meg is találtam: [L]http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;[ln];810881[/L].

''Isten fut Windows alatt''

(#10) Lomos válasza csabika25 (#9) üzenetére


Lomos
aktív tag

Huhh....keso :))

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.