Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Win xp híba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TDK


TDK
csendes tag

Az a gondom hogy win xpben szaggatnak a játékok. Híába cserélek drivert ugyan ugy szaggat ha a legrosszab grafikára teszem akkor is! De win98-on max graf.on is szépen ment és nem szaggatot a MotoGP!
Gépem:
AMD Duron 750
Geforce 2MX 32MB
256MB RAM 133

Mi lehet a gond?

TDK

(#2) CsendPenge válasza TDK (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Asszem a vidkártya körül kellene keresgélni. Biosban nézegetted a dolgokat? Ott oké minden? Win-ben nincs erőforrás ütközés? Nyomjál valami tesztet, azzal esetleg be tudod határolni. Ja, win reinstall volt már?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Nem az a baj, hogy a W!nXP nagyon visszafogja a gépet?

Bár lehet a kiforratlan vga meghajtó progi hibája is.

Amúgy meg helyesírás rulz ugyi?

(#4) CsendPenge válasza twollah (#3) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nekem szólt a kritika? :) Lehet, mert az emner csak nyomja amit írni akar, oszt később jön rá (természetesen oké gomb után :D ), hogy ezt nagyon el...írta! :P Személy szerint meg winxp fujjjjjjjjjjjjjjj!!!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) Don Vittorio válasza TDK (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Csak azt tudom elképzelni, hogy nem raktad fel a 4-in-1 drivert... 4.42 az aktuális verzió, ha jól emléxem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#6) scout


scout
csendes tag

Hi All!

Lenne nekem is egy problémám Win XP-vel!
Hogy lehet letiltani azt mikor megvan nyitva 5 ablak és ezekután megnyitom a hatodikat ne pakolja egy ablakba mindet.

A segítségeket előre is köszönöm!

(#7) Don Vittorio válasza scout (#6) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem értem a kérdést. Mi pakol mit és mibe?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#8) scout válasza Don Vittorio (#7) üzenetére


scout
csendes tag

Ugye a Start menüpont mellé pakolja lentre sorba ki a megnyitott ablakokat.Pl. 5 db internet explorer ablak. Namost egy bizonyos mennyiség után már csak egy ablak van és abból kell kiválasztani azt amelyiket éppen akarom használni.

(#9) CsendPenge válasza scout (#6) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hát, konkrét ötletem nincs, ai komondottan ere a problémára adna megoldást. Ám! Állítsd be, hogy ne winxp-s legyen a kinézete, hanem mint a régi win-eknek, és szerintem akkor nem fogja csinálni. Ha meg nayon szereted a winxp-s kinézetet, akkor tesség elviselni, vagy megvárni a megoldást. :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#10) Lomos válasza scout (#6) üzenetére


Lomos
aktív tag

Talca tulajdonsagai -> azonos programok csoportositasa

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#11) TDK válasza Don Vittorio (#5) üzenetére


TDK
csendes tag

Peddig felvan rakva! És még se jó :( csak azt nem tudom hogy mi baja lehet! Peddig jobb minnél hamarabb megoldani!!!

TDK

(#12) launcser


launcser
senior tag

hm, nekem ez akkor volt amikor 128 mega ramom volt
akkor szaggatott minden xp alatt :)
256al már nem
amugy xp trágya, 1-2 gépet nem szeret, fel se mászik rá vagy állandoan fagy, mig a 98 vigan megy..
használd a régit sztem..

tütüü

(#13) Sidaries válasza TDK (#11) üzenetére


Sidaries
őstag

Hány fps-sel mentek 98 alatt a programok? Xp-nél nyugodtan levonhatsz belőle kb. 10-20 fps-t. Milyen alaplap?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#14) emvy


emvy
nagyúr

Triviális de melyik detonatorod van fenn?

while (!sleep) sheep++;

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Win xp híba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.