Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FreeBorN


FreeBorN
csendes tag

Kíváncsi vagyok hányan csináltak Windows + alaplapcserét sikeresen, vagy éppen sikertelenül.

Olyan eredményekre vagyok kíváncsi, ahol értelemszerűen a hardver önmagában rendben volt, tehát tökéletesen eljutottatok egy BIOS-ig és az igazi kérdés, hogy a Windows mennyire tudta feldolgozni a történteket.

Böngésztem sok fórumot (főleg angolokat) de nem volt értelmes konszenzus és a túlzott óvatosság jellemezte a válaszolókat, mindenki resintall-ra intett, nekem viszont a régi OS-t megtartva sikerült a csere.

Az alábbi táblázatot aki gondolja töltse ki, és dobhat egy hsz.-t hogy kitöltötte.

Teljes szerkesztési jog van a táblára bízván a prohardver közösség tagjainak jó szándékában, hiszem ha van egy táblázat a tapasztalatokról adhat egy kiindulást és mankót azoknak akiket a reinstall gátolna egy architektúra váltásban hogy bátrabban csináljuk.

Szeretném továbbá hogy akinek a saját cseréjét követően később kijöttek hibák azt később írja a táblázatba a megjegyzés oszlopba!

Táblázat link:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dRteYKGeNWJEJZQwGkY0Mk5Xm-CBo7ZqA34Rkooa7Nc/edit?usp=sharing

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.