Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Sziasztok! Az lenne a gond, hogy adva vagyon egy flash memóriás mp3 lejátszó és egy win98-as rendszer. Namármost ugyebár a win98 alatt nem lehet simán felpakoltatni rá a számokat, mert nem ismeri fel. Állítólag a media player 7.1-es verziójával fel lehetett tenni rá, viszont valamiért most nem megy fel a 7.1-es media player. Most 9 van fennt, azzal nem lehet felpakolni rá számokat. Van valakinek valami ötlete? Köszi előre is!

(#2) RedAnt válasza Szten Márs (#1) üzenetére


RedAnt
aktív tag

sztem ez nem media player fuggo, hanem fel kell tenni az mp3 lejatszo driveret (altalaban adjak hozza cd-n, ha nincs meg, toltsd le a gyarto honlapjarol)

╚╦╦╦

(#3) Xpod válasza Szten Márs (#1) üzenetére


Xpod
addikt

Tuttommal a mediapleyenek ehhez semmi köze, szerintem te kevered, hogy a media pleyerrel lehet mp3-ba grabbelni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4) tuskooo válasza Szten Márs (#1) üzenetére


tuskooo
addikt

Driver kell, meg kellene lennie hozzá valamilyen proginak is...:U

(#5) Josi válasza Szten Márs (#1) üzenetére


Josi
aktív tag

A win98 magától nem ismeri fel az USB eszközöket. Első menetben fel kellene tenni az USB drivert a lejátszóhoz. Ha ez sikerült akkor akár egy wincommanderrel is másolhatsz rá, mivel külön meghajtóként látszik.
A windows 98 lehetőleg SE legyen. :D. Ennél az usb kezelést is javították.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#6) Szten Márs válasza Josi (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ok honnan szerzek drivert???
Amúgy nem nekem lesz, szal ha megnézitek a configomat látjátok hgoy valszeg nem 98-at használok :D Így sajna én is távsegítek....

[Szerkesztve]

(#7) tuskooo válasza Szten Márs (#6) üzenetére


tuskooo
addikt

A gyártó oldaláról esetleg:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.