Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! Blogok  »  Win10 Enterprise frissítés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dyzo


dyzo
csendes tag

Barátaim!
Frissítettem az 1703-asra (remélem jól írtam). "Minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve", csak eltünt a gép hangja. És nem tudom visszaállítani.
Előszőr az alapra integrált hangkártya hibára gondoltam, majd (egy USB 3D Sound Controller 5.1 vétele után) a hangszóróra, aztán amikor mindezek hibátlanok voltak, kezdtem keresni a lehetőséget a visszaállításra.
Hát, ez nem megy.
Kérlek segítsen valaki.

(#2) dyzo


dyzo
csendes tag

Ismét én jelentkezem.
Mivel még senki nem jelentkezett, kiegészíteném az előbbi írtásomat.
Egy 7-10 éves DELL gépem van, netem igen gyenge (1Mbps-ost engedtek ide: Mátraszentimre-Fallóskút, egy alu telefonvonalra), Win10-es HOME, 1703-as verzióval immár.
(egjegyzés a nethez: Kérésemre - mivel a feltöltés esetenként hosszú időre 0 volt gyakran, kérésemre változtattak a ADSL szolgáltatás asszimetriáján, jelenleg 0,7 Mbps a feltöltési és 0,4 Mbps a letöltési maximum, amit szinte mindig meg is kapok. Ez a szokásos - az időkorlátos válaszokhoz (ilyenek pl a bankolásos beállítások) - általánosan elegendő.
A Hatvanban üzemelő másik gépem fiókját használom üzemszerűen, így az ottani OneDrivet látom és kezelhetem is.
A gépemnek továbbra sincs hangja :((
Már az alaplapra integrált hangkártya-hiba kizárva, hangszóró hiba kizárva, kábelek hibája kizárva. Vettem egy USB-s SoundControllert, működik, de a hangot ez sem tudta bekapcsolni :D

Magamról. Ezzel semmilyen plusz előnyt nem kívánok elérni, csak tájékoztatni helyzetemről.
80 éves vagyok, súlyos beteg (folyamatos gyógyszeres kemotherápia kezelést igénylő), ezért is kellett a Mátrába költöznöm.
A számítástechnikai ismereteimről csak annyit, hogy 88-tól, - még egy Commodore 64-es gépen CAD rajzokat csináltam az épületgépészeti terveimet (későbbiekben már XD-s PC-n), 2000-től az internet és a fórumok megjelenésével, elterjedésével egy egyesület keretén belül (elnökként) a fórumok szabályozásával és internet közösségek létrehozásával és segítésével is foglalkoztam. Mindezt csak azért írtam le, hogy érthető legyen, nem vagyok teljesen analfabéta, de a Win 10 már megfogott - persze ehhez hozzájárul a korom előrehaladása is.

Köszönöm, hogy "meghallgattatok".

(#3) CoolMan válasza dyzo (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Érdemes lenne megkérdezni a Nem indul és mi a baja a gépemnek topikban vagy a Windows 10 topikban, előbb tudnak segíteni.

Ezt zártam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! Blogok  »  Win10 Enterprise frissítés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.