Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wheelman

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A játék a Hollywood-i akciófilmeket megszégyenítő módon prezentálja a kőkemény eksönt.
Vin Diesel barátunk alaposan feldúlja a környezetét, ahogy az egy akcióhőshöz illő, mindezt teszi különféle járművekkel és gyalogosan egyaránt. Rengeteg akció, autós üldözés, korrupció és káosz jellemzi az adrennalinnal átitatott anyagot. Protagonistánk nyakában lohol a törvény és a helyi gang-ek sem szívlelik ténykedését. Mindenki ránk vadászik, nem lesz könnyű dolgunk, ha élve akarunk kikerülni a diótörőből.

A grafikai megvalósítás bennünk eddig is vegyes érzelmeket keltett, ez most sem változott. Az összkép, a látvány elviszi a hátán grafikai gyengeségeket és hibákat, persze az akció hevében nem felbontást és a textúrák részletességét fogjuk elemezgetni. Összességében egy remek kis akció kerekedhet belőle. Várható megjelenés, szeptember vége, a PlayStation 3, Xbox 360, PC trión. Íme a tömény akció, állóképek formájában demonstrálva.

Képek

TRAILER

Gameplay

[ Módosította: 7 ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ekkora érdeklődésre azért nem számitottam:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ha legalább olyan jó hangulata lesz a játéknak, mint a The Chronicles of Riddick-nek, akkor van esélye :DDD Az igaz, hogy majd a játék folytatása egy film lesz? :F

Z Fold 4

(#4) Sirandrish válasza T0rnad0 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ennek a játéknak köze sem lesz a Chronicles of riddickhez szóval nem valószinü hogy tetszeni fog ha te azthiszed:)

a kérdésedre meg sajna nemtudom a választ...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) T0rnad0 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


T0rnad0
addikt

Azt tudom, hogy semmi köze, én csak arra gondoltam, hogy Vin bácsi előző játéka elég jóra sikeredett, ha ez is hasonló színvonalú lesz, akkor :R

Z Fold 4

(#6) Sirandrish válasza T0rnad0 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah igen..hát..páran próbálták boxon a demot..nem nagyon voltak elragadtatva tőle:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) T0rnad0 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


T0rnad0
addikt

Amit láttam videókat, attól én sem... :U De úgyis akkor dől el, ha én magam kipróbálom :DDD

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#8) Sirandrish válasza T0rnad0 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a video is tetszik róla..bár tényleg érdekes fizikája lesz ha bárminek nekimész az 40métert repül de gondolom nem a realitást tartották elsődlegesen szemelőtt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) capafog23


capafog23
őstag

Most néztem gametrailersen róla videót, hát kb úgy néz ki mint egy 4 éves játék. ps2 kinézet kb. Ez itt már 2009, nem értem hogy adhat ki valaki ilyen munkát a kezéből.
Csalódás ...

(#10) T0rnad0 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az még hagyján, de amit ebben a videóban csinál pl 1:06-nál... :DDD

Z Fold 4

(#11) Sirandrish válasza T0rnad0 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem bejön így videórol..sokra nem számitok..ha egy sima arcade autos game lesz némi akcioval megfüszerezve, nekem már akkor is ok...főleg hogy az elmult 2 honapban semmi nem jött ki:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) T0rnad0 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


T0rnad0
addikt

Még régebben azt hiszem a Gamestarban olvastam, amit pár hsz-el előbb írtam, hogy előbb egy játék, aztán a folytatása egy film lesz. Érdekes próbálkozás, mert eddig egy filmmel is el tudtak adni egy gagyi játékot, de hogy fordítva hogy sikerülhet.... :F Ha nem lesz jó a játék, akkor GTA-zok... ;]

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#13) Sirandrish válasza T0rnad0 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó neked..legalább van valami a B terved..a GTA nálam egy fellángolás volt..kb 50-55%nál eluntam az egészet...

Street Fighter 2-t várom már de nagyon...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) T0rnad0 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


T0rnad0
addikt

A fellángolás korral jár... :DDD Régebben végigvittem a játékokat, most már alig van olyan, amit végigjátszok...Legutolsó talán a COD4 volt :U A GTA3-at is meguntam, a négyet még nem próbáltam, lehet abba is csak belekóstolok :DDD
Mikor jön a SF2? Jó lenne tényleg egy verekedős játék, már unom, hogy unokatesóm mindig megverem Fifában :DDD

Z Fold 4

(#15) Sirandrish válasza T0rnad0 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

én 10játékból 10et kipróbálok...10ből 3 éri meg hogy 30 percnél tovább maradjon fennt a gépen..és abból max 1 hogy végig is vigyem:)

Szoval kb így néz ki nálam..az SF4 (az előbb elirtam) nemtudom mikor jön..én végig abba a tudatban voltam hogy feb 20..aztán kiderült hogy csak konzolra:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) T0rnad0 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


T0rnad0
addikt

De így egyre gyűlik a befejezetlen játékok száma :DDD
A 10ből 1 arány nálam is stimmel, mondjuk nemrég visszaraktam pár régi játékot, amit szerettem...Most valahogy már nem annyira tetszettek :o
Ennek a játéknak is előbb jön ki demója konzolra :(((

Z Fold 4

(#17) Sirandrish válasza T0rnad0 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..én pont ezért nem nagyon rakok fel olyan nagyon régi játékokat...régen hatalmas élmény volt velük játszani de sokszor előfordult hogy 4-5 év mulva ujra elővettem és már nem fogott meg annyira...kevésnek tünt..így mostmár inkább magamban örzöm az emlékeket és nem állok neki ujra régi játékoknak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) T0rnad0 válasza Sirandrish (#17) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ezután én sem veszem elő a régi játékokat, jobb a békesség :DDD
Visszatérve a játékhoz: talán ezt a játékot jobban el tudtam volna képzelni úgy ,ahogy a Halálos iramban legutolsó része véget ért Vinnel... Kis Underground, modern Maffiás beütéssel :K

Z Fold 4

(#19) Sirandrish válasza T0rnad0 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt tudni már hogy a demo mikor jön egyáltalán? mert már annyit beszélünk róla hogy nemigaz..csak még nem láttuk élőben:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) T0rnad0 válasza Sirandrish (#19) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem előbb jön ki a teljes játék, mint a demó pc-re... :U Már csak 12 nap :K

Z Fold 4

(#21) Sirandrish válasza T0rnad0 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát igen..PC-re nem sok játéknak jön ki a demoja...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Nah ez igen. Két ember várja a játékot ahogy nézem. :DDD Hát kb ennyit is ér. :D Én x-es demot lekaptam. Hát ha vkinek ez jobban bejön mint a gta(4 vagy bármeik)... :U
Tudom ez itt pc topik és hogy pcre nincs demo igy lehet azért se várják sokan mert nem tudnak rola, de csalodnék ha özönlenének ide az emberek. Szerintem a mai játékoknak nem visszafele kellene haladni. Ez a game egyértelmü visszalépés (jo 3-4 évnyi).

(#23) Sirandrish válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ilyen téren a GTA 4 sem egy nagy show..főleg a milliárdnyi buggal...ráadásul ugyanolyan unalmas mint a többi..legalábbis számomra...ettől a Wheelman még lehet szar:D de azért én kiváncsian várom..lehet csak azért mert már jóideje semmi sem jött ki PC-re ami érne akár 1 ft-t is de mindenesetre érdekel majd:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) T0rnad0 válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


T0rnad0
addikt

Amíg élünk remélünk :DD

Sirandrish: Fallout 3, Crayon? ;]

Z Fold 4

(#25) ez_meg_emaz válasza Sirandrish (#23) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hidd el ennél csak jobb jött ki pc-re az elmult 2 évben. :)

(#26) Sirandrish válasza ez_meg_emaz (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért én megnézem:))

T0rnad0 a fallout nagyon tetszett de nem bírtam a rengeteg dumát..a Crayont végigtoltam..meg a World of Goot is... :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) T0rnad0 válasza Sirandrish (#26) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem kell mindig nagy grafika a szórakozáshoz :DDD Ajánlom még a Pontifexet is ;]

Z Fold 4

(#28) Sirandrish válasza T0rnad0 (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

mivel 1998ban jelent meg a kedvenc játékom amit szinte minden fél évben előveszek egyszer (legutóbb két honapja toltam végig) így számomra sem a grafika az elsődleges:)

Szórakozni akarok..ha grafikát akarok akkor megnézem a Final Fantasy Advent Childrent:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) T0rnad0 válasza Sirandrish (#28) üzenetére


T0rnad0
addikt

Melyik játék az? :)
Ha grafikát akarok, akkor kimegyek, úgyis jó idő van már :DD ;)

Z Fold 4

(#30) Sirandrish válasza T0rnad0 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem játék hanem animációs film:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) T0rnad0 válasza Sirandrish (#30) üzenetére


T0rnad0
addikt

"mivel 1998ban jelent meg a kedvenc játékom" :DDD Jól elbeszélgetünk :D

Z Fold 4

(#32) Sirandrish válasza T0rnad0 (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaaaah:) :B

az a Zelda...épp most irtam róla egy cikket.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) T0rnad0 válasza Sirandrish (#32) üzenetére


T0rnad0
addikt

Jó cikk lett, barátnőmnek bejön :) Az emulátorról mindenképpen írj :K

Z Fold 4

(#34) post.mader


post.mader
csendes tag

3D Screenshot

Csak (de szerintem mindenki) a hangulatáért várom.

Kissrác voltam én, bámultam a csodát. Együtt nőtt velem az Újpesti világ! Élhetek bárhol, ide jövök haza! Hűség, büszkeség, Újpesti csoda!!!

(#35) T0rnad0 válasza post.mader (#34) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem nem jön be amit linkeltél...A hangulat többet ér a grafikánál, remélem itt is így lesz :)

Z Fold 4

(#36) T0rnad0 válasza post.mader (#34) üzenetére


T0rnad0
addikt

Megint 14 napot írnak :F

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#37) Sirandrish válasza T0rnad0 (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéka..a kövi cikkbe nem biztos hogy befér de akkor majd irok róla mindenképp:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Mans20


Mans20
addikt

A cdgalaxis oldalán az van hogy már kapható,valaki játszik már vele?

(#39) Departed válasza Mans20 (#38) üzenetére


Departed
őstag

Én elkezdtem, egész jónak tűnik. Mondjuk nem emlékszem mikor játszottam utoljára olyan játékkal, amelyiknél a felbontáson kívül mást nem lehet állítani grafikán...Mondjuk nem mintha olyan rossz lenne a grafika és nem futna tökéletesen, de azért mégiscsak, hadd kössek bele :K Mondjuk hogy megint hol van az AA, az már vérforraló, hiába tolom rá CC-ben, semmi.
Spoilert nem akarok mondani, mégiscsak egy játék-film-ről van szó, de én azt mondom, érdemes kipróbálni, talán jó lesz ez :K

[ Szerkesztve ]

(#40) Foose


Foose
addikt

Nekem csak az a zavaró,hogy elég sűrűn beszaggat a játék,pedig nem fut mellette semmi. Ez normális? Eddig 1280x1024-en volt,de hiába vettem lejjebb 1024x768-ra,ugyanúgy szaggat. (E6750 2.66GHz,2GB,Geforce 9600GT) ??? :((

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#41) athomi válasza Foose (#40) üzenetére


athomi
veterán

konzolporttól? normális...

(#42) codec


codec
senior tag

Üdv!
Van bármilyen lehetőség arra, hogy én állítsam be a számomra megfelelő billentyűkiosztást?
Mert nemigazán találom.(pl nyilakkal szeretném irányítani az autót, nem pedig wasd-vel.) és őszintén még nem is találkoztam olyan játékkal aminél ne lenne lehetőség a gyári beállításokon módosítani.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#43) Lauda


Lauda
félisten

Ez egy nagy szar.

Nulla opciók, nulla hangok/grafika, nulla realitás/irányíthatóság, agyament baromság az egész. :DDD

(#44) y05 válasza Lauda (#43) üzenetére


y05
csendes tag

Nem lehet semmit variálni,ez van és kész.Meg kell szokni :)

(#45) Lauda válasza y05 (#44) üzenetére


Lauda
félisten

A játék se ér annyit, hogy időt pazaroljak rá. :D

(#46) Sirandrish válasza Lauda (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez aztán az epés megnyílvánulás...ennyit tudtál összeszedni a szókincsedből?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Lauda válasza Sirandrish (#46) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a véleményem.

(#48) DerStauner


DerStauner
senior tag

még nins meg, de a képek alaján nem lehet rossz. vagy a képek fel vannak csinosítva?

(#49) Sirandrish válasza Lauda (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

játszottál vele azért vagy 12másodpercet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Lauda válasza Sirandrish (#49) üzenetére


Lauda
félisten

Légyszi szállj le rólam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wheelman
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.