Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Mike88 válasza Celtis (#9) üzenetére


Mike88
senior tag

Nagyon hasznos program, köszi.
Ha előbb beszélgetünk rsf-el a csatorna logo-król, akkor nem kellett volna vagy 6 órán keresztül a gép előtt görnyedve lyngsatról letöltött csatornalogo-kat átméreteznem, átneveznem, szerkesztenem. :D

Azért a TVHeadend csatornaszerkesztőjét én nem tartom túl egyszerűnek, bár nem tudom milyen volt régebben. Pl. a csatornák sorba rendezésébe majd' beleőszültem így, hogy csatorna sorszám megadásával történik (ha 1-et kihagysz mondjuk 100 feletti csatornaszámnál, s közel jársz már a 100-hoz mikor észreveszed, de az elejéről hagytál ki egy csatornát...), nem túl egyszerű, ha a listában a megfelelő helyre lehetne húzni, az sokkal jobb megoldás lenne. Ugyan van number up/down, de annak mi értelme, ha ez csak növeli vagy csökkenti a csatornaszámot? :) Aminek helyére meg áttennéd, az is megtartja azt a számot, megengedett két azonos csatornaszám használata. Őrület. Ennek úgy kéne működnie, hogy amennyiben 120-ról visszasorolok egy csatornát teszem azt 9-re, akkor a mögé kerülő csatornák sorszámát növeli 1-el.
Vagy én néztem be valamit?
A te csatornaszerkesztődben ez egyszerűbben megy? Mert ugyan jelenleg nincs mit változtassak a listán, de ha a jövőben kell, akkor inkább azt használom ilyen célra, ha azzal ez egyszerűbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.