Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Füly


Füly
tag

Kérdés adott,mit tudtok róla?Megbizható?Mondjuk ha van tapasztalat meg ilyesmi szivesen fogadom:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#2) bulyu válasza Füly (#1) üzenetére


bulyu
csendes tag

Szevasz.

Sajnos csak az általad említett HDD kistestvérével rendelkezem, tehát csak erről tudok nyilatkozni : WDC WD1200JB-00EVA0 .
Azaz a 120 G -s kistestvérről.Ez ugye 8 MB cache -sel rendelkezik ( JB ).A te általad említett HDD valószínú, hogy 200 GB -os és 2 MB cache -es.( BB ).

Tehát : A vincseszter teljesen halk működésű, még engem is kellemesen meglepett a hangja (ill. amit nem hallok tőle). A gépemben lévő másik SATA Maxtor 80 G. HDD -től én úgy érzem gyorsabb, kb. egy hónapja vettem ,eddig teljesen hibátlan . Ja és 3 év a gari.
A hőtermeléséről nem tudok nyilatkozni, mivel egy brutál állat aktív hűtő van a hátán és aida szerint állandó 30 fok.

C2 Temperature 30 Rendben: Mindig rendben

Összességében max. megvagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek.
SZvsz. Minden jót.
bulyu

Bulyu

(#3) Füly


Füly
tag

Kösszi szépen,akkor asszem ő lesz a kiválasztott:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#4) Alvin_ti4200 válasza Füly (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem ugyanilyen vinyóm volt, csak 30 gigás. Iszonyatosan imádtam, gyors volt, mint az állat, amíg el nem pusztult (magas PCI, zárt házban melegedés, stb.). Most egy WD800JB-m van és ezt is ugyanúgy szeretem. Szóval bátran ajánlom:) Csak nem a Magicomp-ban akarod megvenni?:DDD

[Szerkesztve]

(#5) Füly


Füly
tag

nem,ez ilyen külső vinyós változat de megnézem hogy ott lehet e kapni

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.