Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#32) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#31) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Már egy ideje nem írtam. Eléggé lefáraszt ez a meló mind a mennyiségével, mind fizikailag.
Raktári kisegítőnek jöttem, de végül is kerékszerelő lettem persze némi limitációval. Gumit nem szedek le kerékről, bár volt már némi tanítás Azír részéről, meg centírozásba is néha belekóstoltam kicsit. De főképp kerék fel és leszerelés, meg némi kerékmosás a fő munkám. Na meg a nap végi takarítás.
Heti 60-62 órákat nyomunk. A társaság olyan, amilyen, a maradék egy hónapot már kibírom valahogy. Bár a hétvége a legszarabb, mert megy a piálás...
Még négy hét van hátra remélem semmi hosszabbítás nem lesz, mert nem akarok több időt már itt tölteni, így is számolom a heteket.

Jó pénz lesz, jó lesz a céljaimhoz, de akkor is ez nem egy könnyű helyzet.
Konkrétabban nem akarok most írni.

A német nyelvet utálom :D
Az országgal sem vagyok túl jó viszonyba, már nem is akarok német mezt venni, mert az csak erre a nyomorult két hónapra emlékeztetne, amit szeretnék majd hamar elfelejteni.

Megvannak persze a pozitívumok is, sok pénz lesz, kevés időm van költekezni, viszonylag gyorsan telik az idő, már a félidőnél vagyunk. Ja és nem utolsó sorban kicsit beletanulok ebbe a kerékszerelés dologba, ami majd később saját kocsinál hasznomra válhat.

De komolyabban nem érdekel ez a szakma. Maradni akarok majd a gyári meló, targoncás vonalon.
Amint hazaértem, akkor meg irány a svéd tanulás és amint lehet, irány Svédország.

Pont ehhez a tervhez lesz jó indulótőke ez a mostani pénz. Ha jól meg tudom oldani a dolgokat, talán tudok venni otthon kocsit és azzal kimenni majd Svédbe, de ez még sok mindentől függ, mi hogyan alakul.

Hirtelen ennyi.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.