Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#1) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Gyors címlopás egy Sick Puppies számból, bele is hallgattam, hogy így van-e a refrénben, de most megy a winampban az egyik Stone Sour album (már egy ideje)
Nem fogok minden zenét linkelni amit hallgatok, akit érdekel, annak jobb egér és "Google-keresés erre".
Telómon csak két Stone Sour szám van a Socio és a Through Glass, de tegnap egy youtube videóban volt Stone Sour új album reklám és erre lehúztam mindegyik albumát. És most az új album előtti albumot hallgatom (mivel az új album a ~ Part II címet viseli, ezért az I-gyel kezdtem) annak is az első CD-jét, de most váltottam a másodikra. Az első nagyon tetszett! A másodikat még jó párszor meghallgatom, mire véleményt tudok mondani róla.

Eme kis zenés eszmefuttatás után bemutatkozom valamennyire.

30 éves múltam pár hónappal, (épp) Pesten lakom és gyári rabszolga munkás vagyok (épp)
A múltamról annyit, hogy nem vagyok egy egyszerű eset...
Szakközép, OKJ, utána bukott és otthagyott fősuli, kis itthoni meló (amit imádtam, de kevés volt a pénz), 4 év UK, ahol sok mindent elcsesztem, utána egy év várakozás egy "haverra", aki jól átcseszett. Utána gyors kapkodás újrakezdeni a 0-áról. Barátoknak és családnak köszönhetően hamar talpra álltam.
Lassan egy éve dolgozom Szigetszentmiklóson, ami nálam nagy szó, mert nem vagyok képes sokáig egy helyen lenni. De a múltbéli pofonoknak csak megjött a hatása...

Későn érő típus vagyok (vagy talán soha be nem érő)
Most épp azon munkálkodom, hogy a nyáron összejöjjön újra a határ átlépése, csak más irányba.
Tudom a céljaimat és azt is mit kell(ene) tennem érte, de nehéz kirugdosni magamból a lusta állatot :(((

Családot tekintve sem vagyok mindennapi eset. Vér szerinti szüleim 3 éves korom körül intézetbe dobtak (vagy elvettek tőlük, ez nem teljesen tiszta), utána a második nevelő szüleim neveltek fel. Később édesanyám (akit én annak tartok nem az aki a személyimben van) meghalt, apámmal meg röviddel később elváltak útjaink. (Anyu volt a villámhárító közöttünk, de nélküle már nem tudtunk együtt élni, meg a jehovás baromságai is rásegítettek a dolgokra)

Ha már a vallásnál tartottam, megjegyezném, hogy ateista vagyok és részemről egyik vallás sem érdekel, a szektásokat meg kb körberöhögöm, főleg az olyanokat, ahol még rakás pénzt is legombolnak az emberekről a bírkákról. (Lehet ezen megbotránkozni, egyetérteni, nem érdekel igazán)

Szóval nem hiszek semmiben, főleg abban nem, hogy megtalálom a nagy Őt és boldog leszek (de persze attól még álmodozhatok róla)

Van a múltból valaki, akit nem bírok kiverni a fejemből és sokszor elképzelem, hogy mindenféle helyzetekben egymásra találunk, de az eszemmel tudom, hogy ez kb esélytelen.

Néha nézegetek csajokat társkeresőn, van hogy írok is valakinek, de nem is igazán akarok lépni a női nem felé (a nem bőven elég nekem :D )

Nem vagyok egy kitartó ember, szóval nem tudom mi lesz a sorsa ennek a blognak, bár szeretném, ha napi rutin lenne, hogy írjak bele, majd kiderül, mennyire sikerül.
Zárom első bejegyzésemet (talán látszik belőle mennyire szétszórt, ide-oda kapkodós vagyok)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.