Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  WebMoney

Hozzászólások

(#101) csaba951 válasza kovacs196 (#100) üzenetére


csaba951
veterán

Sajnos erről már lemaradtál, nem érdemes papíroznod. Viszont azóta már van PayPal Oroszországban is. Egyre több helyen elfogadnak Visa/Mastercard-ot is. Ezek nem jók neked?

[ Szerkesztve ]

(#102) kovacs196 válasza csaba951 (#101) üzenetére


kovacs196
csendes tag

Igazából másik Webmoney számláról szeretnék fogadni utalást és aztán onnan tovább költeni. Ha jól veszem ki akkor ahhoz nem is szükséges Initial. ?

(#103) csaba951 válasza kovacs196 (#102) üzenetére


csaba951
veterán

Tehát a pénz mindig WebMoney<->WebMoney irányba jönne/menne? Normál használat mellett ehhez nem kell foglalkoznod a papírokkal. Érdemes viszont használnod a tranzakcióknál az E-Num vagy SMS jóváhagyást. Ezen az oldalon a 3-as pontban olvashatsz az ebben az esetben érvényes forgalmi limitekről.

Vagy ahol elfogadják a WebMoney-s fizetést, ott fizethetsz is vele. Igazából csak a magyar bankszámla<->WebMoney feltöltés/kifizetés ami nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#104) kovacs196 válasza csaba951 (#103) üzenetére


kovacs196
csendes tag

Igen , szuper :) Köszönöm.

(#105) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Helló!

Webmoneyról szeretnék paypalra váltani, és egy oldalt ahol ezt meg lehet oldani:

https://exchangex.ru/reg.php?lang2=english

Viszont azt nem értem hogy mit jelent a Give és a Receive.

És ezt a mondatot se tudom értelmezni:

with the commission of the payment system WebMoney (0.04 USD), you must have on the balance 5.04 USD
Commission: 2.4% or 5 USD for amounts less than 208.33 USD

Tudna valaki ebben segíteni?

(#106) csaba951 válasza Anonymusxx (#105) üzenetére


csaba951
veterán

Most ezen mit nem értesz? Give-hez beírod, hogy mennyi WMZ-t szeretnél váltani, erre automatikusan beírja majd a Receive-hez, hogy a PayPal számládra mennyi pénz fog érkezni. Utóbbinál elképzelhető, hogy a PayPal felszámol még kb. 0,5% extra költséget, így ennyivel kevesebbet kapsz meg végül.

(#107) Anonymusxx válasza csaba951 (#106) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Az volt a baj hogy amikor néztem nem írta be automatikusan a Receive-hez, hanem én is tudtam bele írni.
Viszont úgy látom hogy nem annyira megérős, csak akkor ha nagyobb összeget akarok kivenni, mert az 5 dolcsit leveszi.

(#108) csaba951 válasza Anonymusxx (#107) üzenetére


csaba951
veterán

Ez nyilván azért van, mert működik a dolog úgy is, hogy ennyi USD-t akarok PayPalra kapni, ehez mennyi WMZ-re van szükség. 5 USD költség nagyon olcsónak számít ebben a műfajban! Én csupa olyannal találkoztam, ahol 10%-15%-ot kértek, minimum 15-20 USD-t. :)

(#109) NIBI


NIBI
csendes tag

Sziasztok.

Megkérnék egy Webmoney, vagy Westernunion-al redelkező kedves embert, hogy segítsen nekem egy vásárlásban. :) Vagy úgy, hogy tényleg segít, vagy úgy, hogy ő vásárolja meg nekem. Nem tudom melyik a jobb/könnyebb ezért mindkét verzió megfelel nekem.
Remélem lesz jelentkező, előre is köszi. :)

Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

(#110) Anonymusxx válasza csaba951 (#108) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Találtam egy még olcsóbbat:

https://www.change.am/reg.php

Ez csak 3.33 USD von le, most megnézem azt a lehetőséget amit korábban írtak a pokerstars-al kapcsolatban,..

(#111) Anonymusxx válasza NIBI (#109) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Paypalod van? Mit kellene megvenni?

(#112) NIBI válasza Anonymusxx (#111) üzenetére


NIBI
csendes tag

Paypalom van de azt sajnos nem is említi mint lehetséges fizetési eszköz. :(

Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

(#113) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Szeretném kitölteni kamu adatokkal a Legal identificationt ( útlevél) , viszont nem tudom hogy mit kellene írnom ezekhez hogy hitelesnek tűnjön:
- number
- Issued by
- meddig érvényes - ugyanis hiába írok be egy kamu dátumot a kiállítás dátumához, ha nem tudom hogy kb meddig érvényes egy útlevél.

Kerestem a neten, de nem találtam sok infót, nekem meg egy jó ideje nincs útlevelem...

(#114) Anonymusxx válasza Anonymusxx (#113) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

megoldva

(#115) mkrisztian13


mkrisztian13
újonc

Esetleg azt valaki NEM tudná megírni erről a sz***l hogy tudok az OTP számlámra utalni, mert van itt szó mindenről, de ezt még senki nem osztotta meg....Vagy lehet közvetlenül Paypalra is utalni, onnan már megoldom, de agyon van bonyolítva az egész....:(

(#116) Anonymusxx válasza mkrisztian13 (#115) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Sajnos elég bonyolult, de lényeg hogy csak váltóval tudsz utalni paypalra:

https://exchangex.ru/index_eng.php - sajnos 5 dollár a váltás ára.

Vagy:

https://www.change.am/ - ennek csak 3.33 dolcsi a váltása, viszont nem ismerem ezt az oldalt, az előzőt meg már próbáltam..

(#117) papaja-xbox


papaja-xbox
tag

Sziasztok valaki írja már le hogyan lehet postán keresztül feltölteni a számlát részeltessen kérlek , mit hova mit írjak .

(#118) Anonymusxx válasza papaja-xbox (#117) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem tudom hogy postán keresztül lehet-e, neked is inkább a váltót ajánlom..

(#119) papaja-xbox válasza Anonymusxx (#118) üzenetére


papaja-xbox
tag

A legelső hozzá szólásba írták .

(#120) csaba951 válasza papaja-xbox (#117) üzenetére


csaba951
veterán

Magyarországról? Sehogy! :(
Nagyjából az összes feltöltési lehetősége olyan, hogy fizikailag Oroszországban kell hozzá tartózkodnod.

Ami meg nem ilyen, az meg olyan előzetes regisztrációt követel meg, amit Magyarországon nem tudsz teljesíteni.

Az még korábban volt! Mára sokkal szigorúbb feltételekkel kínálják. Már nem tudod ezt elintézni!

[ Szerkesztve ]

(#121) papaja-xbox válasza csaba951 (#120) üzenetére


papaja-xbox
tag

:/ kár érte Esetleg a pay ra lehet ? utalni postán keresztül ?

(#122) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Váltanék paypalról webmoneyra egy kisebb összeget (ezer ft körül).
Tehát ha valaki venne ki webmoneyról pénzt az írjon..

(#123) adrienn84000


adrienn84000
újonc

Valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan tudom törölni a regisztrációmat. Nem használtam az oldalt, csak az alap regisztrációt készítettem el. Túl bonyolult az oldal használata, szeretném törölni.

(#124) alma7070 válasza Anonymusxx (#118) üzenetére


alma7070
újonc

Sziasztok.

Érdeklődnék hátha valaki tudja hogy wm töl wm -re utalni nagyobb összeget nem lehet mint a napi limit
mondjuk veszek valamit de egy wm-et elfogadó kereskedőtől. Ezek a limitek minden tranzakcióra érvényesek vagy csak ha saját számlámra akarok kitenni pénzt? Mondjuk venni akar valaki egy telot vagy egy laptopot.
Mert a végén cégként kell beregizni hozzá hogy vásároljál valamit.

A feltöltés most magyarországrol hogy megy?

Üdv. alma7070

[ Szerkesztve ]

(#125) csaba951 válasza alma7070 (#124) üzenetére


csaba951
veterán

Mégis, mennyibe kerül az a telefon? Bekapcsolt ENUM tranzakció jóváhagyással 420 EUR vagy 600 USD a napi limit. Ennyi nem elég rá???

Egyébként nyilván az összes tranzakciódra érvényesek napi/heti/havi korlátozással. Egyszerre kell teljesülnie az összes feltételnek. Tehát pl. nem lépheted át a havi keretedet, még akkor sem, ha az adott tranzakció simán belefér a napi keretedbe!

Magyarországról nemigen fogsz rá feltölteni, mert a banki átutalás fogadásához meg kell jelenned egy WebMoney Registrator előtt és igazolnod kell a megfelelő okmányokkal a személyazonosságod. Ilyen Csehországban és Bulgáriában van hozzánk a legközelebb.

[ Szerkesztve ]

(#126) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Ha wmz-t utalok más wmz-re azért kell valamennyit fizetnem?

(#127) csaba951


csaba951
veterán

Igen, 0,8% a jutalék. Jutalékokról bővebben itt olvashatsz!

(#128) Fecogame


Fecogame
veterán

Egyszerűen nem tudok fizetni WebMoney-val... Eljutok eddig az ablakig:

De bármit csinálok, nem enged továbblépni... Miért?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#129) Anonymusxx válasza Fecogame (#128) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Azt beleszámoltad hogy egy keveset hagyni kell a feednek is? Tehát az összes összeget ami a számládon van nem tudod elküldeni, ..

[ Szerkesztve ]

(#130) Fecogame válasza Anonymusxx (#129) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem gond, mert ( amint a képen is látható ) $20.15 van rajta, és pedig $10.10-et szeretnék kifizetni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#131) csaba951 válasza Fecogame (#128) üzenetére


csaba951
veterán

Biztonsági okokból minden fizetést jóvá kell hagynod. A kép szerint ezt az ellenőrző kódot kérheted SMS-ben (+0,05 USD) vagy e-mail-ben (ingyen). Ráklikkelsz a neked megfelelő gombra. Ekkor kapsz egy SMS/e-mail üzenetet amiben a kód van.

Próbáld meg, hogy a megfelelő sorba beírod ezt a kódot, és utána nyomod meg a Confirm the Payment gombot!

(#132) Fecogame válasza csaba951 (#131) üzenetére


Fecogame
veterán

Csupán idő kellett neki, míg érzékelte, hogy telepítettem a telefonomra az E-NUM alkalmazást és így már sikerült a fizetés is :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#133) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Szeretnék nyitni egy eu purse-t a wmz mellé, de nem engedi, WebMoney Keeper Classic kell hozzá, ehelyett csak a keeper winpro van, azt feltelepítettem.
Belépésnél az sms ellenőrzése azt írja hogy ez már nem támogatott.
a This computer-nél azt írja hogy " No system file for wmid .... "
Ha itt rámegyek a sign upra akkor kéri a registration codet, amit ha megadok azt írja hogy már használatban van.
Ha itt a recovery-t használom akkor kér egy kwm fájlt.

Mit lehetne csinálni? Elég sürgős lenne egy eu tárca..

(#134) Anonymusxx válasza Anonymusxx (#133) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

És van még egy olyan lehetőség hogy egy qr kódot kell leolvasnom, de a leolvasott kód ugyanaz mint a challenge value, a felső sor, és nem fogadja el..

(#135) csaba951


csaba951
veterán

Telepítsd fel a mobil app-ot, és próbáld meg azzal létrehozni.

(#136) Anonymusxx válasza csaba951 (#135) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

megpróbáltam, nem engedi, ezt írja:
you do not have any purses to link

most megpróbálok csinálni egy második webmoney fiókot wme-vel..

[ Szerkesztve ]

(#137) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Meg is csináltam, érdekes hogy most nem kellett órákig szenvedni.
Amúgy ahoz hogy tudjak fogadni kb 100-130 eut, kell valamit még csinálnom? pl Útlevél? Az előző fiókomnál órákig kellett szenvednem vele, mire megcsináltam, app letöltése, e-num létrehozása, most ezeket nem kérte valamiért.

Az adataimnál ezek vannak:

Passport: Alias
Business network: см. профиль в Events.WebMoney

Ez elég hogy tudjak fogadni pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#138) csaba951 válasza Anonymusxx (#137) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem ennyi elég is! :)

(#139) OddMan


OddMan
őstag

Légyszi segítsetek, hogyan tudom törölni az accountomat? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#140) csaba951 válasza OddMan (#139) üzenetére


csaba951
veterán

Kérd a Support segítségét! :D

(#141) OddMan válasza csaba951 (#140) üzenetére


OddMan
őstag

Írtam nekik, hogy töröljék, kíváncsi leszek, hogy mi lesz.
Nem tudom miért csinálják az oroszok ezt a cirkuszt? A money.yandex.ru-ra is beregisztráltam, de ott is ugyan ez a szarság megy, bár ott legalább a fiókomat le tudtam törölni.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#142) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok érdeklődnék hogy nincs véletelenül olyan v.ki itt akinek van accountja és megvenne nekem v.mit?Egy program kellene egy bizonyos játékhoz amivel fegyver boxot lehet kinyitni.De a program telepitése közben csak akkor enged tovább ha van egy kód amit a befizetés után küldenek el.Természetesen nem kivánnám ingyen.Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#143) Fecogame válasza redhunter (#142) üzenetére


Fecogame
veterán

Mekkora összegről lenne szó?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#144) redhunter válasza Fecogame (#143) üzenetére


redhunter
senior tag

1.54 usa dollart ir.De ahogy nézem ezt csak ugy lehet hogy a telepitőből irányit el oda ahol fizetni kell.

PSN - RedFoxHun

(#145) venom1987070


venom1987070
csendes tag

Hali!Nekem konkrétan szükségem lenne egy ilyen accra viszont a 2 USD vásárlási tétel miatt nem szeretnék regelni egy számlát...Nem tudom esetleg valaki tudna nekem segíteni egy fizetés lebonyolításában?1000 forintot persze elutalnék elötte.Egy program licenszről lenne szó konkrétan és Teamviewer használata is kellene hozzá ugyanis nem átruházható a progi.Valaki esetleg?

(#146) venom1987070


venom1987070
csendes tag

Konkrétan ugyanarról a dologról lenne szó mint redhunternél :)

(#147) redhunter válasza venom1987070 (#146) üzenetére


redhunter
senior tag

Pontosan ugyanarról.Jaja

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#148) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Gondolom azóta már megoldódott, de ha nem akkor írjatok privátot.

(#149) Mese7


Mese7
csendes tag

Sziasztok.
Olvasgattam a hsz-eket, 100+-t, de nem pont azokkal a problémákkal foglalkozik, ami engem érdekel.
Szóval, Aliexpresszes fizetéshez szeretném használni. Ha jól értem, ehhez vagy
1: sms megerősítés kell, ami fizetős, de elég, ha van egy mobilom, ugye?
2: vagy e-num megerősítés emailen, ami free, de már nem lehet aktiválni? vagy mégis lehet, sms-ben magyarországról? aztán egy email címre küldi a megerősítéshez a kódot.

Persze a fizetéshez pénz kell. Viszont én nem bank transferrel tölteném fel a számlámat, hanem kifizetés érkezne rá egy weboldaltól. Kérdés az, hogy a kedves oroszok mennyire szőröznek azon, hogy honnan jön a pénz? Vagy simán úgy zajlik, mint a paypalon, hogy "you got money from xy" és már költhetem is?

Ehhez (pénz jön rá, és elköltöm neten) milyen passport szükséges? Formal elég? A jelenleg hatályos Webmoney bürokrácia mellett lehetséges ma Magyarországról magyar mobillal ezt elintézni?
Regisztráció után alapértelmezésként létrejön egy tárca, (WMZ-t szeretnék) vagy mókolni kell még azzal is?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#150) csaba951 válasza Mese7 (#149) üzenetére


csaba951
veterán

Ma már nincs SMS megerősítés. Helyette egy App-ot kell letölteni és használni.

Regisztráció után szerintem automatikusan megkapod a WMZ tárcát. Kisebb összegek fogadásával, küldésével nem lesz gondod. Nagyjából úgy működik, mint a PayPal. Annyival kényelmetlenebb, hogy minden változtatáskor, küldéskor, lekérdezéskor, vásárláskor használni kell hozzá az App-ot.

Viszont nagyjából elfelejtheted, hogy Magyarországról pénzt fizetsz be rá vagy éppen veszel fel róla. Ez nem fog menni.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  WebMoney
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.