Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zolka78


zolka78
senior tag

Sziasztok, mivel ezt a topicot találtam ami kicsit pörög webcam téren, úgy döntöttem, hogy ide írok. Mivel sosem érdekelt a netes kapcsolat tartás, leszámítva az emailt, ezért kicsit le vagyok maradva a webcam témát illetően. Viszont most kellene egy, mert így a lányommal jobban bírnám a kapcsolatot tartani. Érdekelne ki milyen webcamot tudna ajánlani. Ami nekem fontos lenne az a normális felbontás normális fps mellet, lehetőleg autó fókuszos legyen, bár nem tudom, hogy a fix fókuszosak mennyivel rosszabbak, az ember úgy sem ugrál a monitor előtt. Ha van rajta beépített mikrofon akkor az megbízható legyen. Fontos, hogy win7-t támogassa. Jelenleg valami ilyet néztem ki. Egyáltalán milyen szoftverrel érdemes használni ami megbízhatóbb. Windows Live Messenger vagy esetleg Skype?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#102) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Szevasztok ! Asztali géphez keresek webcamerát, windows 7 ultimate rendszerhez.A mostani kamerámat nem ismeri fel a win7 és a driver cd-jén lévő driverre azt írja nincsen digitálisan aláírva,így fel sem telepíti.Azt is hallottam,olvastam, hogy először a win7-et kell telepíteni,úgy hogy a webcam nincs rádugva a gépre (USB).Igaz-e ez ?
A webkamerám típusa : cyclon webcam sl-6830.www.speed-link.com.Kinek milyen kamerája van,amivel nem kell trükközni,kihúzni win7 telepítése előtt és normálisan működik ? Ja és nem ártana ha olyan kamerát mondanátok,írnátok amihez van 64 bites driver is.Köszi.Találtam Vista 32 bites drivert hozzá ,de azt sem fogadja el a win7 :(

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#103) bagnes


bagnes
csendes tag

szisztok!nemrég vettünk egy msi cr500 series laptopot.
1×tudtuk használni a kameráját és azóta sem.nem észleli a vebkamerát,mindig ezt irja ki.MIÉRT?tudna vki segíteni?

(#104) localhost válasza bagnes (#103) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valószínűleg azért, mert nem tudható, hogy milyen operációs rendszer alatt próbáltátok, hogy a kamera drivere megfelelően fel van-e telepítve és hogy melyik program mikor írja ki azt, hogy nem észleli.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#105) anna23 válasza GodHeart (#13) üzenetére


anna23
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, eddig látom nagyon sok mindent sikerült itt megoldani.
Van egy AV-W1035 KE05030905 típusú webkamerám, de sajnos nincs hozzá telepítő cd-m.
Hogyan tudok letölteni hozzá egy illesztőprogramot, amiért nem kell fizetni?
üdv és köszi!

(#106) shev7 válasza anna23 (#105) üzenetére


shev7
veterán

[link]

bar mivel ez nem a hivatalos oldalrol van, hanem egy masik forumban linkeltek egy virus ellenorzest futtass rajta ;)

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#107) anna23 válasza shev7 (#106) üzenetére


anna23
csendes tag

Hello!

Köszi! :) még csomagolom ki a rar fájlt, de gondolom utána okés lesz.

(#108) Garesz


Garesz
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Lenne nekem egy QuickCam Sphere camerám még 2006 ban vettem. Win7 et használok és a driverek nem akarnak működni seven alatt. Már a gyártó oldaláról is leszedtem de azzal is azt írja ki hogy nem kompatibilis a kamera a driverrel, pedig ehez a tipushoz töltöttem le.
Már nem tudom mi tévő legyek! Dobhatom ezt a drága kamerát a kukába?
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!

Üdv: Garesz

(#109) Sinka György válasza Zood (#50) üzenetére


Sinka György
csendes tag

Szükségem lenne a következő webcam gyárilag csomagolt telepitőlemezére:

Logitech QuickCam Sphere vagy (MP)

Aki tudna segiteni, jelezze az e-mail cimemre.

Előre is köszi!

(#110) moonman válasza Sinka György (#109) üzenetére


moonman
titán

nem volt túl nehéz rátalálni.

(#111) aclandiae


aclandiae
senior tag

Üdv!

Dell Inspiron 1525 notebook Dell Webcam Manager-e nem ismeri fel a webkamerát alapból. Ha a beállításokba megyek, és a képét kell állítani, akkor viszont megjelenik a webkamera képe.
Próbáltam kompatibilitási módban használni, de nem vált be. A Sajátgépben sem jelenik meg maga a kamera.
Szóval szükségem van egy webkamera kezelő programra W7 x64-re.
Öteletek? Google találatok: de melyiket válasszam?

[ Szerkesztve ]

(#112) inpoka


inpoka
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan progit ajanlani, ami tobb webcamot is kezel es ezeket tudja valtogatni vmilyen idokozonkent (es nem myshowroom.tv) ? egy studioba kellene..

(#113) varady


varady
csendes tag

sziasztok genius web kamerahoz keresnek drajvert de nem talalok segitseg valaki :C

(#114) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Drivert keresnék a következő webkamerához:
Logitech quickcam express

Sehol nem találok olyan drivert, ami menne W7 64 bites rendszeren. :\

Esetleg még arra is gondoltam, hogy hátha van olyan univerzális webcamkezelő driver, ami elég sok kamerához jó. Létezik ilyen?

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni, nincs kedvem újat venni és ezt meg csak úgy kidobni. (vagyis kedvem van, pénzem nincs..)

:R

(#115) zozy84


zozy84
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy adott egy Sony Vaio VGN-CR21S laptop amin mióta a win 7 van azóta nem "látja" a saját beépített kameráját!! Barátnőmmel szeretnék msnezni meg skype-ni!
Szóval bevittem egy számtech boltba de nem tudták megcsinálni!!! Mert nem tudnak illesztő programot szerezni. Azt mondják hogy a win 7miatt. De nem akarom vissza rakni a régi op.rendszert.
Tudnátok segíteni???

Köszi előre is!

(#116) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok! Csak én nem találom a Logitech C310 beállításában a fehéregyensúlyt, vagy legalább Tint állítást? Tisztára hideg a fénye, és nem bírok állítani rajta.

(#117) gaborbol válasza zozy84 (#115) üzenetére


gaborbol
őstag

hello

Ezt mar probaltad?

[link]

(#118) fradi81


fradi81
veterán

Hello
A logitech webcam software, lws110 lvuvc.sys miatt elég sokat kékhalálozik windows 7-en, az lws100 eddig jó, úgy néz ki, csak leírtam hátha másnál is csinálja, kamerám logitech QuickCam s5500.

moto g72, Ninebot d28e

(#119) icon


icon
senior tag

Sziasztok!

A gondom az hogy van egy Logitech C120-am. Kezdetben éles volt a kép, és pár nap után kimondottan szemcsés lett... mit kellene csinálnom?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#120) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Hello!
PLEOMAX F24 féle web camomhoz nem találok működőképes drivert sehol sem! :(
Valaki HELP pls

[ Szerkesztve ]

TDI POWER

(#121) fradi81 válasza Süni 1985 F (#120) üzenetére


fradi81
veterán

google

[link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#122) Süni 1985 F válasza fradi81 (#121) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Kösz ezt én is megtaláltam de mire mennyek itt?

TDI POWER

(#123) fradi81 válasza Süni 1985 F (#122) üzenetére


fradi81
veterán

Talán arra amit írnak a hozzászólásban:

hello! salvation has arrived!
go to this link: http://pleomax.com/
on top of the screen - "pc accessories" and then - "webcam"
choose : "PCW-2100 PLEO CHATCAM" on below.
download the driver and than plug in the camera. your computer should find the driver automatically.
enjoy!

moto g72, Ninebot d28e

(#124) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Ha valaki még olvassa ezt a topicot, akkor adjon nekem egy olyan tippet pls, hogy egy adott webkamera a saját szoftverén kívül bemutató jelleggel milyen szoftverrel tud menni teljes képernyőben?

Logitech c910-es a kamera és egy kijelzőre lenne kitéve, amin teljes képernyőben kellene mennie 0-24-ben. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#125) kisninja


kisninja
őstag

sziasztok kaptam egy webkamerát win7 64bit-es os em van de az istennek sem tudom felismertetni. USB20 cam néven jelenik meg. elvileg ez a tipusa EC-04GH.
De semmire sem jutok esetleg valakinek 5lete.

szerk Így néz ki: [link]

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#126) kisninja válasza kisninja (#125) üzenetére


kisninja
őstag

valaki ? :F

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#127) zolibácsi


zolibácsi
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék sürgős lenne. Van egy usb-s webkamerám, ez van ráírva: usb 2.0 2 mega pixel multiple gpio. Az eszközkezelőben még ennyit sikerült: USB\VID_1871&PID_0D01&MI_00\6&2066B271&0&0000

Kérlek segítsetek!

(#128) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Lenne egy kis gondom.

A barátnőm testvérének van egy webcamerája.Az eszközkezelő azt írja,hogy : zsmc usb pc camera windows 7 szerint, de a neve KOLINK aw-12130.

Eddig win7 prof 32 bit-es rendszer volt a gépen és működött.Most nem rég 64 bit-est tettem rá a gépre és nem akar elindulni a webcamera.A driver telepítése után valami olyat ír,hogy nem tudja a windows leellenőrizni az aláírást.

Skype-hoz kellene a kis srácnak.

A neten nem találok hozzá drivert és reménykedek benne,hogy valaki tud mondani olyan programot amivel menne a kamera( a programban van alap driver kamerákhoz)..

Ha van rá lehetőség segítsetek.Köszönöm

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#129) greksa77 válasza hektor24 (#30) üzenetére


greksa77
csendes tag

nekem kellene greksa77@citromail.hu köszönöm :R

(#130) 98bja


98bja
senior tag

sziasztok!

Van egy webkamerám de nem tudom hogy mi a pontos neve... azt tudom hogy Microsoft Lifecam. A gép nem érzékeli mintha be se lenne dugva.. Mi lehet a baj? Tudtok segíteni?

(#131) lotus22i


lotus22i
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőmmel szeretnék webkamos Skype beszélgetést, de az előkotort Intuix 1300 webkamerához mindenhol csak linket találok, ahonnan semmi sem töltődik. Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
Üdv.

Ervin

(#132) szkájvóker


szkájvóker
csendes tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy tudja-e valaki, hogy lehet így kirakni a webkamera képét a játékokra: klikk

Piston Zrt.

(#133) kevinegon


kevinegon
csendes tag

Sziasztok!
van egy Samsung NC10 netbookom amiben beépitett webkamera van , müködik is skypon meg hasonló helyeken... De én valami programot szeretnék találni amivel fényképezésre is tudom használni. Légyszives segitsetek. Előre is köszönöm :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.