Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  webdeejay blogja

Hozzászólások

(#1) webdeejay


webdeejay
aktív tag

wááháhh végre nekem is van egy saját topicom mindig is erre vágytam...és végre beszélhetek magamba :DD hajj kezdjük ott hogy tnap kifüstölt a hajvasalóm és most nincs zsé másikra és nemtom mi lesz velem hajvasaló nélkül...

(#2) webdeejay válasza webdeejay (#1) üzenetére


webdeejay
aktív tag

úúú az tök gáz hogy kifüstölt, nembaj gyűjts és majd lesz másik...

(#3) webdeejay válasza webdeejay (#2) üzenetére


webdeejay
aktív tag

hát de nem tudok gyűjteni, mindig elköltöm a gépre... :S

(#4) webdeejay válasza webdeejay (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

valaki nem akar beszállni a beszélgetésbe? xDD vagy senkit sem érdeklek :'(

(#5) webdeejay


webdeejay
aktív tag

újabb nap...éjszaka töltöttem a prostreet-et, ez már a 3. éjszaka, mivel nagyon lassú a net....úgy számoltam, hogyha tölt egész éjszaka reggelre letölt...na csakhogy apum jött gépelni valamit...ő természetesen megszakította a letöltést, és még 3 óra míg lejön a prostreet, pedig már nagyon várom :(

(#6) webdeejay válasza webdeejay (#4) üzenetére


webdeejay
aktív tag

jólvan most jutottam el odáig, hogy rájöttem, hogy nem lehet másnak a blogjába beledumálni...mondjuk szépen is nézne ki :))

(#7) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Anyum most csinálja az almakompót-ot a mai ebédhez...hogy az milyen egyszerűen készül, de mégis finomabb mint az amit a google-n ír ki első találatként...Íme:

1 literes lábasba tegyünk elnegyedelt, megpucolt almát, úgy, hogy majdnem tele legyen
Öntsük fel hideg vízzel kb a lábas 2/3-ig
Tegyünk bele érzés szerint Citromlét (kb. fél deci és egy deci között)
3-5 evőkanál cukor
Majd 2-3 csipetnyi őrölt fahéj
Fölforraljuk, és levesszük a (gáz vagy elektromos)tűzhelyről, mert különben szétfő az alma.

Aki kipróbálta és ízlett neki írjon Privi-t! :))

(#8) webdeejay


webdeejay
aktív tag

hmm eldöntöttem, hogy innentől kb. 1-2 naponta felteszek egy egyedi receptet anyum titkos receptkönyvéből :))

(#9) webdeejay


webdeejay
aktív tag

hmm...carbonoztam, utána codoztam, majd dvd-ztem...így ebben a sorrendben:

carbonozás közben nem történt semmi extra, legyőztem wolf-ot, így meglett a második területem, izommal kezdtem, és a camaro még mindig megvan, hiába az egyik legjobb izom kocsi... :)

cod2-zés közben szokásos anyázás, csíterezés na igen a szint megvan a cod2-ben...

majd aztán még most is nézem "A fedőneve takarító" című filmet...istenem, hogy abban mennyi hülyeség van...ajánlom megnézésre, ha egy jó vígjátékot akartok nézni. :)

(#10) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Ajj de rég írtam a blogomba...Azóta nem sikerült receptet találnom, de majd egy naggyal kipótolom az összes többit :) . Azóta megvan a CoD4, az NFS;)rostreet...Cod-ba még nem sikerült multiplayerbe gamelni, prostreet-be meg még nagyon az elején vagyok, most inkább cod4 single-özök...aztáán suliban nem történt semmi...kb ennyi, majd hnap ígérem írok na üdv Mindenkinek!

(#11) webdeejay


webdeejay
aktív tag

uff prostreet ment a kukába, meguntam, tök béna...cod4-be már 12-es vagyok :)) ....cod2-be sokan csítereznek már engem is, pedig igazán nem vagyok ez nagy skilles gamer :( . a suli megyeget... :D . Ím egy recept, használjátok egészséggel, ha kipróbáltátok, feltétlenül írjátok meg nekem:

Rántott tejbegríz:

A tejbegrízt keményre főzzük, ha kihült, evőkanállal megszaggatjuk, lisztbe rakjuk, majd tojásba rakjuk. Forró olajban vagy zsírban sütjük. Porcukorral és fahéjjal megszórjuk.

1/2 l tejhez 4-5 evőkanál gríz

1 és 1/2 l tej
12-15 evőkanál gríz
3 evőkanál cukor

Jó étvágyat! :DD

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  webdeejay blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.