Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Gondoltam létrehozok egy témát ennek a tabletnek, mivel kedvező ár-érték aránya miatt sokaknak jó vétel lehet.
A fórumban kibeszélhetjük tapasztalatainkat, valamint a módosítási lehetőségeket.

Technikai specifikáció:
Kijelző:
7", IPS, 5 pontos kapacitív multi-touch
Felbontás:
1024 x 600 pixel
Processzor:
MTK 8127 Cortex-A7 Quad-Core 1.3 GHz
Operációs rendszer:
Android 4.4 KitKat, Google Play támogatás
Külső memória támogatás:
MicroSD/SDHC kártya támogatás max. 32 GB
RAM:
1GB
Tárhely: 8GB
GPS:
Beépített
Bluetooth:
v4.0
WiFi:
802.11 b/g/n, Miracast képernyő megosztás
Előlapi kamera:
0.3 Megapixel
Szenzorok:
Gyorsulásérzékelő
Fülhallgató:
3.5mm jack, beépített hangszóró, beépített mikrofon
USB csatlakozás:
microUSB 2.0
Akkumulátor:
Lithium-Ion 2.400 mAh, 3,7V
Üzemidő:
kb. 10 óra zenelejátszás*
kb. 3 óra videó nézés*
kb. 4 óra internet böngészés*
Méret:
191 x 116 x 10 mm
Tömeg:
280 g
Extrák
USB OTG funkció, Miracast támogatás, időzített ki-, és bekapcsolás, FM rádió

A kereskedelmi ára: 24.990Ft.

(#2) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

A gyári után milyen fòliát/tokot használtok?

(#3) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Üdv!
Kipróbáltam a tab újra particionálását, de az újraindulás után csak a WayteQ feliratig jut el a tablet.
http://logout.hu/bejegyzes/cappa72/wayteq_xtab_7q_mt8127_tippek_trukkok.html
Van ötlete valakinek?

(#4) cappa72 válasza Hurkafej (#3) üzenetére


cappa72
nagyúr

WayteQ feliratig jut el a tablet.
Melyik feliratig?
Sima felirat van, vagy pedig forog a "kerék" a WayteQ felirat alatt?

Melyik opciót választottad?

Ha újra megpróbálod a gyári partíciókkal, akkor is megáll?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5) Hurkafej válasza cappa72 (#4) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Amelyik felirat egy általános bekapcsolásnál is lenni szokott, semmi mozgás. A 6-0 particionálást választottam.
Sajnos akkor is megáll, ha újra próbálom. Viszont a 7-es opcióra nem történik meg a logo elfordulása.

(#6) cappa72 válasza Hurkafej (#5) üzenetére


cappa72
nagyúr

A factory reset-ig el sem jutott a készülék?
Mert lehet, hogy csak ennyi hiányzik.

Ez alapján tedd fel a korlátozott felhasználhatóságú módosított recovery-t.
Ha pedig az elindul, akkor ott már lehet factory resetet csinálni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Ohhh most vettem egy ilyet...

Valaki futtatna nekem egy antutu-t?
Illetve hogyan tudok képernyőmentést csinálni? :B

(#8) Hurkafej válasza cappa72 (#6) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Sajnos nem sikerül azt sem feltenni. A gyári 3e recovrery-be lép be.
Ezeket az üzeneteket kapom:
A recovery telepítés után:

Ezt a 6-0 menüpontra:

Ez a default

S itt van a 7-es menü:

Sajnos semmi nem megy.
Viszont a recovery telepítésnél nem teljesen tiszta, hogy a letöltött fájl-al mit tegyek, így bemásoltam az sd kártya gyökerébe, de nem hozott eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Hurkafej válasza Cobrusz (#7) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Most az említett problémák miatt pontos antutut nem tudok mondani, de kb 21.500 amit elér a tab!

(#10) cappa72 válasza Hurkafej (#8) üzenetére


cappa72
nagyúr

Van benne fizikai sd kartya?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11) Hurkafej válasza cappa72 (#10) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Igen, van. A művelet előtt le is szedtem róla minden sallangot.
Nem túl sok a "no such file" a programban? Vagy ilyennek kellene lennie.

(#12) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Nem gond az, hogy az sdcard-ra kiírja, hogy nincs ilyen fájl? Mert ha a külső sd-re rakom, akkor az nem az sdcard0 vagy sdcard1?

(#13) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Eddig stimmel :)
Nekem is ennyi lett nagyjából....

Képernyőmentést hogyan tudok csinálni?

(#14) cappa72 válasza Hurkafej (#12) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezt most jelenlegi állapotában nem tudom megmondani.
Ennek kiderítéséhez bizony kellene adb kapcsolat.

Amit tudok javasolni, hogy ezt a csomagot töltsd le. Egy nagyon jó eszköz. MTKDroidtools

Ha elindítod a programot, akkor ki kell írnia jópár dolgot a telefonról.
Képekkel illusztrálva itt

Ha kiírja az infókat, akkor a backup fülön aktívnak kell lennie a backup gombnak. Klikk a backup-ra, és csinál egy mentést az aktuális állaportól, ha tud.

Van adb terminál része is a programnak, amin keresztül be lehet "gyalogolni" a tab lelkivilágába.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#15) Hurkafej válasza cappa72 (#14) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszönöm először, hogy segítessz.

A tabot látja a program, rootoltnak, így a backupot is megcsinálta a program mappájába, kb 650mb-os lett, de 2 percnél tovább nem tartott.
Az információkról a képeket reggel tudom feltölteni.

A backup után mi a következő lépésem? A programmal tudok rá esetleg recoveryt varázsolni?
Az adb opcióra ha rámegyek egy parancssor nyílik meg. Nem igazán tudom mit keressek így a tab lelkében.

Nincs valami gyári rom, amit egyszerűen fel lehet tenni flashtoolal, mint a mobilomra? :-)

(#16) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Ezeket látom a programban:

Azért majd a javaslatod kockázatai és érdekelnek. Mert lehet, hogy hétfőn beviszem a szervízbe, ha nem tudjuk összehozni, vagy tényleg sanszos, hogy papírnehezék gyártásba kezdek. A szervízben btz-nek is megcsinálták a particionálás közben unalmast bemondo 8Q-t, ezért reménykedem benne, hogy ott csak visszadobják a gyári romot, és kész! :)

Gondolom a cwm csere nem úgy megy ebben az esetben, mint néhány dolog a windows-ba, hogy csak felülírom a recovery fájlt, és már megy is.

(#17) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Képernyőmentést hogyan tudok csinálni?

(#19) cappa72 válasza Cobrusz (#17) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hangero le + power gomb egyszerree es hosszan torteno megnyomasaval keszit kepernyomentest

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#20) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Nekem senki többet harmadszor? :))

(#21) cappa72 válasza Hurkafej (#20) üzenetére


cappa72
nagyúr

A képek alapján van root elérés, ez mindenképpen jó.

Ha letöltöd a recovery-t, akkor az alábbi szerint fel tudod tenni ADB terminal-ból.
1, tedd a recovery fájlt az mtkdroidtools-os mappába.
2, csatold a rendszerpartíciót írhatóra:
adb shell remount
3, másold a rendszerpartícióra a recovery-t:
adb push WayteQ-xTab-7Q-PhilZ-recovery-by-Cappa72-v10.62.img /system/.
4, lépj be a tablet termináljába:
adb shell
5, recovery-t tedd a "helyére"
dd if=/system/WayteQ-xTab-7Q-PhilZ-recovery-by-Cappa72-v10.62.img of=/dev/recovery
6, indítsd újra recovery mode-ban a tabletet:
reboot recovery

Ekkor meg kell jelennie a tableten az új recovery-nek.
A használati útmutató alapján a factory reset-et csináld meg, utána pedig újraindíthatod a tabot.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#22) cappa72 válasza cappa72 (#21) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bocs, a második pont:
adb remount
nem
adb shell remount

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#23) Hurkafej válasza cappa72 (#21) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszönöm szépen, valóban sikerült feltennem a Recoveryt! :R

Jelenleg a factory resetet csinálom. Az adatok törlése opciót választottam, remélem nem választottam rosszul. Nem fagyott le a program, mert jelzi az időt és az akku merülést ahogy haladok, de már 10 perce csak a formatting/cache résznél tart. Tényleg ilyen sok idő? Vagy mikor érem el azt, amikor újra kell indítanom?
Persze még ott az opció, hogy az általad feltöltött cwm mentéseket feltegyem, ha oda kerül sor.

[ Szerkesztve ]

(#24) Hurkafej válasza Hurkafej (#23) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Befejezte a műveletet, de semmi változás, nem megy tovább a WayteQ logónál.

(#25) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Nos, most ütköztem problémába, mivel a számítógép nem jelzi a telefont.
Gondolom is, hogy miért:
A gyári adatok visszaállítása során az USB hibakeresés nincs beállítva, és ez azthiszem kell ahhoz, hogy felismerjék a programok.
Ezt a funkciót, hogyan tudnám bekapcsolni?
Vagy van valami más mód belépni a recovery-be?

(#26) defygaben77


defygaben77
tag

Sziasztok! Kislányom gépén betört a kijelző! Szeretnék rendelni hozzá, de nem tudom, hogy milyen jó bele. Bármelyik 7-es kijelző jó hozzá? Előre is küszi!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#27) cappa72 válasza Hurkafej (#25) üzenetére


cappa72
nagyúr

Készítettem egy visszaállító csomagot, de tesztelni nem tudtam (ma vasárnap van), így saját felelősségre. Visszaírja az eredeti partíciókat. A recovery-t ne pipáld be, mert az lecserélné a mostani módosított recovery-t.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#28) Hurkafej válasza cappa72 (#27) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszönöm szépen, hogy feltetted, de megvárom míg egy nálam hozzáértőbb, vagyis Te teszteled. :)

Eddig sima Flashtoolal csak a telefonom gyári szoftverét szoktam visszatenni, ami még egy egyszerű darab, ahol csak rámegyek a villámra, flashmode, betallózom amit fel akarok tenni és nagyjából meg is volt.

Egyébként kipróbáltam több multimédiás billentyűzetet is, és a hangerő le plusz bekapcsoló gombra sajnos nem jött be a cwm. Kipróbáltam a telefonomon is, ott rendesen felismeri a billentyűzetet, a hang le az valóban azt a funkciót látja el, a tabletre kötve például a numerikus billentyűzet led-je nem világított.

Holnap visszaviszem a szerízbe, hátha fel tudják nekem tenni a nulláról a gyári szoftvert. Pár tulajnak megtették már, ahogy olvasgattam. Aztán ha ők valamilyen oknál fogva nem, akkor folytatjuk egy teszt után! :)

[ Szerkesztve ]

(#29) debian7


debian7
csendes tag

Sziasztok!

Rootoláskor hogy kell frissíteni az su binárist?
Annyit tudok, hogy a SuperSU figyelmeztetni fog.

Ui: mi az az su bináris?

[ Szerkesztve ]

(#30) cappa72 válasza Hurkafej (#28) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kipróbáltam, működik, az eredeti partíciókkal, friss ropogós rendszert varázsolt rá, és a PhilZ recovery van fent.
A blogom ennek megfelelően a frissített linket tartalmazza.

@(#29) debian7
Play-ről lehet frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#31) Hurkafej válasza cappa72 (#30) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszönöm minden 7Q-s nevében! ;)

Jól fog még jönni!
Viszont én a sajátom hétfőn beadtam a szervízbe még mielőtt kipróbáltad a frissítést.

Persze már kicsit bánom, hogy túl hamar bevittem nekik. :)

(#32) KingGhost


KingGhost
újonc

Sziasztok.Én is beszereztem egy ilyen gépet. csak annyi a problémám hogy nem tudok eligazodni a kommenteken. most akkor jó ez a tab vagy sem?
előtte egy DPS iQ7 tabom volt de javíthatatlan.

(#33) Hurkafej válasza KingGhost (#32) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Persze hogy jó tab, az enyém én rontottam el. :D

(#34) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Jelenleg 4.4.2 van fent.
Kérdésem az lenne hogyan jönnek meg a gyári updatek rajta?
Van egy Navon Predator tabon is, azon van külön OTA Update illetve a "Táblagépről" opcióba is van Rendszerfrissítés opció, ebben viszont nincs. :B

:R

(#35) Hurkafej válasza Cobrusz (#34) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Jó kérdés most látatlanba, de szerintem jelezni fog, ha lesz frissítés. Bár nemtudom, hogy kijön-e rá a Lolipop.
Egyébként a Wayteq oldalán van egy "javítás" féleség, az sd kártya kezelése miatt, azt gépről kell telepíteni.

(#36) KingGhost


KingGhost
újonc

a tabbal lehet képernyőfelvételt csinálni?

(#37) Oszi90


Oszi90
csendes tag

Sziasztok!

Vettem a tabhoz egy 16 gigás micro sd-t, leszedtem a fixet a gyártó oldaláról, le is fut, tab újraindul, bekapcsol de továbbra se telepít sd kártyára. Valakinek valami ötlet?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#38) lui24 válasza Oszi90 (#37) üzenetére


lui24
tag

Sziasztok! Nálam is ez a gond. De ha jól értelmezem a leírást a fizikai sd kártyára történő app másolás csak 6\0-s particionálás után működik?

(#39) cappa72 válasza lui24 (#38) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, a 6-0 opciónál van az, hogy a fizikai sd kártyára lehet tenni a programokat - viszont 6GB esetén meg már minek...
A más, ide értve az eredeti partíciókiosztást is, elsődlegesen az USB tárat fogja használni a programok áthelyezésére.
Ez alapból így működik.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#40) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Leírnám a tapasztalataim a tablettel, ma hoztam vissza a szervízből, ahol újra életet leheltek bele, így nekiálltam az átparticionálásának, ismételten. Megjegyzem, bánom, hogy beadtam, 2 hetet vártam a 16 perces munkára, holott cappa72 leírása alapján valószínű ment volna a Flashtoollal az élesztés.

Nos:
0. Első körben megbizonyosodtam, hogy van-e adb kapcsolat, majd csináltam egy backupot az Mtk Droid Tools programmal.
1. Kipróbáltam a Mod-ot, ami átpraticionálja a tabletet. Szerintem valami nem azonos a cappa72 birtokában lévő tablettel és az enyémmel, mivel ismételten csak a WayteQ feliratig jutottam el! Semmi pánik.
2. ADB parancssorból feltettem a PhillZ recovery-t, cappa72 leírása alapján.
Tanulva az előző hibámból nem a gyári adatokat állítottam most vissza, mert ha ez nem sikerül, akkor csak a Flashtool-os megoldás maradt volna, mivel az usb hibakeresés az adatok törlésével kikapcsol, és nem fogok tudni újra recovery-be belépni.
3. Az SD kártyámra felmásoltam az itt található CWM mentések egyikét, és azt állítottam vissza a tabletre. SIKERREL! Elindul.
Megj.: Elsőként a 6-0 particionálást választottam, majd vissza a default értékre, viszont amikor az elvileg gyári particiókiosztású cwm mentést tettem fel, akkoris 6-0 particiókiosztást érzékelt a tab.
4. Újra nekileselkedek az átparticionáló programnak, hogy biztos 6-0 legyen, ezúttal az is lett, újraindult a tablet megfelelően, és ahogy írva vagyon, csináltam egy gyári adatok visszaállítását, és jelenleg minden oké!

Nagy köszönet cappa72-nek, amiért ezt a sok információt megosztotta a blogjában, és segített a hozzászólásaival!

Ha lesz kis időm egy korrekt első hozzászólást összeszerkesztek, mindenféle linket beletéve, amire szüksége lehet az embernek.

(#41) cappa72 válasza Hurkafej (#40) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem valami nem azonos a cappa72 birtokában lévő tablettel és az enyémmel, mivel ismételten csak a WayteQ feliratig jutottam el!
Ebbe szívesen belekapaszkodnék, mert előfordul, hogy a gyártó akár menet közben is változtat, akár értesítés nélkül - hiszen erre minden joga meg van.
Ha már azonban csináltál MTKDT mentést, akkor nagyon fontos lenne az, hogy néhány fájlt megkapjak ebből a mentésből:
ebr1
erb2
boot.img
firmware.info

ezeken kívül a system.ext4.tar tömörített állományból a
/system/build.prop
/system/framework/framework-res.apk
fájlok.
Ezek alapján meg fogom tudni nézni azt, hogy változott-e valami.
Ha pedig igen, akkor hogyan lehet megcsinálni az olyan módosító csomagot, ami mindkét verzióhoz jó lehet.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42) Hurkafej válasza cappa72 (#41) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Szia.
Itt vannak a fájlok. letöltés
Leformáztam az sd kártyám, és egy újraindítás után ismét nem tölt be a tablet. Hamar elkiabáltam magam.
A saját mentésem hogyan tudom flashtoolal feltenni?

(#43) cappa72 válasza Hurkafej (#42) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagy köszönet, megnézem, de csak késő este leszek gépnél, akkor tudom megnézni

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#44) Viki84


Viki84
tag

Sziasztok!

Leírnátok a tapasztalataitokat? Ez a tab is a kiszemeltek között van. Használja valaki gps-ként? A Wayteq autós tartóval és töltővel vagy valami mással? Milyen a fényereje napsütésben? Akadozás mentesen működik? Milyen a kijelző érzékenysége? Negatívumok?
Előre is köszönöm!

(#45) Hurkafej válasza cappa72 (#43) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Rendben, nincs mit köszönnöd.

Nem sikerül sajnos az SP Flashtoolal feltenni a blogon fent lévő gyári rendszert. A wayteq feliratnál nem tölt tovább sajnos. A művelet végén a zöld pipa egyébként megjelenik.
A saját mentésem kellene megpróbálni valahogy majd feljuttatni a gépre. Viszont abba a MTKDT nem csinált scatter filet.
Esetleg nem a download only módban kellene ezt a frissítést csinálni?
Mi van azokkal a fájlokkal, amik nincsenek benne a feltett csomagba? Azokhoz így ugye nincs megadva elérési út se.

(#46) cappa72 válasza Hurkafej (#45) üzenetére


cappa72
nagyúr

Megvan a bibi...
Csökkentették a belső SD (USB tárhely) méretet! 4242944 kbyte-ról 3997184 kbyte-ra,
Ez miatt az összérték sem maradt ugyanakkora, így túl akarna lógni a saját korlátain, ez miatt nem boot-ol be.
Tehát az a csomag sem jó ehhez az új kiadáshoz, ami a régiekhez a javítócsomag.
A más partíciókiosztáshoz pedig más scatter (memóriatérkép) dukál...

Ez miatt új csomagot kell csinálni, kifejezetten az újabb verzióhoz... eh...
Na sebaj, igyekszem elkészíteni.

Azt meg tudnád nézni, hogy a build száma mi a rajta lévő firmware-nek?

Beállítások -> a táblagépről -> build-szám
és a kernel verziója is érdekelne, komplett leírással (ott van a dátum is)

Ami a hiányos javítócsomagot illeti az azért hiányos, mert pl. az lk.bin az egy alacsony szintű drivercsomag. Ha véletlenül a mostani kijelző különbözik az előzőtől, akkor kép sem lenne...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#47) Hurkafej válasza cappa72 (#46) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

A fene... Legalább megvan a megoldás.
Feltöltöttem azt a mentést, amit még a friss rendszerrel csináltam. Itt van
Sajnos az MTKDP programmal nem tudtam megcsinálni a flashtoolal feltehető verziót, mert arra hivatkozik, hogy a scatter file hiányzik neki. Úgy tudtam, hogy a backup során ezt lementi magának a program, a block map részre kattintva egyébként a scatter fájl kinyerése gomb inaktív maradt. (2.5.3)

Megnéznék bármilyen adatot, de sajnos jelenleg téglásítva várja a csodát. :)
Pedig eszembe volt, hogy még a műveletek előtt felírom, de elmaradt végül.

Módosítás.: Sikerült talán rájönnöm, hogy miként alakítja át a program a mentést flashtoolnak emészthetővé, de a flashelés-nél rögtön ez fogad.

[ Szerkesztve ]

(#48) cappa72 válasza Hurkafej (#47) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajna az MTKDT még nem ismeri ezt a SoC-ot, ez miatt nem is tud scatter-t csinálni.

A mentésedből megnézem, hogy az enyémet hogyan kell módosítani, és csinálok belőle csomagot.

Addig is itt egy verziódetektáló:
Verziódetektáló, ez csak kiolvas adatokat, és kiírja, hogy melyik vezió.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#49) cappa72 válasza Hurkafej (#47) üzenetére


cappa72
nagyúr

A scatter file-t használhatod azt, ami a régebbi verzióban van.
A FAT-hez külön nem társít méretet, márpedig csak abban tér el.
Persze az ebr fájl is ez miatt más, tehát ha a mentési könyvtárba bemásolod a scatter-t, akkor elméletileg átalakítja a mentést flesselhetőre.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#50) Hurkafej válasza cappa72 (#48) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Az MTKDP-be ha belépek, és rámegyek a scatter form file-ra, akkor egy firmware fájlt betallózva csinál egy MT6582_Android_scatter.txt fájlt, ami alapján át tudja alakítani a backupomat flashtoolosra. Ami pedig a te csomagodban van az MT8127, átneveztem, és csinálja az átalakítást, utána pedig kipróbálom.
A verzió kilolvasóhoz nem kellene adb kapcsolat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.