Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dracula72


Dracula72
senior tag

Adott ez a kütyü, amit kinéztem magamnak, sokan azt írják jó ár/érték arányú.
Ahogy a téma címében is van, szoftver nélkül árulják nagyon sok helyen, 10-ből 9.
Kérdésem , hogy ha megveszem fel tudok e tenni rá valami igo szoftvert?
És ha igen akkor honnan tudom ezt letölteni?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#2) Joci73 válasza Dracula72 (#1) üzenetére


Joci73
csendes tag

Én tavaly nyáron vettem egyet, 17000 forintért. Tökéletesen megvagyok vele elégedve.
Az üzletben, ahol vettem, plusz 4500 forintért adtak rá még 4 év garanciát a gyári 1 éven felül. Szóval 5 év garanciával vettem meg annyiért, amennyiért manapság árulják 1 év garanciával.

Letölteni - legjobb tudomásom szerint - nehéz lesz iGo-t.
Nekem egy mobilos boltban rakták rá 3000 forintért.
Mivel 8GB a memóriája, így ráfért az iGo 8 és az iGo Primo is.

Csak azért vettem ezt a GPS-t, mert nem 480x272 a felbontása, mint a drágább Navonoknak, hanem 800x480. Plusz a Navonok 550MHz-es processzorával és a 4GB ROM/128MB RAM memóriájával szemben a Wayteq 980-ban 800 MHz-es processzor és 8GB ROM/256MB RAM memória van.
Németben kb. 7 km-re voltam egy több km hosszú dugótól, a Primo már akkor felajánlott egy kerülőutat, pedig nem fizetek TMC-ért.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dracula72 válasza Joci73 (#2) üzenetére


Dracula72
senior tag

Értem. Köszi.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#4) kirusz1 válasza Dracula72 (#3) üzenetére


kirusz1
őstag

Azért nem olyan nehéz szoftvert varázsolni rá :)
Szvsz mindenképpen jó választás az olcsó kategóriában

[ Szerkesztve ]

(#5) Dracula72 válasza kirusz1 (#4) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ilyesmiben reménykedem.
Sosem csináltam, de ezek szerint menni fog :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#6) Met


Met
nagyúr

A belső memóriát hogy lehet elérni?
A pc-re dugva csak az sd kártya látszik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) Salesnorm


Salesnorm
újonc

Több, mint egy éve van egy ilyen gépem, viszont van vele egy kis problémám.
iGo8-nál azt írja ki időnként, hogy "Leállítás" és elkezd visszaszámolni 10-ről 2-3 másodpercig, majd ezt többször is megismétli.
Primo esetén pedig valami olyasmi kiírás jelenik meg, hogy "Külső áramforrás leválasztva, saját akkumulátorról üzemel tovább". Itt is eljátssza ugyanazt az ismétlést, mint az iGo8 esetén. Ha kihúzom a töltőjét a szivargyújtóból, akkor kb. 10-15 percen belül töltést kér, "Alacsony töltöttségi szint" kiírás kíséretében.

Mi lehet a probléma?

(#8) Salesnorm válasza Met (#6) üzenetére


Salesnorm
újonc

Nekem a belső memória is látszik.

(#9) DaveMasta


DaveMasta
csendes tag

helo! nekem az lenne a problémám egy x980bt-vel hogy ha akksiról üzemeltetem kb fél perc és kikapcsol. Elküldtem Wayteq szervizbe azt a váalszt kaptam hogy az akksija jó. Egész nap töltöttem gépen és a szivargyújtója is működik, de amint lecsatlakoztatom kiírja hogy 10 másodperc és leáll. Mit kell álíltani a szoftverben vagy miért van ez?

(#10) -axxon-


-axxon-
tag

Sziasztok!

van egy ilyen x980 készülékem, ami átváltott windows ce, üzemmódba.

szeretném visszaállítani a normál "ikonos" módba, de nem boldogulok vele.
a win pc nem ismeri fel, egy fórumon találtam egy olyan cikket hogy egy bizonyos fáljt kell törölni a visszaállításhoz, de én ilyet nem találok.

tudna valaki segíteni ez ügybe?

előre is köszi.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#11) Csori72 válasza -axxon- (#10) üzenetére


Csori72
aktív tag

amit törölnöd kell az esélyes, h a ResidentFlash2-n található! annak eléréséhez a totalcommanderhez szükséged lesz egy wincefs pluginra.

..:: 1+TTTTT ::..

(#12) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
nekem x985-ös van, térkép nélkül persze...ki tudná vki nekem másolni a sys fájlt?
vagy ha nem nagy kérés akkor a content kivételével feltolnátok vhova a többit is? nem sikerül életet lehelnem ebbe a kütyübe... :)
köszi előre is.

(#13) Csori72 válasza péjé (#12) üzenetére


Csori72
aktív tag

1 sys.txt-vel sokra nem fogsz menni, ha az összeállítás többi része halott.

..:: 1+TTTTT ::..

(#14) péjé válasza Csori72 (#13) üzenetére


péjé
őstag

szia,
nem halott a többi rész csak nincs sys fájlom. összetákoltam egy fapadost, elindult végül.
Esetleg van vmi leírás vmerre hogy mit jelent a rengeteg paraméter? nem találtam egyértelműen leírva csak fórumokban lehet elcsipegetni az infót...mint itt is... :)

(#15) Csori72 válasza péjé (#14) üzenetére


Csori72
aktív tag

remélem nem minősítik wareznak :U

http://ittmegleled.blogspot.hu/2014/08/igo-systxt-user-manual.html

..:: 1+TTTTT ::..

(#16) péjé válasza Csori72 (#15) üzenetére


péjé
őstag

köszi szép, csinos gyűjtemény...
sztem nem warez, semmi "illegalnij box"... :)

(#17) hav


hav
tag

Üdv!

X880hoz nincs véletlen valakinek ROM mentése, vagy valamilyen update fájl?

Előre is köszi!

(#18) concorde.1


concorde.1
újonc

Sziasztok!X985bt tulaj lettem.Az igo8 -at szeretem csak nem tudom,hogy rá lehet-e tenni valahogy.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#19) wihar123 válasza concorde.1 (#18) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
A mobilism.org fórumon találtam egy képet, remekül látszik rajta, hogy ott van amit keresel (ulozto.net).
Érdemes SD-re másolni és a készüléken a Nav Path ikon alatt betallózni az indító fájlt.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#20) t1218


t1218
újonc

Üdv!
Egyik ismerősöm Wayteq x980-asán kéne frissíteni a térképeket, segítsetek légyszi, honnan tudok térképet leszedni hozzá, és hogy tudom frissíteni?
Előre is köszönöm.

(#21) #04441088


#04441088
törölt tag

Hogy lehet erre szoftvert pakolni?

(#22) yoloo


yoloo
csendes tag

Sziasztok!
Már lassan feladom de még itt is felteszem a kérdést: Ehez a tipushoz létezik bármilyen eszköz ami képes arra, hogy a működő navigáció hangját (értem ezalatt a menet közben elhangzó útvonal utasításokat és figyelmeztetéseket) továbbítsa pl bluetoothon keresztül egy bluetooth fej/fülhallgatóra vagy kihangosítóra? Szóval bármi megoldás érdekelne arra hogy a hangját használat közben lelopjam és egy vezeték nélküli fülhallgatóban halljam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.