Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Az akciósan 5 eFt-ért vásárolható szelfi bot telepítése talán megér egy egy kis külön fórumot.

Felépítésileg megtetszett, mivel vásárolnom kellett egyet barátnőm Samsung A5 telefonjához, ezt találtam első körben jónak és mivel más dicsérte, megvettem. (Huawei P8Lite-on is teszteltem a müködését, jó vele is)

Kezelőprogramjának (a gyárilag ajánlott) telepítése úgy lehetságes, hogy pl letöltjük pc-re a snap-remote-1-6.apk 2.445MB-os alkalmazást és átmásoljuk a telora és elindítjuk a telepítését. Aztán szelfifotozáshoz elindítjuk a programot és már lehet is a bottal fotozni:

[link]

jelemzői: beépített akku, akkuról telo töltés a hozzá kapott usb-microusb kábellel, kameraváltás és exponálás külön gombbal, a bloetooth-t nem kell bekapcsolni a telon, erős fényű zseblámpa kapcsoló, stabil felépítés, P9lite méretű telohoz is jó lesz a befogó-szorító tartója.

Felvetések a használattal kapcsolatban:

1. Jó lenne, hogy a Snap Remote selfie pr képes legyen müködni 16:9 képaránnyal, amit a telo is támogat, nem csak 4:3-ban, kihasználva a jó képszélességet
2. Ez a pr nem alkalmas a zoom állítására, bár a legnagyobb látószöggel dolgozik.

Összességében jó termék ennyi pénzért. Ha valakinek van már tapasztalata a termékkel és a vele együtt müködő androidos programokkal, kérem ossza meg itt, köszönöm.

Mivel az árusított bot infója szűkös volt, ezért írtam le ezeket, ha valaki tud még vele működő alkalmazásokat, annak linkjét kérem másolja be, köszi!

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#2) Anulu79 válasza Fuvaros (#1) üzenetére


Anulu79
addikt

Ma vettem én is egy ilyet. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz használat közben.

(#3) Novver


Novver
senior tag

Szervusztok!

Kollégám ma vett egy ilyet, és rám hárult a feladat hogy beüzemeljem neki.

Összeraktuk, felraktam tölteni kicsit előtte az akksit.

Én is belefutottam az apk letöltéses részbe mert nálunk nem támogatott,ezen is túllendültünk.

Viszont nem működik.

Videókon hallom hogy talán valami hangot is kéne kiadnia exponáláskor?

Vagy előtte teljesen fel kéne töltenem?

Milyen mechanika alapján működik ha se btooth se wifi nem kell hozzá? Ez számomra a leghihetetlenebb.

Segítségeteket előre is köszi!

Tárgytalan, töltöttük két óráig, így már működik. Töltés közben ne próbáljátok, úgy sem működik, csak ha nincs rádugva semmi :R

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#4) Anulu79 válasza Novver (#3) üzenetére


Anulu79
addikt

A hozzá való szoftver szerintem nagyon gagyi. Én kicsit bánom már, hogy ezt vettem meg. A cucc alapjában véve pöpec.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.