Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Ki mit hallott erről?
[link]

A képek alapján nagyon WoW-nak tűnik. :(
Remélem nem havidíjas lesz! :O

(#2) Wolverine válasza Nimrod (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Az lesz... [link] Viszont ígéretesnek tűnik, lehet, hogy ki fogom próbálni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) nofreenick


nofreenick
aktív tag

aszittem ezt a projektet törölték... még1 [link]

lehet tudni, h mikor jön? ingyenes próba lehetőség?

sztem csak annyiban hajaz a wow-ra, h ebben is vannak orkok ;)

(#4) Nimrod válasza nofreenick (#3) üzenetére


Nimrod
addikt

Én elnézegettem a képeket és nagyon WoW de nem azért, mert orkok vannak benne. Nézd meg a szereplőket, semmi high-tech cucc, törpe baltával meg ilyenek. :(

(#5) nofreenick válasza Nimrod (#4) üzenetére


nofreenick
aktív tag

ami azt illeti 2 féle warhammer van, az 1ik a fantasy világ (ebben játszódik ez a game), a másik pedig a warhammer 40000 (ez a high-tech amire te gondolsz) a kettő független 1mástól... a warhammer kultusza jóval régebbi mint a warcraft, tehát inkább azt lehetne mondani, h a warcraft olyan warhammeres :P

(#6) Nimrod válasza nofreenick (#5) üzenetére


Nimrod
addikt

Tényleg, ezt el is felejtettem. :O
De akkor mi értelme ennek? Mert a WoW-ot kiütni nem fogja, szerintem.

(#7) Wolverine válasza Nimrod (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

A fene tudja. A Warhammer nagyon erős brand (talán erősebb is a Warcraftnál), nemcsak a 40k, hanem a fantasy is. Nekem pl. bejöttek az előzetesek, mind az mmorpg-com-os, mind az ign.com-os... A questek általad választható megoldása baromi yóóó ötlet RPG szempontból (lásd még: lopd el a térképet és a) vidd el annak, aki kéri, b) add el a rivális kémnek, mert anyagias vagy... :DDD)

A screenek alapján kissé emlékeztet a WoW-ra, de az egyezés nem veszélyes. Jelentkezni fogok bétateszternek, ez tuti :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Wolverine


Wolverine
félisten

Az E3 alkalmából többrészes movie érkezik, az első része már le is tölthető pl. a GS oldaláról :DDD Nagyon durva, bétatesztet akarok mielőbb... ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Wolverine válasza Wolverine (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] - a videó linkje :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Warhammer online > WoW .

(#11) Nimrod válasza LucifeI2 (#10) üzenetére


Nimrod
addikt

WAR vs WoW inkább. :D

(#12) Wolverine válasza Nimrod (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Tekintve, hogy reagált az európai játékosközösség a WoW kiegjében bejelentett legfrissebb változtaásra (draenei sámánok és blood elf paladinok, ehhh... :(), sokan hagyják majd a WoW-ot és Warhammerre térnek át. Valsz. én is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Nimrod válasza Wolverine (#12) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem ismerem a WoW-ot, elmagyaráznád, hogy ebben mi a rossz? :F

(#14) Wolverine válasza Nimrod (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW-ban 9 kaszt van: mage, hunter, druid, warrior, warlock, rogue, priest és az eddig alliance only (human vagy dwarf) paladin, illetve a Horde-only (orc, troll vagy tauren) shaman.

A kiegben érkező új fajok ezt megváltoztatják... A draenei-k az alliance-hez csatlakoznak és lehetek sámánok, a blood elfek a Hordához, és lehetnek paladinok. Más kérdés, hgy eleddig minden ilyen kérdésre (lesz-e alliss sámli/hordás pala) a válasz egyértelmű ''nem'' volt. Nem melleslegf a lore-ba semmiképpen sem illik, hogy a mágiafüggő blood elfeknek mi közük lehet a Fény lovagjaihoz, amikor nem hisznek semmi ilyesmiben, csak a hatalomban és a mágiában; illetve hogy (az eleve nevetséges sztorival ''megáldott'') draeneiek egyszerre lehetnek majd sámánok és paladinok... :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Nimrod válasza Wolverine (#14) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi! A sztori néha megöl egy-két mmorpg-t. Pl. ezért kérdéses egy World of Starcraft létjogosultsága is.

(#16) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Én olvasgattam az oldalát és azt vettem ki, hogy nagyon pvp-re lesz kihegyezbe és atalmas csatá lesznek benne. Ez az ami nekem kell... nem a wowos honor grinding :((( ami kiölte az outdoor-t.

(#17) Nimrod válasza LucifeI2 (#16) üzenetére


Nimrod
addikt

Ahogy elnézem sok játékot már pvp-re hegyeznek ki.

(#18) LucifeI2 válasza Nimrod (#17) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerencsére... egyetlen dolog ami változatos és nem lehet megunni, ha másik játékos ellen játszol. szvsz Az hogy előre programozott npc-ket ölj....

(#19) Nimrod válasza LucifeI2 (#18) üzenetére


Nimrod
addikt

Kell az is a játékba, legalább lehet valamin gyakorolni sikerélménnyel. :)

(#20) Wolverine válasza LucifeI2 (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz azért itt NPC is bőven asszem ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) LucifeI2 válasza Wolverine (#20) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jó, lesz, de a WoW-ba már teljesen pve-re koncentráltak sztem.. annyi új insta jött ki.. :( Szal nem rossz npc-ket ölni, de nem olyan szinten mint wowba, hogy csak tömény farmolás már az egész az első kill után.

(#22) Tombi


Tombi
senior tag

sziasztok, én már nagyon várom ezt gammát, de elszomoritott a hir hogy a pvp-re koncentrálnak..PvE játékot szeretnék csak nem a wowot, mert azt meg lehet unni sajna

(#23) Nimrod válasza Tombi (#22) üzenetére


Nimrod
addikt

Gondolom, hogy lesz PvE terület is, ahol gyakorolni lehet. Legalábbis, remélem... :F

(#24) Wolverine válasza Nimrod (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz PvE is, nem kell aggódni - ás nem biztos, hogy max. szinten csak a PvP marad ;)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) LucifeI2 válasza Wolverine (#24) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jah, amúgy az oldalon is írták hogy aki pve a részét kedveli annak is nagyon jó szórakozást fog nyújtani.

(#26) Wolverine


Wolverine
félisten

Elindult a magyar site Fóruma :) [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) Nimrod válasza Wolverine (#26) üzenetére


Nimrod
addikt

Elfek? :F Eddig csak az orkokról és az emberekről volt kép jobbára, elfről még nem láttam.

[Szerkesztve]

(#28) Wolverine válasza Nimrod (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosabban az orkokról és a törpékről, illetve a teaser videóban látható volt egy elf és egy darkelf harca is... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Nimrod válasza Wolverine (#28) üzenetére


Nimrod
addikt

Ott igen, de játékból való képen még nem láttam elfet. :F

(#30) Wolverine válasza Nimrod (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Eleddig az ork/goblin és a törpe fajon dogloztak a fejlesztők, most állítólag az emberek és a Káosz erői jönnek majd... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Nimrod válasza Wolverine (#30) üzenetére


Nimrod
addikt

Friss videó, aminek a végén végre a káosz is felbukkan. :D

[link]

(#32) JoKeRBoY


JoKeRBoY
csendes tag

Srácok!!!Ez lesz az a játék ami jobb lesz mint a wow!!!Reméljük nem lesz havidijas.Vagy ha mégis akkor maradunk a guild warsnál! ;] Mondjuk én mind2 tolnám ha ez igyenes lenne!Különben a wow minden más mmorpgtöl elkapdotak pár dolgot.DE ugy hallom hogy most ez a mocskos Blizzard tönkre akarja tenni a Warhammer Onlinet! :O :Y Szóval a blizzard egy nagy bunkó.

AMD Athlon 64 rulz. --- Guild Wars Jason Hunter Hun 20lvl R/E... --- CS nickname:Pro Rulz --- My Link: www.wowkakao2.gportal.hu

(#33) JoKeRBoY


JoKeRBoY
csendes tag

Szerintem a wowba a pvebe sok az idegesitő réssz!!!Nekem olyan volt hogy 4óra/2lvl 20vronz ;] De jó a wowis.De abba a pvp nem a legjobb pve se valami nagy durranás.WoW a szabad világra mentek ami nagyon jó,és a nagy tömeg háborukra!!!Ezek tökéletesek.Guild Wars nagyon jó PVE és PVP de nincs szabad világ:( meg csak 1 faj van.De egyáltalán nem illuzió romboló.Sokszor jobban élvezem mint a wowot.Warhammer meg az mindig is jó játék volt,és nevezhetnénk ugy hogy a Warhammer az eredetib mint a wow...Ha ingyenes lesz(havidij mentes) a Warhammer megveszem. ;] ;] ;]

AMD Athlon 64 rulz. --- Guild Wars Jason Hunter Hun 20lvl R/E... --- CS nickname:Pro Rulz --- My Link: www.wowkakao2.gportal.hu

(#34) Wolverine válasza JoKeRBoY (#33) üzenetére


Wolverine
félisten

Havidíjas lesz; illetve a kiadó mot már az EA, és náluk nem nagyobb a Blizz, szal nem tudják tönkretenni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Azt tudja valaki mikorra várható ez a játék? Mert én már nagyon várom, sokat várok tőle.

(#36) Wolverine válasza LucifeI2 (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

Idén a második félévben; pontos időtartamot a magyar fansite-on sem tudnak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Szőrös  válasza Wolverine (#36) üzenetére


Szőrös 
veterán

mmorpg.com-on 2007 Q4 (negyedik negyedév ) van írva a tervezett megjelenésnek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38) LucifeI2


LucifeI2
őstag

So if you want to level up in RvR just by killing other players you absolutely can.

It is a game all about war.

Ez a két mondat nagyon megfogott ^^

(#39) Wolverine


Wolverine
félisten

[link]

3 új pre-alpha videó :Y én sokkot kaptam tőlük...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Amik a newsletterbe voltak azok sem rosszak.

[link]

[link]

Ilyet a Blizzard mikor csinál? :DDD

[link]

[Szerkesztve]

(#41) Wolverine


Wolverine
félisten

WarOnline europe - bétatesztre jelentkezéssel!!! [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) RaiN


RaiN
csendes tag

Én regisztráltam, de bejelentkezni még nem lehet.. Kiváncsi vok mi sül ki belőle.

(#43) Wolverine


Wolverine
félisten

Ezt nevezem kemény NDA-nak: ha nyilvánosságra hozol valamilyen infót (screenshot, videó, akármi) és valaki beköp a Mythicnél, akkor téged bannolnak, a feljelentő meg megkapja a te bétakulcsodat... (forrás: Frostshock)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) Wolverine


Wolverine
félisten

Új preview: [link]

Bétakulcsot nekem :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) asimov


asimov
aktív tag

Ölni tudnék egy béta kulcsért :)
De sajna nem dobálóznak vele, pedig minden ''ingyen'' szálat megmozgattam hogy hozzájussak egyhez...
Ebből már csak a megjelenés után lesz nekem valami. :O

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#46) Polacheck válasza asimov (#45) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Elmesélek neked egy történetet, hogy tudd milyen az, amikor valóban peches az ember.

Egy szép napon az alábbi mail fogadott a postafiókomban:

''Congratulations, xyz ! We are pleased to invite you to the beta test of Warhammer Online: Age of Reckoning. You will have the opportunity to take part in refining the long-awaited MMO inspired by the legendary Warhammer Fantasy Battle game. Join the army of Order or the army of Destruction, explore the lands, undertake quests, fight in RvR combat and share your opinions to help us improve the game.''

Azonnal rohantam a WHO oldalára, ahol szorgosan fogadtam el a feltételeket, töltöttem ki az űrlapokat. A legutolsó oldalon az NDA elfogadásnál azonban egy kedves trükkbe ütköztem, ugyanis a yes/no gombokat felcserélték a korábbi ablakokhoz képest, én pedig reflexből a no-ra nyomtam. Onnantól kezdve hiába lépek be a webes accomba, a normál oldal fogad, nem tudom letölteni a klienst, alternatív módon beszerezni sem tudom, sem torrenten, sem bármilyen letöltőoldalon sem találom. A fejlesztőknek már minden elérhető mailcímére írtam, semmi válasz. Múlt héten írtam egy levelet az EA-nak is, onnan sem jön válasz, még egy árva mail sem.

Ez az igazi pech... :W :W

less qq more pewpew!

(#47) asimov válasza Polacheck (#46) üzenetére


asimov
aktív tag

IIIIHHHHHH!!! :W
Nem lennék a helyedben... Írj még több levelet... :W
Meg is őrültem volna ez megtörténik velem!

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#48) maross


maross
veterán

ez a topic is nagyon kihalt. Megjelent a game, vagy meg mindig csak betateszt? ha utobbi, esetleg tudna adni valaki egy accot 1-2nap erejeig, szivesen kiprobalnam :). koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49) Wolverine válasza maross (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

Béta van, a játék 2008Q2 vagy Q3-ban jön majd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) Wolverine


Wolverine
félisten

A bétát holnap lelövik két hónapra, masszív update várható utána.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.