Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Peace válasza AtHoS (#6) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez a tekerhető tárcsa nem tudom mi, nem találkoztam vele PS-en. Elég változatossá tehetik, mert passzív fán elérhető skill-ek elég ütősek! Az aktívak és a passzívak egyaránt!

Különféle build-ek szerintem maximum úgy hozhatóak össze, hogy milyen skill-eket használsz. De nagyon felszerelést nem láttam, ami mondjuk pluszokat adna bizonyos támadásokhoz vagy bármi máshoz. Mondjuk egy nagyon kis szeletbe nyerhettünk betekintést, nem tudom mi vár ránk a későbbiekben.

Grafikára passz, PS-en nincs állítási lehetőség. Szép és jól fut. :D

Jól néznek ki a cuccok. Mondjuk törpénél nem túl változatos, csak egykezes fejszék estek ugyebár. De elég változatosan néz ki a karakter. Wood Elf is nagyon pofásan fest minden öltözetben! Az első bétát ugye az Imperial Soldierrel és Elf mage-el vittem végig, a mostaniban nem játszottam velük.

Hivatalos facebook oldalon nézegettem a hozzászólásokat és jót mosolyogtam. Buta AI-ra panaszkodnak. Nem tudom mi lenne az igény egy ARPG-ben. Jönnek és megakarnak ölni. :DDD A távolról támadók (íjjászok és savköpők folyamatosan mozognak és próbálják tartani a távolságot, a BOSS-oknál is taktikáznod kell. Ennél többet én nem tudom mit szeretnének. Van aki amiatt sírt, hogy fapados a játék és van-e esetleg valami olyan játékmechanikai elem, amit eddig nem láttunk és fel tudná dobni a játékot. Itt sem fejtette ki, hogy mit szeretne látni. Játékosok nagy hányada szerintem úgy van, hogy amivel játszott és amit szeretett, abból szeretne elemeket látni minden egyes új megjelenésben. Diablo, Grim Dawn, Titan Quest bejöttek, akkor mindent vegyünk át, ami már bevált. Chaosbane is tele van nem saját ötletekkel, de ne akarjunk már mindent áthozni. Ha egyszer hangulatos és működik, akkor legyen elég ennyi. Folyamatosan foglalkoznak vele, beta1 óta is érezhető a változás. Amit kértünk többen például a cuccok donate-elése le lett egyszerűsítve, ami hatalmas segítség. Jönni fognak majd a peccsek szerintem és ugye a fizetős plusz tartalmak is, nem lesz magára hagyva. Én bízom a csapatban. Amit eddig láttam, az tetszik. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.