Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Peace válasza reelc (#39) üzenetére


Peace
nagyúr

Minden kifog derülni kedden, ha tényleg megjelenik. Ha nem kamuztak és tényleg kijavítottak minden bug-ot és nyugodt szívvel kiadható állapotra hozták a belső tényleges fejlesztői változatot (mert állítólag létezik ilyen!), ami a véglegesnek szánt verzió, nem a beta meg alpha kutyulmánya, akkor szerintem mindenkinek le fog esni az álla és odáig leszünk meg vissza. Ha pedig kiadják a beta 0.8.3.-at, mint 1.0, akkor óriási bukta lesz és a maradék támogatójuk is elpártol tőlük. Abban bízok, hogy ezt nem merik megtenni és tényleg létezik az a végleges verzió, amit eddig senki soha nem láthatott. Csak akkor nem értem mi volt ez a 1,5 évig futtatott alpha változat meg ez a 2 hétre idehányt "beta"......ez nem áll össze nekem, hogy akkor ennek mi értelme volt. Szerintem EA-nak az lenne a lényege, hogy az aktuálisan rendelkezésre álló legfrissebb változat elérhető az előrendelők számára és a visszajelzésekkel javításokkal együtt fejlődik és kerül frissítésre mondjuk havonta. Nekem ez lenne logikus, ezért tűnik nagy sumákolásnak és aggasztónak, ami itt ment az utóbbi 1,5 évben..... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.