Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wanted

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

WANTED


THX Quicksilver

A film utan itt a jatek,bar nem sok A.J.t lattam benne. :DDD
Viszont nekem elegge bejon,igy gondoltam nyitok 1 topicot,ha mar mas nem tette meg eddig.
RSvegas Es Gears of war kevereknek jo kis egyvelege.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a Játék már megvan..ma ha minden ok akkor ki is próbálom de igazság szerint nagyon kevésre számitok...így legalább hátha kellemeset csalódom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) fpeter07


fpeter07
veterán

A filmekből készült játékokat haggyuk :D Legutóbbi játékom a hihetetlen hulk volt... de az már annyira hihetetlen :DDD

(#4) Foose válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Foose
addikt

Na és milyen? Tetszik? Bár ahogy érzem,nemleges lesz a válasz. Nekem tetszik,de persze nem COD "minőség" Egynek elmegy. Szerintem...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5) Sirandrish válasza Foose (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

még nem próbáltam ki...
lehet nemis fogom ma..de azért megpróbálok rá időt szakitani :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Foose válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Foose
addikt

Jah,ok. Látom most is online vagy. Nem véletlen a PH félisten :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#7) Sirandrish válasza Foose (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

tolom a maffiozo-t:)
Aztán amikor sitten vagyok beskubizok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Foose válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Foose
addikt

Ammegmi? :) Nem nagyon vagyok képben mostanában a játékok világában... Na go google :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#9) Sirandrish válasza Foose (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szöveg alapu maffiás mmo...zsir game:)
Egyébként kipróbáltam ezt a Wantedet..hát kellemeset csalódtam..elég bejövős:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Foose válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Foose
addikt

Közben én meg utánajártam a maffiozo-nak,regiztem,de nekem annyira nem jön be. Viszont a Wanted szerintem is tűrhető... Állítólag elég rövid,asszem 9 pályás. Kinek a pap,kinek a papné... :) ui.: vagy a wheelman-re írták,hogy rövid? Má nemtom... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#11) Sirandrish válasza Foose (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah, énis halottam hogy 4-5 óra alatt végig lehet tolni...de mostanában sajna ez a divat..
Viszont remélem legalább egy pörgős játékmenete lesz, mert még egyelőre ahol járok semmi extra..bár még épp hogy tulvagyok a tréningen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Foose válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Foose
addikt

Na majd kiderül...Én elég hamar elakadtam,de persze már a tréningen azért "jócskán" túlvagyok...Szerintem annyira nem mondható pörgősnek,de majd meglátod.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13) Sirandrish válasza Foose (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mindenképp végigtolom szerintem mert maga a game tetszik...
Bár még csavarni alig kellett pár skulot:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) csaabz


csaabz
őstag

Első főellenséget, a Swat leader-t hogyan kell megölni??

Előre is köszi!
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15) Sirandrish válasza csaabz (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azzal énis sz*ptam de már az ideg vezérelt..odaszaladtam és futottam rajta körbe körbe..amikor egy picit szabad volt a feje akkor lőttem rá egyet..ezt megcsináltam párszor és annyi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Grafikai beállításokat hol lehet állítani?Én csak a felbontást tudom :(((

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#17) Sirandrish válasza manutdzoli (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

én még azt se..1375xmittoménmin van gyárilag és azon is maradt:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) mad1


mad1
veterán

A kozelharc eleg brutalis 1-1 helyen attol fugg melyik oldalrol kapod el.ez amolyan tekken feeling.Az idobelassitas meg max paine es a stranglehold kevereke.Hihetetlen mit csinal hollywood.Lenyul minden pozitivumot,es 1 hl2 ep2 fele motorral osszegyurja.En tuti kicsinalom ezt a jatekot. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) mad1 válasza Foose (#12) üzenetére


mad1
veterán

Neked mi a porgos?
manutdzoli : Nekem a samsungom felismerte,nativban tolom.
csaabz:odarohansz es legyakod,a helivel ne foglalkozz.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#20) csaabz válasza mad1 (#19) üzenetére


csaabz
őstag

Egyebkent probaltam, de nem hatottak a fejere a loveseim.... ;]
Majd este megint megprobalom..

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#21) PiE137


PiE137
senior tag

Csáó Gamer-ek!
Hát, én is annál a swat-os főnöknél akadtam el. A helikopternél még nekiáll elfutni is, de hiába lövöm, nem fog rajta a golyó... Meg a pajzs mellől kikandikáló fejét is hiába lövöm, nem döglik... :(((
Tiszta shit az egész, így elszarni már az elejét...
Amúgy tényleg kissé "mexpéjnes", bár azokban nem kellett "k**rvaanyáznom" már az első pályán....
Én elöször azt hittem, hogy majd be kell csúszni a páncél elé, aztán nyakszúrás E-vel, mint a tutorialba, de nem engedi ez a s**r...
Ha vkinek van konkrétabb ötlete, mint a körbe-körbe szaladgálás, az létszi írjon, mert én láma vagyok a folytatáshoz....
Thx.

(#22) cellpeti válasza PiE137 (#21) üzenetére


cellpeti
veterán

Próbáld meg ezt!

végigjátszás :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23) PiE137 válasza cellpeti (#22) üzenetére


PiE137
senior tag

Kösz ARC, jó srác vagy!!! :K
Végül is a titka az, hogy addig kellett szambázni az oszlopok között, míg nem tudta hol vok, aztán mehet a seggbedurrantás!!! :D
Sikerült is, már mennek a golyó csavarások is franyón!!! ;)
Közben nézegetem a további part-okat, mert közben vannak nehézségek... :B

Szerintem ez egy nagyon jól sikerült "filmrőlgame", én ajánlom mindenkinek!!!!
Nekem a film is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy hatalmas kamu...

(#24) cellpeti válasza PiE137 (#23) üzenetére


cellpeti
veterán

sikerült? örülök,majd én is megprószálom,de most tanulok.

láttam a vidibe,hogy elmosodott az alak,az csak vmi vidi hiba,vagy a gamebe is meg lehet csinálni?

milyen sűrűn váltogattad az oszlopokat? :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez egy ász kis játék..most nyírtam ki az Oroszt:)
Tetszik eddig nagyon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) cellpeti


cellpeti
veterán

nem tom,hogy sikerült kinyírnotok a swatos embert,mert én hiába mászkálok az oszlopok között,mindig tudja hol vagyok,valaki tud segíteni? :U

KEZD ELDURRANI AZ AGYAM! :W :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27) mad1 válasza cellpeti (#26) üzenetére


mad1
veterán

Odarohansz menekul,leszeded az embereit,odarohansz megint jo kozel hozza es legyakod,kessel vagy pisztollyal.

Ne szemetelj ! = Steam

(#28) cellpeti válasza mad1 (#27) üzenetére


cellpeti
veterán

de mindig maga elé rántja a pajzsot és nem tom megölni :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29) mad1 válasza cellpeti (#28) üzenetére


mad1
veterán

Ne foglalkozz vele ha löö,csak rohanj rá

Ne szemetelj ! = Steam

(#30) PiE137 válasza cellpeti (#26) üzenetére


PiE137
senior tag

Kezd az egyik szélén, lőjj rá, majd amikor maga elé teszi teljesen a pajzsot, addig nem lát... Ne csak egyesével szedd az oszlopokat... vagyis úgy értem, ne állj meg egy után, hanem cikázz közöttük gyorsan... Nálam bejött, egy idő után nem tudta, hogy hol vok....
Az elmosódás sztem egy effekt a special move-hoz... tényleg tutti!
Muszáj továbbvinned, utána jön a csavarás, az marha jó... de nem akarom lelőni a poént...
MENNI FOG, SOK SIKERT!!!

(#31) cellpeti válasza PiE137 (#30) üzenetére


cellpeti
veterán

Ja,majd csak holnap este próbálom,mert megyek reggel 12órázni :W
Köcce az ötletet!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#32) csaabz


csaabz
őstag

Ezt a Swatos elso foellenseget tenyleg elszurtak.....
A kovetkezo palyan meg minden ellenseg ugyanugy nez ki.... :F

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#33) Sirandrish válasza csaabz (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

200K-s ikrek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Dead_slow válasza cellpeti (#28) üzenetére


Dead_slow
tag

Üdv!
Én már tegnapelőtt végigtoltam a játékot :U , kellemesen csalódtam benne.

A S.W.A.T. csávót úgy lehet kinyírni, hogy fedezék mögül anélkül hogy kinéznél el kezded lőni(sima jobb klikk míg fedezék mögött vagy), ezután pár oszloppal arréb "vándorolsz", erre az a szerencsétlen csóka azt fogja hinni hogy te még mindíg ott vagy ahonnan lőtél és így simán hátba vagy oldalba lőheted, ezt megcsinálod párszor és vége. :C

[ Szerkesztve ]

(#35) cellpeti válasza Dead_slow (#34) üzenetére


cellpeti
veterán

1 perc alatt kinyírtam,így,ahogy mondtad!

mindig telibe löüvöm a cocákat,nem tom leszedni az ürgéket! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#36) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nem tud valami valami trükköt egy invert mouse-ra?
Szóval hogy bármi uton módon nem-e lehet megoldani?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Dead_slow válasza cellpeti (#35) üzenetére


Dead_slow
tag

Grat megy ez :C
"mindig telibe löüvöm a cocákat,nem tom leszedni az ürgéket! :DD :DD" - lehet, hogy fáradt vagyok, de ezta mondatot nem igazán tudom értelmezni :DDD

(#38) cellpeti válasza Dead_slow (#37) üzenetére


cellpeti
veterán

mikor körbe kell lőnni a disznókat és lelőnni a muksikat a cocék mögül :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#39) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah srácok..tegnap sikerült végigtolnom..
Elég jóra sikeredett ez a játék csak sajna meglehetősen rövid:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) mad1 válasza Sirandrish (#39) üzenetére


mad1
veterán

Ilyenek ezek a mai jatekok...Oruljunk ha 10ora megvan vele,de atlag az 5h.
Tisztelet a kivetelnek.pl.fc2 ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#41) maathe


maathe
senior tag

Én is az előbb vittem végig, sztem elég jóra sikerült csak kicsit rövid volt, 2-3 óra alatt megvolt :]

(#42) Dead_slow


Dead_slow
tag

Hát igen tényleg nagyon rövid, de ilyen egyszerű játékmenettel, nem is nagyon lehetett volna több időt kitölteni, vagy nagyon unalmas lett volna.

(#43) DerStauner


DerStauner
senior tag

ebben nem lehet 1440x900-at 75 hz-en állítani, csak 60-on?

[ Szerkesztve ]

(#44) sti10p


sti10p
senior tag

Hát ez király kis akció gáma lett! A film is elég jó volt, de erre nem számítottam! Főleg a belassulós "golyó követős" jelenetek látványosak, de szerintem ez a játék eggyesíti mindazt, amit ebben a műfajban eddig kitaláltak, és messze ver minden eddigi TPS-t!
Így kell egy akciójátékot megcsinálni, nem baj, hogy lineális, nem kellenek bele hülye nagy terek meg nem kell össze-vissza mászkálni benne, legyen gyors, látványos és filmszerű!
A játék producere egyébként Peter Wanat, aki az első Riddic játékot is csinálta és csinálhatna még pár ilyet!

Amikor gépágyúzni kell az udvaron túl nehéz lett, már legalább 10x leszedtek!
Ha jól láttam 9 pálya van csak, ami tényleg elég kevés, kb. a felénél tartok 2 óra után, miért van az, hogy mindíg a legkirályabb gamák a legrövidebbek?! :F

[ Szerkesztve ]

XY

(#45) mad1 válasza sti10p (#44) üzenetére


mad1
veterán

Strangleholdot ajanlom az is nagyreszt ilyen.

Ne szemetelj ! = Steam

(#46) Foose válasza Sirandrish (#39) üzenetére


Foose
addikt

És azt a részt hogy lehet megcsinálni,amikor a gépfegyverrel vagy mi a szösszel kell lövöldözni? Amikor alólam is lőnek,szemből is,és fedezni kell a csajt,hogy tovább mehessen? Nem sikerül...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#47) Sirandrish válasza Foose (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát lőni kell az ellent mint a hülye..amikor veszettül bepirosodsz akkor el kel engdni a jobbklikket hogy fedezékbe vonulj..majd ha már nem vagy sérült akkor megint lövöd őket..kb ennyi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Foose válasza Sirandrish (#47) üzenetére


Foose
addikt

Nah,látom válaszoltál is,csak én már azóta Brummelt bosszantom :) Azért köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#49) DerStauner


DerStauner
senior tag

a játék valóban jó volt, épp most végeztem vele, azonban ami idegesítő, az a végén a stáblista. nem sikerült semmivel sem elnyomni.

a videók tényleg szépek, de sajnos nem mindegyik. a végén a főhős elég érdekes dolgot művel.

egyébként a filmben a főhős könyvelő volt, nem? és mi lett belőle?? :D

(#50) DerStauner válasza DerStauner (#49) üzenetére


DerStauner
senior tag

egyébként még egy negatívuma van: a mentések.

hiába ment egy pályán többször, de az csak meghalás esetén érvényes. mert ha kilépek, és újra elindítom a játékot, akkor újra a pálya elején kezdem, függetlenül attól, hol hagytam abba az adott pályán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wanted
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.