Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  W2k-w98 fájlmegosztás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Makker


Makker
tag

hi!

adva van a kérdés: miért nem lehet w2k-n megosztott mappát w98-on tallózni? a hálózati kapcsolat tcp/ip alapokon megy, w2k-ról netmegosztás megy, a w98 megosztott mappái megnézhetőek, csak fordítva nem. varrjatok gombot, kösz!

.

(#2) officer válasza Makker (#1) üzenetére


officer
csendes tag

Win2k-ban engedélyezve van a Vendég fiók? (Sajátgép jobb gomb, Kezelés, Felhasználókezelés). Ha ezt nem akarod, a Win9x-be olyan névvel és jelszóval lépj be, ami a W2k-n rendszergazdai jogos.
Sok sikert.

OFFicer

(#3) The_Tom válasza Makker (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

a win2k-n felhasznaloi szintu a megosztas. olyan userrel lepj be, akinek van joga ahhoz a mappahoz.

Üdv.

Szerintem.

(#4) nap válasza Makker (#1) üzenetére


nap
addikt

Win2000 veletlenul nem HPFS ? ...ize NTFS ?
Ismeri a winny98 az NTFS-t ?
Itt a gomb, fel van varrva. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) Tompo válasza Makker (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

Csinálj a win2k-n egy felhasználót akinek ugyanaz a user és login neve mint a 98ban, utána menni fog

(#6) McJames válasza nap (#4) üzenetére


McJames
senior tag

Bocs, de egy NTFS file-rendszeres géppel történő kapcsolat során nem a FAT vagy FAT32-es rendszerű gép ''olvassa'' az adatokat, hanem adatkérés nyilvánul meg az adott rendszer felé, melyet természetesen önmaga kezel. Az adat/adatfolyam meg ugyanolyan (ill. ismert kódolású), ezért is lehet egyáltalán különböző rendszereket összekapcsolni. :P

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#7) Makker


Makker
tag

köszi a segítséget, az 5-ös hozzászóló nyert! :) régebben megcsináltam már, de elfelejtettem és ez a megoldás ismerős volt...


THX

.

(#8) Tompo válasza Makker (#7) üzenetére


Tompo
aktív tag

:))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  W2k-w98 fájlmegosztás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.