Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  W2000 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ferger


Ferger
tag

Sziasztok!

A gond az, hogy miután frissítettem 98 alól 2000re az oprendszert, nem működik jól a modemem. (Conexant belső modem)
A OS indulása után megy minden jól, kb 2 percig tudtam netezni, ezután megszakadt a kapcsolat, és a továbbiakban nem talált vonalat.
Reboot után gond nélkül felmászott a netre, aztán megint levágott, és megint csak nem talált vonalat.
Az a fura, hogy a modemet jól látta, csak a vonalat jelezte foglaltnak. Pedig nem volt az, a' biztos
Ha van valami javallat az orvosságra, írjatok.
Előre is kösz.

Ha Isten a harmadik napon teremtette a Napot, a Holdat és a csillagokat, hogyan mérték az első két napot?

(#2) finest


finest
őstag

Szia, nekem is volt ilyen problémám. Esetleg nézz meg egy új drivert a www.driverguide.com-on. Belépés: drivers, pw: all

Most XP-t használok és a Connexant modemem Acorp IRW V.92 -es driverrel működik ''csendesen''. Azelőtt folyton sípolt, a 2000 meg lefagyott netezés közben. Talán nálad is jobban komálná a 2000 ezt a drivert.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Nos, akkor én is mondok egy problémát:

Van egy Win2000 rajta SP4.

Nos e mellé szeretnék infrán egy Alcatel 535t. A gép mellé rakom felismeri felrakja mint mosdem meg minden, de nem tudok rá küldeni fájlokat, és az alcatel progija is úgy látjas hogy nincs infra a gépen. Ez egy laptop amúgy.ű

Nem létezik vmi IRDA frissítés vagy vmi mifene hozzá?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  W2000 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.