Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qqzs


qqzs
őstag

Van egy masik VR topik de sajnos 98% rift es vezetekes tarsairol szol. Amiknek szinte semmi koze a mobil headsetekhez. Probaljuk meg kulonvalasztani a kettot.

Eladó: GTS450

(#2) Márton válasza qqzs (#1) üzenetére


Márton
nagyúr

ilyet már én is nyitottam, elsüllyedt..

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) @tco@


@tco@
aktív tag

Szerintem próbálj egyezkedni az adminnal, lehetne egy fasza mobil és PC VR topik külön, ugyanúgy FAQ stb az elején. :R

(#4) qqzs


qqzs
őstag

Tartsuk eletbe foleg azal hogy a mobilosokat ide irja mindenki

Eladó: GTS450

(#5) Márton válasza qqzs (#4) üzenetére


Márton
nagyúr

Drukkolok :) [link]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6) qqzs


qqzs
őstag

Quest. Par hetig leraktam hátha rajonnek hogy ez nem egy playstation amire 20-30euroert dobozos aron vesznek jatekot. Aztan most visszajottem es továbbra is van 10 "jatek" a shopban??? 20-30ert tovabbra is. Ennyi ido nem volt rajonni hogy appokat nem lehet ennyiert eladni?

Eladó: GTS450

(#7) @tco@ válasza qqzs (#6) üzenetére


@tco@
aktív tag

Redditen olvasgat úgy tűnik hogy lehet, nekünk már persze jobban fáj ennyiért. Én nem bánnám, ha lenne végre egy széles választék :K

(#8) a2d2 válasza @tco@ (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Én sem leszek hajlandó megvenni 30 dollárért a Beat Sabert, bármennyire is azt mondják minden pénzt megér.
20-ért megvettem volna, erre mire lett 6DOF-os szettem addigra felment 30-ra.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) qqzs válasza a2d2 (#8) üzenetére


qqzs
őstag

Kivancsi vagyok mikor jonnek az ekcios idoszakok aquestre. Nagyon irrital ez a jatekplatformot csinalunk VR-bol ha belegebedunk is. Egyszeruen nem er 30EUR-t egy pcsapkodos Wii sintu jatek hiaba vagyok VR-be.

Eladó: GTS450

(#10) qqzs


qqzs
őstag

Racket: Nx osszehasonlitas Beat saberrel? az csak 20 dollár

Eladó: GTS450

(#11) @tco@ válasza qqzs (#9) üzenetére


@tco@
aktív tag

Nekem pl baromira megérte, más edzés mellett használom kiegészítő mozgásnak :K Egyszer kellett túltennem magam a 30 eurós áron, de nem bántam meg.

(#12) a2d2 válasza @tco@ (#11) üzenetére


a2d2
addikt

Én is kezdek hasonlóképp gondolkodni, hogy annyiba kerül mint 10 alkalom edzés, majd meglátjuk, egyelőre húzom még a fogam. Max majd fizetés után mert a készülék lecsappantotta teljesen a számlát.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#13) @tco@ válasza a2d2 (#12) üzenetére


@tco@
aktív tag

Hol edzel te 9k forintért10 alkalommal? Mert az jó olcsó hely azért :C
Én ilyen side-cardio gyanánt vettem meg főleg, jól esik néha kaszabolni 1 órát intenzíven. :K

(#14) a2d2 válasza @tco@ (#13) üzenetére


a2d2
addikt

Én ingyen edzek a kertben, asszony jár folyamat edzésekre.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#15) #33253120


#33253120
törölt tag

Hát izé. Nem akarok új topicot nyitni, ezért enyhén thread necromancer leszek.
Az a helyzet, hogy az S9+ mellé vettem egy BT kontrollert. A másodtelefonom pedig egy S7, amihez van GearVR szemüveg. Hamar képet is kaptam, hogy S7 a szemüvegbe, és végre van vállalható irányítás. Viszont kifejezetten nehéz olyan appot találni az Ocolus store-ban ami érdekes, és tud kontrollerül.
Vannak ezek gyűjtve valahol, hogy mit, honnan, hogyan érdemes? Vagy valakinek tapasztalata hasonló vonalon?

[ Szerkesztve ]

(#16) a2d2 válasza #33253120 (#15) üzenetére


a2d2
addikt

VR kompatibilis gamer PC + ALVR + GearVR lesz szerintem a nyerő.
Én legalábbis elvoltam vele párszáz órát. Ezeket toltam:
- Elite Dangerous
- Hellblade
- Robinson the journey
- Subnautica

Elite-hez joystick, többihez Xbox one vezérlő és kész is van a legjobb ár/érték arányú VR cuccos, ráadásul vezeték nélküli.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17) #33253120 válasza a2d2 (#16) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem használok PC-t, azért köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.