Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bkiss


bkiss
csendes tag

Ha valakinek van otlete hogy hogy lehet meggyozni a Vodoo2-est hogy menjen DX9-el, kermeszepen irjon ide :)

Koszi elore is.

Állitsátok meg a földet, ... ki akarok szállni !!!

(#2) Clyde22_ válasza bkiss (#1) üzenetére


Clyde22_
tag

Természetesen új drivert kell eltöltened!
Látogass el ide: [L]http://www.voodoofiles.com/type.asp?cat_id=1[/L]

Itt mindenféle _NEM_ 3dfx által készített driverek vannak, ennek megfelelöen kell megbízni bennük. Ez ''Voodoolizer 1.05.00 Final 1.05.00 Final'' full DX9 kopiatibilis, ezt próbálnám ki elöször a helyedben.

Ha nem jön be, próbálkozz másikkal :)
Jó szórakozást :DDD

Ne egyél a sárga hóból!

(#3) Clyde22_ válasza Clyde22_ (#2) üzenetére


Clyde22_
tag

eltöltened == letöltened :D

Bocs, még korán van :U

Ne egyél a sárga hóból!

(#4) Yutani válasza Clyde22_ (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kis tévedés: ez Voodoo 3/4 kártyákhoz való. Ki is próbálta, akkor jöttem rá... :(

#tarcsad

(#5) Yutani válasza bkiss (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Javaslom ezt a meghajtót:

[L]http://www.3dfxzone.it/dir/3dfx/voodoo2/downloads/fv2_3.5_xp.htm[/L]

A GLQuake megy Xp alat ezzel, és a Serious Sam 1 is játszható vele. Sajnos az MDK2-t nem sikerült elindítani a Voodoo2-n.

#tarcsad

(#6) bkiss


bkiss
csendes tag

koszi szepen a hozzaszolasokat...

valoszinu hogy teljesen lemondok az uj jatekokrol. En a need for speed Undergroundot akartam meggyozni hogy menjen :(
Sajnos semmifele nt alapu rendszer nem tamogatja a Voodoo2 es Direct3d-t... ugyohgy muszaly volt visszaterjek Win98Se re. Szerencsemre kaptam Dx9 removert es eleg szepen leszedte, ugyhogy visszatertem a dx8.1 -re es ezzel meg vagyolk elegedve.


Koszonom meg egyszer.

Állitsátok meg a földet, ... ki akarok szállni !!!

(#7) Yutani válasza bkiss (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az eredeti 3dfx Win2k/XP beta driver csak Glide és OpenGL támogatást nyújt XP alatt, ezt tegnap ki is próbáltam.
Tudtam az MDK2-vel játszani 800x600-ban 16 biten, de hát a képminőség iszonyú a Ti4200-höz képest, a textura-felbontások olyan kicsik, hogy alaposan elrondítja már a bejelentkező képernyőket is. Ettől függetlenül sikerélményem volt!

Jah, és megy a Quake1-2-3 és a Serious Sam 1 is a WickedGL segítségével. Baró! :)

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.