Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) joysefke válasza Den (#11) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

már elég régóta olvasgatom az indexes cikkeket, és ebben egyetértünk:
MINDENT LEHÚZNAK.
mindent
talán 1 vagy 2 cikket olvastam, amelyben nem húzták totálisan le azt amit elemezgettek a nagy ''szakértelmükkel''.
Persze sok mindenben sokszor igazuk volt, de azért észer kéne venni a jó dolgokat is.
A legjobban persze az nem tetszik, hogy az objektivitásnak még a csírája is hiányzik minden egyes írásukból. (persze ez még mindig jobb, mintha színlelt objektivitással, de elfogultan irogatnának).
A szakértelmükről: 0 // NULLA
igen gyakran megpróbálnak szakérteni olyan dolgokban, amihez közük sincs.
lehet az sport, távközlés, oktatás, vallás stb
persze a tömeg az eszi ezt a stílust, mert ugye olyan könnyen rágható, érdekes, és mindenki szereti a kárörömöt, a cinizmust...// najó, vannak kivételek :B
ezt ők is tudják, és rendesen meg is lovagolják.

ehh, na befelyezem, biztos vagyok benne, hogy sokan tudják, miről van szó...

ps:
jó lenne az index egy üde színfoltnak, ha nem az egyik legnagyobb hazai online hírforrás lenne. De mint a talán legnagyobb netes ''napimagazinnak'' VANNAK (kellene, hogy legyenek) bizonyos kötelezettségeik a korrekt tájékoztatás terén,
ilyen olvasószám mellett, egyszerűen nem fér bele, hogy hülyeségeket irogassanak, magukat komolynak eladva.

A koncertről:
Csak a Stingen voltam. Kibaszott nagy tömeg volt. Olyan emberek is elmentek koncertre (kb 200000en :) ) , akiknek egyébként eszébe sem jutna, és 100Ft-t sem adnának azért, hogy bármilyen (akár a kedvncüket lagzi lajcsit) bandát lássanak. Ezek az emberek foglaltak a helyet, majd miután 10 perc után rájöttek, hogy ez nem nekik való elindultak kifelé. (na itt kell elképzelni, hogy milyen az amikor 1/2M ember zsúfolódik össze, 200K kitalalja, hogy ő most kimegy, és kintről tolakszik be még 150K ember)
emiatt szerintem élvezhetetlen volt az amúgy jó (kinek mi az ízlése, de mindenképpen minőségi) zene.
A kivetítők szarul voltak felállítva, az tény.
Az index egyik nagy kifogása: hogy slágeresített (populáris) számokat nyomtak.
IGEN, AZÉRT MERT EZT VÁRTÁK TŐLÜK, EZÉRT HÍVTÁK ŐKET.
Mert olyan zenekar kellett ami elismert, sokan ismerik, és nem rétegzenét játszik, hanem mindenki tudja élvezni a zenéjét. ha hardrockot nyomtak volna, akkor az indexnek az lett volna a baja, hogy nem volt elég populáris :(


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.